Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

Moniika 15:51, 29 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Gardenarium napisał(a)
Siedziałam na Ogrodowisku dziś do 2 w nocy, to widziałam nas trzy. Nocny marek z Ciebie.

Witaj.

Przeczytałam i pomyślałam sobie: ja miałam tak samo, też ciągle bym siedziała w ogrodzie.Powiem Ci, że to wielkie szczęście mieć jakąś pasję w sobie, bo człowiek moim zdaniem jest bardziej wartościowy i wrażliwy.

Koniecznie oglądaj Maję w przyszłym tygodniu

Ja też lubie Maję w pgrodzie staram się nie opuszczac ani odcineczka, zakupiłam również obie jej książki - przepiękne ma tam zdjęcia,
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Gardenarium 16:53, 29 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W następnej Mai będzie o Ogrodowisku i wystąpią nasi forumowicze także i będzie Święto Róż w moim ogrodzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AniaK 16:55, 29 cze 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witaj Moniko352 mojej mamie też nie podobają się takie duże z przodu,cóż mnie się podoba.One tylko tu tak mocno wyrosły, widać pasuje im ziemia i miejsce, obok na drugiej rabacie jest taka sama trawa i jest dobre pół metra niższa, ale tam ziemiaz bardziej gliniasta i zbita.

Zdjęcia postaram się wstawić wieczorem, coś mi net szwankuje, już napisałam trochę i wstawiłam zdjęcia a tu wszystko zniknęło.
Teraz korzystam, że zaszło słońce, bo u nas dziś 29st i upał niemiłosierny i coś zrobię w ogrodzie
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 16:58, 29 cze 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Gardenarium napisał(a)
W następnej Mai będzie o Ogrodowisku i wystąpią nasi forumowicze także i będzie Święto Róż w moim ogrodzie


O to napewno nie opuszczę.Dobrze, że teraz można obejrzeć wszystkie odcinki w necie.
Twój ogród można oglądać o każdej porze i bez końca

Dziękuję za przeniesienie wątku
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 17:20, 29 cze 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Nawiązując do róż oto niektóre z moich

____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Moniika 19:06, 29 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ślicznie , najbardziej podoba mi się ta na zdjęciu pośrodku. U nas tez było gorąco strasznie, trochę popracowalam w ogrodzie po powrocie z pracy ale z gorąca o mało nie padlam jak kawka więc "przywloklam " się do domu i odpoczywam... Ciekawa jestem tych Twoich zdjęć. Ja tez trochę zrobiłam ale syn musi mi przerzucić na kompa a ciagle gdzieś lata poza domem w końcu juz wakacje!! Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
monteverde 19:21, 29 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
To ja Aniu znowu już przeczytałam Wasze początki trud budowy domu, zakładanie ogrodu,miło się ogląda zmiany jakie zaszły na przestrzeni lat wrzucaj więcej zdjęć, pooglądamy róże ładne ostatnia to chyba Kronenburg , bo też ja mam a ta różowa to nie Flamingo? pozdrawiam i nie siedź tak długo przy kompie, oczy się męczą
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Diana 22:23, 29 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
witam sąsiadkę
jest i wątek bardzo superowo
różyczki podziwiałam jeszcze w dniu dzisiejszym...ślicznotki i pyszne ciasto zjadłam....
dziekuję
Lena 22:30, 29 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witam się i ja , niecierpliwie czekając na ciąg dalszy
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
AniaK 22:32, 29 cze 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Moniko, Monteverde miło mi, że zaglądacie.
Niestety nazw róż nie znam, bo jak udało mi się dostać to nazwa była tylko wielkokwiatowa lub wielokwiatowa i nawet nie wiedziałam czy pachną czy nie i okazało się, że pachną tylko dwie.Teraz już można dostać i nawet wybierać i pewnie z czasem zostaną wymienione na te pachnące.Na razie można tylko podziwiać .

Na ogół tak długo nie siedzę, ale jak zaczęłam oglądać stare zdjęcia i przypominać sobie jak to było i ile pracy trzeba było włożyć i jeszcze gdzieś tam trafiły się zdjęcia dzieciaków jacy byli mali to czas tak szybko zleciał.Jak się kładłam, to było już widno, ptaszki śpiewały i przeszła mi myśl żeby wyjść do ogrodu, ale szybko ją odrzuciłam .
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies