Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

AniaK 00:03, 10 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Monika352 napisał(a)
Przepiękny ta podluzna rabatka..... Nie mogę oczu oderwać! !


Dziękuję Moniko, ja też ją lubię, szczególnie w maju i czerwcu, potem po ścięciu roślinki muszą znowu podrosnąć i pod koniec lipca znowu zakwitną. Jednak to połączenie zielonożółtego przywrotnika i fioletowej szałwii omszonej jest najpiękniejsze w czerwcu.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Diana 00:12, 10 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ja też lubię patrzeć na tę twoją rabatkę jest taka kolorowa i pięknie pachnie
AniaK 00:44, 10 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Ach dziękuję Dianko
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
monitka 08:03, 10 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Aniu ale pięknie u Ciebie! a podłużna rabata to normalnie cud, miód, malina no nie mogę się napatrzeć uwilebiam połączenie przywrotnika z fioletem.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Lena 08:16, 10 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
AniaK napisał(a)
I jeszcze kilka ujęć z tego roku.



Aniu wspaniałą historia ,wspaniałych zmian w ogrodzie !!!

To zdjęcie jest absolutnie cudowne - ślicznie zaplanowane rabaty...niebieskości robią wrażenie -

Gratuluję..acha..masz cudowny domek i ta cegła - super
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Basiaw 08:30, 10 lip 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Aniu, przepiękny ogród, piękny dom, bardzo ładna kostka, która komponuje się z ogrodem, jestem zachwycona tym, co zrobiliście
____________________
Nasz mały, zielony świat
AniaK 09:54, 10 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Ach jakie miłe odwiedzinki od rana.
Dziękuję wszystkim za bardzo miłe słowa, wiecie jak to dodaje energii.

Monitko, to połączenie tak mi się zawsze podoba, że żal mi ścinać i tak czekam do ostatnich kwiatuszków, chociaż wiem że odrosną i znowu będą piękne.Tegoroczna pogoda, te ciągłe ulewy i burze spowodowały, że te duże byliny robiły się brzydkie i pokładały się bardzo, więc tym razem tak całkiem nie żal mi ich było ściąć

Leno, zajrzałam do ciebie dziś tak szybciutko, bo właściwie już powinno mnie tu nie być i widzę, że lubimy takie same roślinki, a czosnki ozdobne też uwielbiam.Tylko na ogóraski i pomidorki jeszcze czekam, u mnie w gruncie a już pojadłoby się.Na pewno wpadnę na dłużej.

Basiaw, u ciebie już byłam kilkakrotnie tylko tak cichutko, też zaczynałam od warzywnika, nie ma to jak swoje własne warzywka.Tylko szklarni nie mam gdzie wcisnąć i w gruncie muszą sobie radzić.

Niestety muszę lecieć, ale na pewno wrócę wieczorkiem, wstawię trochę zdjęć i wpadnę do was dziewczyny.Pozdrawiam.Miłego, pracowitego dnia

____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 00:24, 11 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Poszlam pospacerować do innych ogrodów i północ mnie zastała
A dziś cały dzień czereśnie przerabiałam i nie miałam czasu żeby choć nachwilkę zajrzeć.
Chyba już jutro, no właściwie dzisiaj coś skrobnę, tylko prześpię się troszkę

Dobrej nocy wszystkim
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
andziulka 00:40, 11 lip 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Aniu! Ty już masz piękne siedlisko. Marzenie się spełniło. Oczywiście tej kropki nad ,,i" chyba większości na Ogrodowisku brakuje. Ogród, to niekończące się dzieło
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
AniaK 10:00, 11 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam Andziulko i dziękuję.Lubię to swoje mini siedlisko, ale w marzeniach jest takie stare duże (duża ilosc miejsca na nowe roślinki) ze starymi zabudowaniami z czerwonej cegły, z mnóstwem tajemniczych zakątków.... U mnie trochę już miejsca i tych zakątków brakuje, ale poza tym jest ok. Jednak jak czasem pomyślę ile na dużej powierzchni pracy, to już może jednak przy tym zostać

Masz rację ogród to niekończące się dzieło, szczególnie po wejściu na Ogrodowisko ciągle czlowiek by coś zmieniał

Pozdrawiam i lecę do ciebie dokończyć , bo już wczoraj zaczęłam przeglądać
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies