Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

Sebek 00:25, 03 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AniaK napisał(a)


Sebek, hmm trawnik , no cóż jak się patrzy z daleka to może i ładny, ale naprawdę bywał ładniejszy.Nie pokusiłabym się o takie zbliżenie jak w Twojej wizytówce.On chyba tęski za moim M bo właśnie na wyjeździe i chyba lubi jak on się nim zajmuje.Tak naprawdę, to nie mamy nawadniania i czasem mu się podeschnie, a potem potrzebuje trochę czasu żeby się zregenerować, całe szczęście zaczęło u nas padać od niedawna i już jest trochę lepiej. A twoja kocimiętka, to taka jak moja po strzyżeniu, czy taka prawdziwa mini??
Czy ty tak sam ogarniasz i doglądasz swój piękny ogród?



Ona jest taka niziutka - dostałem ją od Alinak w tym roku - podzieliłem każdą na dwa, trzy pędziki i obciąłem- no a teraz włażą na siebie

I sam się zajmuję ogrodem - nie ma tego aż tak dużo to w sumie ogarniam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AniaK 00:27, 03 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Z trawnikiem to było tak.Zastanawialiśmy się jak tu posiać trawę i nie wpuszczać aż trochę podrośnie dzieci.Trochę to niewykonalne.Uwiązać?,Zagrodzić? Nie da rady.Ponieważ mój M miał niedługo wyjeżdżać stwierdził, że on chce się jeszcze nacieszyć trawnikiem.Miał juz dosyć budowy i tego piachu dokoła co przy każdym podmuchu był wszędzie, w domu również.Zaoszczędzimy na czymś innym. No więc wzieliśmy trawnik z rolki ale taki najtańszy, układania już prówbowaliśmy na placu zabaw, damy radę.Pozostało jeszcze przekopać ok 500m pod trawnik wybrać chwasty, zwałować i na czekanie jak ziemia osiądzie nie starczyło już czasu.Stwierdziliśmy trudno nie musi być równy jak stół, będzie naturalnie.
Przyjechali teściowie z ciocią no i my i zabraliśmy się do pracy.
Nie było lekko, przeważa u nas glina i chwasty: skrzyp i perz.
Czerwiec 2009

i w jeden dzień zrobiło się zielono


Jak przyjemnie było pobiegać wreszcie po trawie.
A jak wtedy kanciki były równiutko docięte
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 00:30, 03 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Sebek napisał(a)




Ona jest taka niziutka - dostałem ją od Alinak w tym roku - podzieliłem każdą na dwa, trzy pędziki i obciąłem- no a teraz włażą na siebie

I sam się zajmuję ogrodem - nie ma tego aż tak dużo to w sumie ogarniam


Wygląda na duży.Ja w sumie też ogarniam, ale czasem daje popalić

To wrzuć zdjęcie tego maleństwa,pooglądam.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Moniika 18:11, 03 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Hej , ja sie mecze zawsze z podlewaniem trawy żeby nie dopuścić do tego żeby podeschla ale co sie nachodze ze szlauchem... Szkoda gadać. Trawę sialam z nasion i nie miałam od razu takiej ładnej jak u Was!!!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Sebek 19:03, 03 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AniaK napisał(a)





Ona jest taka niziutka - dostałem ją od Alinak w tym roku - podzieliłem każdą na dwa, trzy pędziki i obciąłem- no a teraz włażą na siebie

I sam się zajmuję ogrodem - nie ma tego aż tak dużo to w sumie ogarniam


Wygląda na duży.Ja w sumie też ogarniam, ale czasem daje popalić

To wrzuć zdjęcie tego maleństwa,pooglądam.


Zobacz stronę wcześniej - edytowałem tam post i jest zdjęcie jak klikniesz

A trawnik z rolki - marzenie!!! Ile ci wyszło za rolkę, że napisałaś najtańsza jaka była???

No i jak ślicznie wygląda Twój domek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AniaK 23:16, 03 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Sebek napisał(a)






Ona jest taka niziutka - dostałem ją od Alinak w tym roku - podzieliłem każdą na dwa, trzy pędziki i obciąłem- no a teraz włażą na siebie

I sam się zajmuję ogrodem - nie ma tego aż tak dużo to w sumie ogarniam


Wygląda na duży.Ja w sumie też ogarniam, ale czasem daje popalić

To wrzuć zdjęcie tego maleństwa,pooglądam.


Zobacz stronę wcześniej - edytowałem tam post i jest zdjęcie jak klikniesz

A trawnik z rolki - marzenie!!! Ile ci wyszło za rolkę, że napisałaś najtańsza jaka była???

No i jak ślicznie wygląda Twój domek


Dziękuję.Pooglądałam u ciebie troszkę trawnik rewelacja i róza piękna i wszystko ślicznie kwitnie,lubię tą porę, a ta kocimiętka naprawdę nie urośnie??.Moja była taka na początku
Moje bratki wyglądały już okropnie ale ścięłam je przy samej ziemi i super odbiły.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 23:17, 03 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
A trawnik chyba 8zł jak dobrze pamiętam, bo sami kładliśmy.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
betysia 06:36, 05 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Witam Cie Aniu u Ciebie i od razu wyraze swoj podziw dla pracy, pomyslu i przede wszystkim
rezultatu ogrodu !!!
pieknie!!!
rabaty cudne, byliny...moje ulubione, jakie duze...oj pieknie to wszystko zrobilas, mozesz byc z siebie dumna !!!!
dziekuje i milego dnia zycze i mam nadzieje do zobaczenia ...bo bede wracac hihi!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
beta 09:45, 05 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
agata_chroscicka napisał(a)
No jeszcze w życiu nie widziałam, żeby komuś w jeden rok tak wszystko urosło! masz jakiś sekret? I piwonia też po jednym roku tyle kwiatów ma? Prawdę mówiąc to jest zadziwiające! Może podziel się wiedzą jak Ty to robisz?



Agatko, a widziałaś Gosi-Kubusiwo rabatę bylinową? ona też te rośliny czymś karmi
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:50, 05 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
o przepraszam , nie przywitałam się

witaj Aniu, cieszę się że w końcu założyłaś wątek, bo masz co pokazywać, piękne kwiaty o niesamowitych rozmiarach
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies