Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomysły na wejście do ogródka-przedogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomysły na wejście do ogródka-przedogródek

moni 21:00, 25 sie 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Ja bym zrobiła coś takiego nie wiem jak ty z tej strony czerpię inspirację może to ci się spodoba?;
http://architekturakrajobrazu.info/projekty-do-pobrania/3104-dwurzdowka
____________________
Mona
Tess 11:16, 28 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ewa, przyszłam na wizytację

Co tak pusto?
Gospodyni gdzie się zawieruszyła?

Daj jakieś info o postępach (lub ich braku)
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Ewcia88 11:59, 28 sie 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Witajcie, wczoraj miałam pisać ale ciągle coś do roboty i to niestety nie na ogrodzie.Z postępów ogródkowych teren pod trawę prawie przygotowany-przez co rabatki zaniedbane.tymczasowe krawęzniki z desek ( recykling -służyły jako paka sprintera chyba z 12 lat, ale jakoś odzielają póki roślinki nie podrosną ) no i czeka nas dzis jeszcze grabienie i wlacowanie, ciagle coś nie tak jest ale już dochodzimy do prostego terenu.Myślę że najpózniej jutro trawę posiejemy, może nawet jakieś foty mi się uda kupiłam też tulipanki,póki co odmiany freeman
Plan na dziś- powyrywać chwasty ! w tujach a oprzedogródku nie wspomnę- wstyd
Dzięki że jesteście
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Ewcia88 21:25, 31 sie 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Trawa nadal nie posiana ehh brak czasu M a ciągle jakieś tam górki widzi, a ja sama nic nie zrobie bo małej zęby rosną i nad wyraz niedobra i ciągle bym coś zmieniała z moich ogólnych postanowień ogródkowych eh w niedziele powinien być ten sądny dzień i trawka posiana
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Tess 21:44, 31 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ewcia, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
Upały duże były, to i trawka mogła mieć problemy
Teraz będą bardziej sprzyjające warunki

Jak małej żeby rosną, to pewnie i w nocy nie śpi, a Ty wraz z nią?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Ewcia88 21:57, 31 sie 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
No w sumie w ogrodzie pośpiech nie jest wskazany ale chce zdażyć pochodzić po slicznej nowej trawce a ja się własnie kłade, akurat w nocy spi bo w dzien nie spi i marudzi wiec teraz mam jedynie chwile zeby tu zajrzeć i odpoczac
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Tess 23:15, 31 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Oj, to dobrze chociaż, że w nocy śpi to i Ty odpoczniesz i siły zbierzesz

Jak posiejecie, to pamiętaj o podlewaniu. Szybko wzejdzie, ani się obejrzysz

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Ewcia88 12:53, 01 wrz 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Chwila relaxu w dzien-spi jedna drzemka no juz sie tej trawki doczekac nie moge i mysle zeby jeszcze ogrodniczy nawiedzic i borówki kupić, 2 krzaczki dla małej, jakieś dwie odmiany, chociaz dziecko sie naje moje wiszące truskawki jej smakuja
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Ewcia88 13:26, 03 wrz 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Na dowód że coś tam robimy dodaję w końcu zdjęcia

tu w trakcie prac jeszcze

trawka juz posiana ale nie ma co fotografować wybraliśmy wembely graminexu-dekoracyno sportowa.
Moja pienna róża kimono kwitnie niestrudzenie od wiosny

Kwiatki od sąsiadki-nie wiem co to :


Moje żórawki-ciemna już podzielona, jasna do wiosny czeka:


a tu widok na anabelke tanio kupioną ze względu na te spalone liście. p.s przepraszam za chwasty, jak juz trawka posiana to się wezme za plewienie i wyłożenie korą

a takie tulipnaki mam nadzieje ze urosną


Rozpoczynam polowanie na wrzosy i borówkę a akby jakaś limelight wpadła to by było
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Tess 00:48, 04 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ewcia88 napisał(a)
Na dowód że coś tam robimy dodaję w końcu zdjęcia

tu w trakcie prac jeszcze

trawka juz posiana ale nie ma co fotografować wybraliśmy wembely graminexu-dekoracyno sportowa.


Ewcia, no, pięknie ! Kawał roboty za Wami Pochwała dla Ciebie i Małża za taką dobrą robotę

Ewcia88 napisał(a)
Moja pienna róża kimono kwitnie niestrudzenie od wiosny
.


Piękna - kolor ma stale taki, czy się zmienia w trakcie kwitnienia?

Ewcia88 napisał(a)

Kwiatki od sąsiadki-nie wiem co to :

.


Pierwsza fotka - aster; druga - cynia.


Ewcia88 napisał(a)

Moje żórawki-ciemna już podzielona, jasna do wiosny czeka:

.


Ładne. Znasz ich nazwę? Masz jeszcze jakieś inne?

Ewcia88 napisał(a)


a tu widok na anabelke tanio kupioną ze względu na te spalone liście. p.s przepraszam za chwasty, jak juz trawka posiana to się wezme za plewienie i wyłożenie korą


a takie tulipnaki mam nadzieje ze urosną


Rozpoczynam polowanie na wrzosy i borówkę a akby jakaś limelight wpadła to by było


Jakie chwasty??? Aż po okulary poleciałam - żadnych nie widzę
Ładne tulipany
To u Ciebie na wrzosy polować trzeba? Nie ma w szkółkach?

Limek też nie ma? Ja znalazłam szkółkę, gdzie limki są prześliczne. A dziś kupiłam nawet Magical Candle - tegoroczną laureatkę Zieleni.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies