Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

akanta 20:50, 10 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Przybiegłam z rewizytą Anito.Jakie wielkie bogactwo roślin u Ciebie.Wszystkie piękne !Mamy podobne upodobania co do gatunków też kochasz m.in.róże ,hortensje,hosty...itd.A w dodatku polubiłaś krety jak ja,masz labka jak ja i co więcej jeszcze warzywnik a ja nie mam w tym ogrodzie ale założę.Już po pierwszej wizycie obiecuję dalsze odwiedziny.Pozdrawiam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Elfik 23:20, 10 sie 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Anitko, daj Boże zdrowie każdemu rocznemu ogrodowi tak wyglądać.... I jeszcze oczka się czepiasz, że nieudany... No bo nie każda pierwsza koncepcja wypali... Już się w moim wątku nabiadoliłam, ile razy wszystko zmieniałam. Ja nie czuję się upoważniona do radzenia, ale osobiście okoliłabym oczko żurawkami, a do środka dołożyłabym lawendę i różową szałwię omszoną... I ubiorka wiecznie zielonego, który wiosną daje piękną białą kulę, a po przycięciu udaje kulkę bukszpanową... ... A z czego jest ten bonzai wystrzyżony? Bo ja swojego Boulvarda właśnie tak zaczęłam strzyc w kulki
Ślicznie jest Anitko, a będzie jeszcze śliczniej! I host też się doczekasz! Pozdrawiam!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Anita1978 10:19, 12 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
akanta napisał(a)
Przybiegłam z rewizytą Anito.Jakie wielkie bogactwo roślin u Ciebie.Wszystkie piękne !Mamy podobne upodobania co do gatunków też kochasz m.in.róże ,hortensje,hosty...itd.A w dodatku polubiłaś krety jak ja,masz labka jak ja i co więcej jeszcze warzywnik a ja nie mam w tym ogrodzie ale założę.Już po pierwszej wizycie obiecuję dalsze odwiedziny.Pozdrawiam.


warzywnik fajna sprawa-właśnie urwałam włoszczyznę do rosołku polecam
____________________
ogródek Anity
Anita1978 10:21, 12 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Elfik napisał(a)
Anitko, daj Boże zdrowie każdemu rocznemu ogrodowi tak wyglądać.... I jeszcze oczka się czepiasz, że nieudany... No bo nie każda pierwsza koncepcja wypali... Już się w moim wątku nabiadoliłam, ile razy wszystko zmieniałam. Ja nie czuję się upoważniona do radzenia, ale osobiście okoliłabym oczko żurawkami, a do środka dołożyłabym lawendę i różową szałwię omszoną... I ubiorka wiecznie zielonego, który wiosną daje piękną białą kulę, a po przycięciu udaje kulkę bukszpanową... ... A z czego jest ten bonzai wystrzyżony? Bo ja swojego Boulvarda właśnie tak zaczęłam strzyc w kulki
Ślicznie jest Anitko, a będzie jeszcze śliczniej! I host też się doczekasz! Pozdrawiam!


ten bonsai to z sosny- inne trochę drogie
a co do oczka- to planuję rewolucję- kaskadkę z wodą, trawy i coś tam jeszcze
____________________
ogródek Anity
Anita1978 10:31, 12 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Nowe nabytki:
hortensja vanilla fraise-jeszcze marniutka, ale jak ją w przyszłym roku podkarmię...to będzie imponująca


magical candle


a to moja limelight dla porównania- w tamtym roku w sierpniu miała 4 czy 5 gałązek, a teraz:


dlatego choć nowo nabyte hortensje może zbyt imponujące nie są to jestem o nie spokojna
____________________
ogródek Anity
Anita1978 10:44, 12 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Wszystko kwitnie jeszcze i tylko juz chłodne noce przypominają o kończącym się niedługo lecie...
róże...






floksy...


powój pnący...może prymitywny, ale piękny...


rozchodniki zaraz rozkwitną...


powojnik...


liliowiec stella doro-malutki, bo tez niedawno zdobyty

i wrzosy tez juz zaczynają kwitnienie


____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:32, 16 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Gdy za oknem szaro to chociaż kwiaty kolorowe...
malują świat ...
....na żółto...



...i na niebiesko...


...i na różowo...
____________________
ogródek Anity
reni 19:32, 16 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
I pięknie jest...
____________________
Ogród... reni
agata_chrosc... 19:36, 16 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Więc chodź, pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko... tak kiedyś śpiewał zespół Dwa Plus Jeden. Pamiętacie?!
____________________
ogród w Holandi
kasik778 19:37, 16 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Anita1978 napisał(a)
Nowe nabytki:
hortensja vanilla fraise-jeszcze marniutka, ale jak ją w przyszłym roku podkarmię...to będzie imponująca


magical candle


a to moja limelight dla porównania- w tamtym roku w sierpniu miała 4 czy 5 gałązek, a teraz:


dlatego choć nowo nabyte hortensje może zbyt imponujące nie są to jestem o nie spokojna


uwielbiam hortensje, nie dość, ze są piękne to rzeczywiście już w rok po posadzeniu są imponujące

vanille tez kupiłam w tym roku i podobnie jak ty na drugi rok ufam, że będzie ogromna i pięknie kwitnąca
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies