Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Przetacznik 02:20, 10 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Ale ciekawa brama, ale precyzyjnie wyszywany obraz, ale lilie z liatrią się dopełniają, ale jagodowa ostróżka...!
____________________
zuza12 13:39, 10 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Strasznie dziekuję, że juz pierwszego dnia tyle osób mnie odwiedziło. Chciałabym "posiedzieć" we wszystkich Waszych ogrodach, ale niestety czasu brakuje. Obiecuję, że będę sie starała codziennie gdzieś zajrzeć i zostawić ślad mojego pobytu. Jak osiągnę wiek emerytalny, to od razu przenoszę się do ogrodu. A teraz praca, dzieci, mąż, dziadkowie, pies i od tygodnia - kot. Nie mam łatwo, bo mąż bywa w domu tylko dwa dni w tygodniu. Często przez telefon dostaję wskazówki jakie opryski zrobic, kiedy trawę skosić itp. Ale jak już wpada do domu to też nie leniuchuje. Sam ułożył polbruk (teraz poprawia, bo człowiek uczy się na błędach), zbudował drewutnię, ogrodzenie to tez nasza praca, fachowcy wyspawali tylko bramy. Wycinanie desek i montowanie zrobiliśmy sami.
Dlatego wiem co to znaczy samemu coś zrobić i jaką człowiek ma z tego satysfakcję.

A to moje zwierzaki. Pies zakochał się w Kici i całymi dniami siedzi pod drzwiami do pokoju syna.


____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 14:28, 10 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
A to na potwierdzenie, że mam zdolnych chłopaków.



Dzisiaj wogóle mam dobry dzień - mój synek o 6.10 wpadł do sypialni z widomością, że dostał się na Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Kierunek - architektura krajobrazu. Czekał na necie do drugiej w nocy na listę przyjętych i rano zrobił mamie pobudkę.Nawet sobie nie wyobrażacie jak się cieszę. Radość tym większa, że dziecię z tych zdolnych ale leniwych. Mam nadzieje,że kiedyś zrobi porządek w tym moim nieogarniętym bałaganie.



Tutaj kiedyś będzie studnia. Teraz pod tymi kamieniami zbiera sie deszczówka z dachu. Cebrzyk znaleźliśmy na spacerze.




____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 14:36, 10 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920


A teraz trochę dzieł z mojej domowej galerii. Nieraz tęsknie za zimą i ogniem w kominku, bo to jest jedyny czas, kiedy moge igłą wyczarowywać takie obrazki.







____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
kriss 18:55, 10 lip 2012


Dołączył: 07 lis 2010
Posty: 321
Piękna igłowa galeria,a ostatnia wyszywanka przypomina mi Księżnę Dajane,super
____________________
Pozdrawiam Ogród Krysi
alinak 22:10, 10 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
witamy na ogrodowisku .....figa w ogrodzie polskim ????niezły czarodziej z twojego męża.
powodzenia w ogarnianiu bałaganu . tylko jedno zastrzeżenie .......gdzie ten bałagan
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
zuza12 13:00, 11 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witam wszystkich w ten deszczowy dzionek. Dobrze, że przestało padać, bo ja rowerkiem w pracy. Wpadłam do Was na chwilkę, żeby pokazać co wczoraj zrobiłam. Obudził się we mnie "nożycoręki" i zobaczcie co wyczarowałam. Mam tylko nadzieję, że nie jest za późno na takie cięcia.

Tak było przed

A tak juz po cięciu


I drugie też do fryzjera


Czyż nie jest przystojniejszy?
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 13:24, 11 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Kochani, za dwa tygodnie wybieramy się z M na urlop. Ruszamy z mężem z Gdyni do Świnoujścia, pasem nadmorskim. Cały bajer polega na tym, że jedziemy rowerami z namiotem. Moj M powiedział, że na starość mi odbija, a ja chcę odpocząć bez cywilizacji. Jeżeli znacie miejsca, których nie powinnam ominąć i koniecznie je zobaczyć to piszcie. W Dobrzycy już byłam, ale jak wskażecie inne ogrody godne zobaczenia, to będę wdzięczna. Jeżeli ktoś z ogrodowiczów zechce pochwalić się swoim ogrodem, to chętnie je zobaczę. Po powrocie obiecuję opisać jak było.







____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 13:40, 12 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witajcie kochani ogrodowicze.
Czekam na propozycje warte zobaczenia nad naszym zimnym Bałtykiem.
Wczoraj odpoczywałam od prac w ogrodzie ale nie od tematu ogrodu. Byłam w Castoramie i kupiłam dwie przecenione bidule. Silne opady deszczu sprowadziły je do parteru. Chwilowo witają w wejściu gości i udają zwisające piękności.



A to już moja piękność.


____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 13:47, 12 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Postrzyżyny super ci wyszły! dla synusia wielkie gratulacje, czyli wystarczy jak jest zdolny leń
dzieła wykonane igłą, zachwycają, warto dalej tworzyć i zrobic gdzies jakiś pokaz; coraz węcęj talentów na tym forum
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies