Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

betysia 10:27, 20 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
zuza12 napisał(a)
Betysiu - obiecuje wyściskać od Ciebie Anę.
Ana - no to obydwie czekamy w strachu do poniedziałku, a potem powiemy,że strachy na lachy .....

Specjalnie dla Was koleżanki kociarki - nasza Kicia ćwiczy wschodnie sztuki walki.





Mam tylko nadzieję,że nie zainteresuje sie mną Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt. Zobaczą to biedne psisko i będę napiętnowana. Bez obaw oni sie świetnie razem bawią. Żane z nich nie robi drugiemu krzywdy. Pokochali sie od pirwszego wejrzenia.


ja jako pierwsza kociara DZIEKUJE niezmiernie !!!!!!!!!!!!!

no UWIELBIAM UWIELBIAM UWIELBIAM
kicia wymiata
ty ja powinnas na olimpiade wyslac, zloto murowane !!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
eliza3 10:42, 20 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witaj Zuzo, przyszłam się przywitać. Powitałam też " naszych mniejszych braci" czyli psa i kota, widzę, że są w świetnej komitywie.
Życzę udanego dnia i miłego spotkania, no i właściwej pogody na takie okazje. U nas na szczęście nie pada, od rana świeci słonko, czego i Tobie życzę.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
zuza12 10:55, 20 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
eliza3 napisał(a)
Witaj Zuzo, przyszłam się przywitać. Powitałam też " naszych mniejszych braci" czyli psa i kota, widzę, że są w świetnej komitywie.
Życzę udanego dnia i miłego spotkania, no i właściwej pogody na takie okazje. U nas na szczęście nie pada, od rana świeci słonko, czego i Tobie życzę.


Dziękuję Elu za wizytę.
Obiecuję, że Ciebie tez odwiedzę, tylko musze gdzies podkraść trochę wolnego czasu. Aktualnie próbuję ogarnąć wątki Sebka a to wymaga ogromu wolnego czasu.

Za oknem pochmurnie i zimno, wię troche słońca w moich ulubionych aksamitkach.



____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
monitka 11:17, 20 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Zuza wpadłam do Ciebie z rewizytą po pierwsze podziwiam za cierpliwość w wyszywaniu ogródek masz naprawdę fajny, sporo ładnych roślinek już wyhodowałaś. Warzywnik obok domu niesamowity
Kociczka świetna, pewnie macie ubaw po pachy obserwując zabawy zwierzaków
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
zuza12 11:39, 20 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Moniko dziekuje za wizytę.
Super,że jest nas tak dużo z tego rejonu. Jak kiedyś zrobimy zjazd, to będzie niezła ekipa. Słoneczka życzę nam wszystkim, a sobie w szczególności, na najbliższe dni. Mnie czeka pracowita sobota. Trzeba przyszykować rowery, sakwy, wózek. Zakupić zapasowe opony, i inne bajery przydatne na takiej wyprawie. Przejrzeć namiot, śpiwory i zacząć pomału pakować to wszystko. I najważniejsze odtańczyć taniec słońca, bo bez niego nie ruszam.

U mnie ruszyły z kwitnieniem dalie, jedne delikatnie inne drapieżnie, troche przypominają uzębienie dziwnego zwierza.

____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
kubi2000 12:11, 20 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Witam!!
Inspirujący ogród, pozdrawiam
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
AniaK 12:25, 20 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Ależ uśmiałam się z Kici, niesamowita jest.Muszę mojej córci pokazać.
Ja też lubię jak ogród wychodzi przed ogrodzenie, to tak ładnie wygląda, u mnie na razie kamyczki wysypane i trawy wsadzona, ale w przyszłym roku już będzie więcej
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
EPODLAS 12:40, 20 lip 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Zdjęcie kotka za firanką bardzo fajne. I te ostatnie jak kotek wpycha łapkę pieskowi, a ten ma złą minę. Ale jest to chyba na niby, bo widzą że się bardzo kochają.
____________________
Mój ogród
Ana 13:34, 20 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
ale czaaad kicia ostro trenuje

daliowa paszcza jest intrygująca
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Diana 14:26, 20 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
zuza12 napisał(a)
Witam wszystkich ogrodowiczów w ten smutny i wietrzny poranek. Nie wiem czym sobie zasłużylismy na taką aurę, ale to już przestaje być śmieszne. Mam tylko nadzieje, że do poniedziałku się rozpogodzi. Bo tego dnia spotykam się po raz pierwszy z ogrodowiczką, której ogród wirtualnie odwiedziłam jako pierwszy. Mieszkamy tak blisko siebie, a poznałyśmy się dzięki Waszemu Ogrodowisku. Trochę sie boję, bo to dziewczyna z potencjałem i taka pomysłowa. Odwiedzi mnie Ana. Obiecuję zdać relację po wizycie.

Dzisiaj chciałam pokazać Wam jedyne miejsce w moim ogrodzie, a właściwie przed nim, które było od początku do końca przemyślane i zaplanowane. Wyznaję zasadę, że naszego ogrodu nie kończy ogrodzenie, lubię gdy ogród wychodzi dalej. Nie mamy jeszcze drogi, więc efekt nie dokońca jest może najlepszy, ale zawszw wygląda to lepiej niz chwast, który rośnie przed wieloma płotami.


[img size=360x480]

Zuza ślicznie to wygląda
Ją również strasznie lubię jak ogródek zaczyna się przed ogrodzeniem.........widać odrazu że za ogrodzeniem mieszka ogrodnik z zamiłowania
Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies