Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Diana 21:23, 12 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
zuza12 napisał(a)


Witam bardzo serdecznie
Jak miło pooglądać takie piękne wytwory twojej wyobrażni
Obrazy jakie tworzysz są przepiękne, a jeśli chodzi o bramę to oglądałam ją na zdjęciu jakiś czas temu...... koleżanka przysyłała mi jako inspirację ......jest śliczna ....chciałam robić podobne ogrodzenie staneło jednak na tym żeby mieć więcej intymności i odgrodzić się od gapiów
bonzai jakie tworzysz są również w moim stylu mam 2 podobne
aż się śmieję .....kolor twojego ogrodzenia i domu to są dwa zbliżone odcienie w jakich pomalowana jest moja elewacja ...........
Ależ to ciekawe najwidoczniej coś nas łączy
pozdrawiam i będę zaglądać z ciekawością
Przetacznik 22:06, 12 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
che my też z namiotem nad morze ale nie na rowerach na razie, bo dzieci za małe. W Dębkach spływ kajakowy Piaśnicą do morza i super gofry
____________________
AniaK 01:04, 13 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam Zuzo.
Gratulacje dla zdolnego synka.Bardzo fajny kierunek wybrał.
Podziwiam twój piękny ogród, skarpa wygląda cudnie, a bonzai wyszedł super dużo lepiej niż wcześniej.
A ilu pomocników w ogrodzie. Fajnie, że masz warzywnik, nie ma to jak swoje własne.

Bramę też bardzo ładnie wymysliłaś

Haftowane obrazy bardzo mi się podobają, sama kiedyś dużo haftowałam krzyżykami, ale teraz brak czasu.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
zuza12 10:38, 13 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Irena - dzięki za odwiedziny,

Diana - bardzo sie cieszę,że moja brama miała być dla kogoś inspiracją,

Przetacznik - dziękuje za info o tym spływie. Dzisiaj wieczorem jak mąż przyjedzie to zaraz z nim to omówię,

Ania - dziekuję,że zagosciłaś w moich skromnych progach.

A teraz pędzę dziewczyny połazić po Waszych ogrodach, bo to prawdziwa przyjemność dla oka i ukojenie dla duszy.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 11:30, 13 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Dziewczyny jestem wkurzona,
Wczoraj źle sie czułam i nie zrobiłam obchodu po ogrodzie. A tu właśnie zadzwoniła mama z wiadomością, że jakieś dziadostwo zaatakowało moje pomidory. Jeszcze dwie godzinki w pracy i muszę pędzić robić opryski. Chyba tego deszczu za dużo. Mam nadzieję, że je uratuję. Szybko nazbieram skrzypu i ugotuję wywar, może to im pomoże. Jedno jest pewne, że nie zaszkodzi.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
AniaK 16:31, 13 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Och też byłabym wkurzona.Stanowczo za dużo tej wilgoci.Szybko pryskaj może skrzyp da radę, ale jak już zaatakowało to nie wiem czy bez chemii się nie obejdzie. Lecę swoje pooglądać, może tak profilaktycznie popryskam.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Ana 17:12, 13 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Witam Ciebie sąsiadko oficjalnie

Piekny masz ogród, bo widziałam swego czasu prawie codziennie spacerowalam tam z synkiem w poszukiwaniu inspiracji....a ta koleżanką Diany, ktora przesłała foto bramy byłam JA Jaki ten świat mały

Cudny masz ogród, sama przepięknie malujesz igłą i mulina..

no i gratuluję zdolnego syna!!! I męża

I zazdroszczę wspolnej wyprawy wzdłuż wybrzeża na rowerach, we dwoje! to będzie niezapomniany czas na pewno...w pasie nadmorskim polecam KONIECZNIE ruchome wydmy w Łebie i pod Łebą park dinozaurów - wbrew pozorom i my dorośli możemy się tam fajnie bawić
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
zuza12 21:45, 13 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Ana, tak podejrzewałam, ze to Ty byłaś tą kolezanką. Jak taka artystka doceniła moją bramę to tym większy sukces. Własnie upiekłam ciasto drożdżowe z przepisów ogrodowiska. Wyszło super. Ana, jak będziesz na spacerze, to śmiało dzwoń do drzwi. Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Ana 07:09, 14 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Będę dzwonić Tylko, ja spaceruję najczęściej przed południem, a Ty kochana chyba pracujesz Musimy się dogadać

Jaka ze mnie artystka?? Coś Ty, bardziej rzemieślnik - ma nadzieję kiedyś
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Diana 18:06, 14 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Zuzanno przeczytałam, że upolowałaś jakąś cudną donicę !!!!!!!! pokazuj no szybko kochana to cudo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies