Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

alinak 18:33, 14 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Zuza wypatrzyłam u ciebie super donice z cebra drewnianego ....gdzie takie upolowałaś ?. ale ci fajnie wyszły postrzyżyny jałowcy . za kilka lat będą giganty. śledzę , twój wątek ...co ci tam doradza do zwiedzania , będzie przewodnik jak znalazł
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
zuza12 19:08, 14 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
alinak napisał(a)
Zuza wypatrzyłam u ciebie super donice z cebra drewnianego ....gdzie takie upolowałaś ?. ale ci fajnie wyszły postrzyżyny jałowcy . za kilka lat będą giganty. śledzę , twój wątek ...co ci tam doradza do zwiedzania , będzie przewodnik jak znalazł


Witaj Alinak,
Dziękuje za odwiedziny. Cebrzyk znaleźliśmy na spacerze. Przy naszym domu jest jeszcze dużo nieużytków i zarośniętych krzaczorów i właśnie tam ludzie wyrzucaja rózne skarby. Mąż doprowadził go do porządku, zeby czekał na studnię. Pomyślałam, że szkoda żeby tak leżał i czekał i zrobiłam z niego donicę.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Diana 19:18, 14 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Zuzanko ja cierpliwie poczekam na tę donicę
Uwielbiam oglądać takie upolowane cuda
zuza12 19:36, 14 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Aniu, mam jakiś problem z wrzuceniem zdjęć. Czekaj cierpliwie.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Ana 19:43, 14 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
też czekam, choć niecierpliwie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
zuza12 22:29, 14 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Kochane ogrodowiczki, przepraszam, ale dzisiaj nic z tego nie będzie. Mimo wielu prób nie udało mi się wrzucić zdjęć. Mówię Wam dobranoc. Jutro rano spróbuję.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 06:58, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Niedzielny poranek. Normalni ludzie jeszcze śpią, a ja już tutaj, jeszcze wciągam w to męża. Mam problem i od wczoraj nie jestem w stanie wrzucic tutaj żadnej fotki. Mąż pozmniejszał już zdjęcia do minimum i nic.
Właśnie przed chwilą stwierdził,że nie wie jak dał sie wmanewrować w to szaleństwo.
Czy wiecie co może być powodem moich problemów?
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 12:10, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Wpadam na chwilkę, syn pożyczył mi na chwilkę kompa. Udało się. Więc to z moim laptopem coś jest nie tak. Muszę się streszczac, bo to dziecię też uzależnione od tego sprzętu.

A to kamienna donica.



Pogda wczoraj nie sprzyjała pracy w ogrodzie, więc kwiaty musiały cierpliwie czekac,na sprzyjające warunki



Niestety nie było większego wyboru kwiatów,więc wybrałam te które będą kwitły najdłużej

____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 12:16, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Ana, to forum ma jakiegoś wirusa, nie tylko ja zaraziłam się od ciebie. Pokazywałam mężowi twoje prace i wczoraj przytaszczył do domu tą szafkę. Oczywiście od razu wziął się do pracy, chociaż miał montowac automatyke do bramy

____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
AniaK 13:30, 15 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Ale fajna donica.
Ciekawe co mąż wyczaruje? No to chyba naprawdę jakiś wirus.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies