Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

Welka 21:32, 09 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Pierwsze zdjecie rewelacja, płot świetny, ślicznie to wszystko wyglada.
Wiecej, więcej, wiecej...
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
EPODLAS 22:04, 09 lip 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Przed chwilą oglądałam oryginalną bramę, a tu jaki płot i ścieżka. Zapowiada się wspaniale.
____________________
Mój ogród
Jabeska 22:18, 09 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Wreszcie mogłam usiąść na tarasie z laptopem na kolanach i odczytać wszystkie miłe powitania
Dziękuję za miłe przyjęcie.
Danusiu przyznaję się, że podglądam Ogrodowisko już od tak dawna... jest tu tyle pięknych rzeczy, które tworzysz Ty i Witek i wszyscy właściciele ogrodów. Postanowiłam i ja opowiedzieć tu historię mojego ogrodu.
Płot zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy własnoręcznie z moim mężem. To było wielkie wyzwanie i niekończące się godziny malowania, dwa razy podkład, dwa razy farba z "między suszeniem" i tak każda jedna deseczka i kółeczko, uf! co to była za praca, ale najpierw mąż to wszystko mierzył, wycinał i szlifował. Tak minęła nam jesień i zima...
Kamień na podjeździe, jako jedną z nielicznych rzeczy w naszym domu robili fachowcy, a dom oklejał mąż.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 22:40, 09 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Teraz to miejsce wygląda tak. Wciąż coś zmieniam, zaczęłam oczywiście od zdjęcia czarnych mat i wykorowania - oto skutki Ogrodowiskowej pasji
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Welka 22:48, 09 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Prześlicznie!!!!!
Czy to Ty się nam ujawniłaś w odbiciu?
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Jabeska 22:51, 09 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
baraga1904 napisał(a)
witaj ,
pięknie sie zaczyna...pieski słodkie ale czy sa grzeczne w ogrodzie...?


No niestety nie są całkiem grzeczne, stąd siatka leśna w ogrodzie wokół rabat i warzywnika. Teraz już zarasta i zaczyna być mało widoczna. Moje psy prowadzą również archeologiczne prace wykopaliskowe i nic nie pomaga tłumaczenie, że staw zaplanowałam w nieco innym miejscu niż pod choinką.
A te ogrodowe duchy to nic innego jak tylko borówki amerykańskie, bo moje psiaki to smakosze, zeżarły wszystkie nieogrodzone truskawki, jedzą również maliny, jabłka, gruszki, wiśnie i czereśnie i wszystko inne co tylko jest w zasięgu żarłocznych pysków. Nie pogardzą nawet głąbem z kapusty więc i kompostownik jest zamykany.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 23:04, 09 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Tak wygląda domowa produkcja obrzeży, którymi wykańczamy kamienne ścieżki po fachowcach
Tu się buduje pergola dla kiwi a do niej prowadzi bukszpanowa ścieżka
Ławeczka - prezent urodzinowy, zamawiany z Waszych inspiracji
i na dobranoc taras wieczorową porą
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 23:08, 09 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Ewelinka231281 napisał(a)
Prześlicznie!!!!!
Czy to Ty się nam ujawniłaś w odbiciu?


Tak to ja choć miałam nadzieję, że nikt nie zwróci uwagi, ale tutaj wszyscy są czujni, patrzą na szczegóły. Bystre masz oko
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Welka 23:20, 09 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Powiedz, jak się sprawdzają te kamienie jako ścieżka? Jak z odśnieżaniem i czy nie jest ślisko? My planujemy z takiego samego materiału zrobić podmurówkę (nie wiem czy tak to sie nazywa; tylko bardziej w żółtych i beżach), chciałam też zrobić tak schody, ale mój M. upiera się, ze przez nierówną strukturę źle się będzie odśnieżało i przez to będzie ślisko.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Jabeska 23:24, 09 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Nie jest źle biegam po nich w szpilkach choć syn narzeka , że nie da się na rolkach pojeździć. Ślisko też nie było a z odśnieżaniem też ok, bo chyba nigdy nie odśnieżamy do "gołej ziemi", na pewno gorsze pod tym względem są ścieżki z otoczaków, które będziemy przerabiać.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies