Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

Klamber 00:06, 11 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Ciekawa historia, zapowiada się fajny wątek. Je też zaryzykowałem z EMami i nie żałuję chociaż warzywnik się nie udał w tym roku.
Pozdrawiam Cię i mam nadzieję że m zmięknie z czasem.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
grapaka 00:11, 11 lip 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Byłam tutaj wczoraj i pomyślałam
łooo jak tu ładnie
dzisiaj powiem
łooo jaka piękna historia
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Urszulla 00:50, 11 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Witam Ciebie i Twojego męża "nieujawnionego". Ta historia poruszyła i moje serce. Mam swoją o budowie siłami męża i też jestem z okolic Bielska. Ale ogród cudowny, podziwiam. Takiego jeszcze w Ogrodowisku nie oglądałam. Pozdrawiam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
semi72 01:27, 11 lip 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
Witam ...Poprostu brak słów, ciekawa historia , ogród zapowiada się bajecznie...Pozdrawiam
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
semi72 01:43, 11 lip 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
monteverde 01:50, 11 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj, zajrzałam do Wyżełkowa i zainteresowała mnie Twoja historia związana z domem i ogrodem więc zatrzymałam się aby ja przeczytać Widać,że ciężką pracą ludzie się bogacą nie tylko materialnie ale i duchowo i to jest wspaniałe, w tym ogrodzie widać wyczucie estetyki będę zaglądała, a czy Ktoś u Was poluje, bo 2 wyżły w domu to i we wrześniu na kaczki można zapolować serdecznie pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 07:31, 11 lip 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Też zainteresowała mnie nazwa wątku i historia opisana przez Ciebie . Powtórzę za Anią że praca czyni cuda na tym świecie. Gratuluję pomysłu . Ogród i obejście bardzo oryginalne i piękne. Na podstawie Twojego opisu wnioskuję że nastąpiło skojarzenie kogoś z Ziemi Świętokrzyskiej i kogoś z Ziemi Beskidzkiej. To musiało dać takie efekty. Byłem w Kielcach w roku 1960 i wtedy zobaczyłem biedotę i rudery walących się chałup. Zachęcam gorąco do odwiedzin tego miasta dzisiaj . To coś pięknego .
Oj będę tu zaglądał i pozdrowienia dla Twojego M !!!
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Jabeska 10:07, 11 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
zbigniew_gazda napisał(a)
Też zainteresowała mnie nazwa wątku i historia opisana przez Ciebie . Powtórzę za Anią że praca czyni cuda na tym świecie. Gratuluję pomysłu . Ogród i obejście bardzo oryginalne i piękne. Na podstawie Twojego opisu wnioskuję że nastąpiło skojarzenie kogoś z Ziemi Świętokrzyskiej i kogoś z Ziemi Beskidzkiej. To musiało dać takie efekty. Byłem w Kielcach w roku 1960 i wtedy zobaczyłem biedotę i rudery walących się chałup. Zachęcam gorąco do odwiedzin tego miasta dzisiaj . To coś pięknego .
Oj będę tu zaglądał i pozdrowienia dla Twojego M !!!


Witaj u mnie Zbyszku masz rację bieda tam była okropna, dziadek zaprzęgał do wozu dwie krowy i przy ich pomocy uprawiał pole. Zakładał im na szyje takie jarzmo zbite z drzewa, o toalecie, łazience czy telewizorze nikt nie słyszał a teraz takie wielkie zmiany. Czasem się zastanawiam dlaczego nie wybudowaliśmy domu tam. Dziś miałabym więcej miejsca na roślinki
Dziękuję za pozdrowienia dla M, przekażę
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 11:00, 11 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
monteverde napisał(a)
Witaj, zajrzałam do Wyżełkowa i zainteresowała mnie Twoja historia związana z domem i ogrodem więc zatrzymałam się aby ja przeczytać Widać,że ciężką pracą ludzie się bogacą nie tylko materialnie ale i duchowo i to jest wspaniałe, w tym ogrodzie widać wyczucie estetyki będę zaglądała, a czy Ktoś u Was poluje, bo 2 wyżły w domu to i we wrześniu na kaczki można zapolować serdecznie pozdrawiam


Witaj Aniu w moim Wyżełkowie Nikt z nas nie poluje, ale psiaki maja zapewnioną codzienne bieganie po okolicznych nieużytkach. Są wyżły, bo takie bardzo nam się podobają i pasują do naszego aktywnego trybu życia. Jak w zeszłym roku Hebe miała wypadek w lesie (rozcięła łapę " w nadgarstku" mięśnie , ścięgna i tętnicę) to weterynarz po operacji powiedział nam, że nigdy jeszcze nie miał u siebie tak wysportowanego psa, miał duże trudności z "połapaniem" ścięgien, bo tak były napięte. Uszyliśmy jej wtedy gustowny temblaczek, bo każda zmiana gipsu wiązałaby się z koniecznością usypiania a była w gipsie kilka tygodni i nie umiała usiedzieć spokojnie więc ciągle się kruszył.



____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 11:04, 11 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Urszulla napisał(a)
Witam Ciebie i Twojego męża "nieujawnionego". Ta historia poruszyła i moje serce. Mam swoją o budowie siłami męża i też jestem z okolic Bielska. Ale ogród cudowny, podziwiam. Takiego jeszcze w Ogrodowisku nie oglądałam. Pozdrawiam.


Witaj u mnie krajanko! Cieszę się, że też tu jesteś. Opowiedz koniecznie swoją historię. Link coś nie działa, poczytaj wpisy Niage w sprawach technicznych, jej instrukcja jest dobrze napisana. Pozdrawiam i dziękuję za śliczne kwiaty.
Zaglądnij tez do Poli, ona też z naszych stron, a jaki piękny ogród!
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1506-nowa-ogrodniczka-prosi-o-pomoc
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies