Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa czerwone dęby

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa czerwone dęby

mysza 10:41, 03 sie 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Thuja Janed Gold



____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
monteverde 10:49, 03 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Myszka, rh pięknie wyglądają, ale po przekwitnięciu nie jest tam za ciemno? lawenda ślicznie kwitła, czy Mariken jest wyższy od Trolla?przy oczku 1 tuja jaka to odmiana? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
nieszka 11:40, 03 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witaj,

super wyczarowana ta rabata z berberysami. Nie dziwię się że inwestorowi się podoba Ja jakoś nigdy specjalnie nie wdziałam u siebie berberysów w ogrodzie. Teraz spojrzę na niej przychylniejszym okiem
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
beta 12:53, 03 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
mysza napisał(a)
Thuja Janed Gold





sliczna ta tuja

i jak pieknie pod linike posadzona, pozazdrościć precyzji

a lawenda cudnie, jak to lawenda
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Urszulla 22:28, 19 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871


Witaj- oglądałam zdjęcia ze spotkania u Schmitów i wstawiłaś zdjęcie w poście nr 489 -takie granatowo kwitnące - Co to jest??
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
mysza 17:14, 20 sie 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Ula zaraz sprawdzę , ale pierwsze co mi się nasuwa na myśl to heliotrop .Z kolorem kwiatów na zdjęciu to różnie wychodzi .
Na której to stronie ?
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
mysza 17:19, 20 sie 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
nieszka napisał(a)
Witaj,

super wyczarowana ta rabata z berberysami. Nie dziwię się że inwestorowi się podoba Ja jakoś nigdy specjalnie nie wdziałam u siebie berberysów w ogrodzie. Teraz spojrzę na niej przychylniejszym okiem



Jednak będą zmiany i berberys powędruje gdzie indziej , inwestora udało się mi się przekonać .
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
mysza 18:08, 20 sie 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
monteverde napisał(a)
Cześć Myszka, rh pięknie wyglądają, ale po przekwitnięciu nie jest tam za ciemno? lawenda ślicznie kwitła, czy Mariken jest wyższy od Trolla?przy oczku 1 tuja jaka to odmiana? pozdrawiam



Aniu coś tam jeszcze napewno dosadzę , ale już nie w tym roku .Myślałam żeby uzupełniać to miejsce jednorocznymi , może niecierpki lub begonie .
Nie wiem czym różni się Mariken od Trolla , pewnie wyglądem liści , muszę popatrzeć na jakieś fotki .Wysokość miłorzębów zależy od miejsca szczepienia .Mam jeszcze w donicach Mariken szczepiony bardzo nisko



A te tuje to jeszcze po poprzednich właścicielach , więc tylko mogę się domyślać jaka to odmiana.
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
nieszka 21:06, 20 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
mysza napisał(a)

Witaj,

super wyczarowana ta rabata z berberysami. Nie dziwię się że inwestorowi się podoba Ja jakoś nigdy specjalnie nie wdziałam u siebie berberysów w ogrodzie. Teraz spojrzę na niej przychylniejszym okiem



Jednak będą zmiany i berberys powędruje gdzie indziej , inwestora udało się mi się przekonać .

No prosze, nie ma to jak kobieca siła perswazji
Napiszesz coś o zmianach czy pokażesz fotki już gotowej rabaty?

Ja przez tą Twoją rabatę berberysową sobie sprawiłam 10 sztuk berberysa Purpurea Nana
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
mysza 22:58, 28 wrz 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Powstała nowa rabata .


Kwiecień 2011 był zakładany trawnik



Październik 2011 posadziłam cisy



Listopad/ grudzień 2011 dosadziłam bukszpany i róże



Wrzesień 2012




W tym miejscu gdzie donica, przed kulkami bukszpanowymi posadziłam lawendę , na razie 20 szt,czekam na dostawę. Wyliczyłam , że powinno zmieścić się około 70 szt.
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies