Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 08:20, 22 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)
No właśnie, pada jeszcze u was ? U mnie chwilowa przerwa ale chyba wiecej wody ogrod Juz nie przyjmie


Pada taki drobny deszczyk , przez noc się troche uzbierało i nadal pada.U mnie wszystko w piasek wsiąka ale wczoraj dostałam dwie paczki z roślinami i nie mam jak posadzic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
sylwia_slomc... 09:50, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81694
U nas wczoraj pół rowu napadało, jak dzisiaj nie przestanie to pewnie mi boisko chłopaków zaleje
Na targi się dzisiaj wybieram ,a le przy tej pogodzie to nie wiem jak to będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 19:12, 23 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)
U nas wczoraj pół rowu napadało, jak dzisiaj nie przestanie to pewnie mi boisko chłopaków zaleje
Na targi się dzisiaj wybieram ,a le przy tej pogodzie to nie wiem jak to będzie


Widziałam Twoje zakupy, swietne. Szczerze mówiac to niedawno puste pole było a teraz nie masz juz gdzie sadzic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 18:07, 24 wrz 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A co dokupiłaś ?
Co będziesz sadzić ?

Miałam cię już dawno zapytać o tę jabłonkę ozdobną którą kupowałaś w ubiegłym roku na święcie róży w Kutnie. Owocuje teraz? Pokaż jak wygląda.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 18:09, 24 wrz 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Już mi to padanie ciągłe bokiem wychodzi...tyle deszczu od trzech tygodni niemal bez przerwy...a w ogrodzie zaległości, przerośnięta trawa i chwast....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
18:36, 24 wrz 2017
Bogdzia napisał(a)


Pada taki drobny deszczyk , przez noc się troche uzbierało i nadal pada.U mnie wszystko w piasek wsiąka ale wczoraj dostałam dwie paczki z roślinami i nie mam jak posadzic.


a jakieś fajne te roslinki? ..pochwal się ...bo od ciebie cos fajnego mozna odgapić
Bogdzia 09:19, 25 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
A co dokupiłaś ?
Co będziesz sadzić ?

Miałam cię już dawno zapytać o tę jabłonkę ozdobną którą kupowałaś w ubiegłym roku na święcie róży w Kutnie. Owocuje teraz? Pokaż jak wygląda.



Od wiosny miałam zamówione i zapłacone piwonie : dwie itoh-Callies Memory i Scarlet Haeven i jedną zielna Moon of Nippon , a po wizycie u Ciebie postanowiłam wepchnac do ogrodu wiecej traw szczególnie cos z tych najwyższych i zamówiłam: Miskanty Silberspinne, Rotfeder i Yakushima Dwart, oraz z niższych tymotkę muhlenbergię, piórkówke wschodnią Karley Rose i przy okazji czysciec wielkokwiatowy i kocimiętkę Walkers Low. Wszystko juz posadzone.
Jabłonka w tym roku kwitła ale mało i owoców nie zawiazała, niestety równiez prawie nic nie urosła, liczę na to ze sie ukorzeniała i nadrobi wzrost i kwitnienie w przyszłym roku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:19, 25 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
Już mi to padanie ciągłe bokiem wychodzi...tyle deszczu od trzech tygodni niemal bez przerwy...a w ogrodzie zaległości, przerośnięta trawa i chwast....


U mnie w nocy spadło 20l na m2.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:22, 25 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eee_taam napisał(a)


a jakieś fajne te roslinki? ..pochwal się ...bo od ciebie cos fajnego mozna odgapić


Tym razem to ja odgapiam od Was, wyzej podałam co kupiłam. Mam jeszcze do posadzenia tulipany ale niezbyt dużo tak ok 90szt.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:25, 25 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nie napisała jeszcze ze jako prezent do piwonii dostałam cudną ksiazkę o ich uprawie i odmianach, szkoda ze nie mam gdzie sadzic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies