Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

yolka 19:36, 20 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia! barbula i zawilec kwitną, róże pokazywałam wcześniej (jedna ma jeszcze kwiaty ale sprane po deszczu)
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 19:42, 20 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dzieki za wpisy , nie odpisuje bo zamiast tego byłam w Waszych wątkach, muszę oczy oszczędzac. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
roma2 21:29, 20 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Oszczędzaj oczy i do mnie nie zaglądaj. Daję tylko znać (po okropnie długiej przerwie na Ogrodowisku), że podczytuję.
____________________
Komendówka
zszywka 17:25, 21 wrz 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Cześć Bożenko Dawno mnie nie było ale wszystkie nowinki doczytałam i te przykre i te dobre Zakupki bardzo ładne, a zawilec bardzo mi się podoba
Bardzo się cieszę że zdrówko dopisuje, ale nami się nie martw i się oszczędzaj

Mam też pytanie co do przesadzanego Rodka w tym roku... Przez cały sezon był bardzo fajny, nabrał koloru i teraz we wrześniu wewnętrzne liście zaczęły żółknąć i nie mam pomysłu dlaczego... Nie nawoziłam go w tym sezonie, bo go przesadzałam do świeżej ziemi, może to na jesień ? takie zmiany? Bo wcześniej mi się nie zdarzało
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Bogdzia 18:18, 21 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
roma2 napisał(a)
Oszczędzaj oczy i do mnie nie zaglądaj. Daję tylko znać (po okropnie długiej przerwie na Ogrodowisku), że podczytuję.


Dzięki , miło mi że do mnie zajrzałas.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:20, 21 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zszywka napisał(a)
Cześć Bożenko Dawno mnie nie było ale wszystkie nowinki doczytałam i te przykre i te dobre Zakupki bardzo ładne, a zawilec bardzo mi się podoba
Bardzo się cieszę że zdrówko dopisuje, ale nami się nie martw i się oszczędzaj

Mam też pytanie co do przesadzanego Rodka w tym roku... Przez cały sezon był bardzo fajny, nabrał koloru i teraz we wrześniu wewnętrzne liście zaczęły żółknąć i nie mam pomysłu dlaczego... Nie nawoziłam go w tym sezonie, bo go przesadzałam do świeżej ziemi, może to na jesień ? takie zmiany? Bo wcześniej mi się nie zdarzało


Nie martw sie , nic złego sie nie dzieje. Rododendrony jesienią tracą najstarsze liscie tak samo jak wwszystkie inne rosliny , nawet te zimozielone. W tym roku ze względu na przesadzanie moze zgubic ich więcej ale to wszystko normalne.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zszywka 18:50, 21 wrz 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ooo, dziękuje ze mnie uspokoiłaś Trochę się martwiłam, ale nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi. Ja również pozdrawiam


Ps. Zrobiłam dziś mu zdjęcie :
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Bogdzia 18:57, 21 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zszywka napisał(a)
Ooo, dziękuje ze mnie uspokoiłaś Trochę się martwiłam, ale nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi. Ja również pozdrawiam


Ps. Zrobiłam dziś mu zdjęcie :


Piękne błyszczące liscie a zólte co rok o tej porze bedzie gubił.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
asiak 19:01, 21 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
U mnie dwie sztuki też takie Już myślałam, że mnie nie lubią
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Bogdzia 19:03, 21 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asiak napisał(a)
U mnie dwie sztuki też takie Już myślałam, że mnie nie lubią


Wszystkie rosliny wymieniają liscie , rh tez , swierki tez, nie ma sie czym martwic
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies