Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

sylwia_slomc... 16:42, 08 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
jolanka napisał(a)
Bodziu kochana, jak o Tobie nie pamiętać? Dzięki Tobie nauczyłam się rozpoznawać ptaki w ogrodzie
Pewnie gdyby nie Twoja cierpliwość w odpowiadaniu na posty typu: „Bogdzia, kto to na zdjęciu.? nie zachęciło by mnie to to dalszego szukania, szperania, fotografowania, czytania....
Buziaki dla Ciebie

Dokładnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 20:52, 08 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No i znowu jestem. Dziekuję Wam za pamięc i wpisy mocno mnie rozpieszczające.
Jolanka jak to często bywa uczeń przerósł mistrza ale to bardzo dobrze.
Sylwia czytałam o Twoim armagedonie, ja bym była szcześliwa gdyby choc część spadła u mnie, bardzo współczuję Wam , szkoda Waszej ciężkiej pracy, koniecznie powinno się znaleźć jakis sposób na tą wodę ale na tym moje madrosci się kończą. Buziaki przesyłam i dobre fluidy.
Haniudzięki że zaglądałaś i pisałaś, cieszę sie ze masz ode mnie chociaz tego rh, jest okazja by mnie wspomniec, wogóle to wspaniały sposób ,rozdawanie roślinek by zapewnic sobie miłe wspomnienia. Dziękuję.
Mała Michyba mamy do pogadania
IzaBeladzięki za pamięc , nigdy się nie spotkałyśmy a jednak tyle serdeczności od Ciebie.Uściski ślę.
Wacław dziękuję ,zawsze zaglądasz, dzięki za pamięc i życzliwość.
Beatkodziękuję, mój ogród i dom zaczynają byc zaniedbane , nie dajemy rady ze wszystkim zdążyć, starośc niestety.
Gosiua co ja Ci dałam, jakies drobne roślinki pewnie, jeśli dobrze rosną i powodują ze mnie wspominasz to bardzo sie cieszę.
Irenko z przytupem to u Ciebie, same rarytasy. Buziaki.
Kindziano wszystkiego bym sie spodziewała ale nie tego że się zalogujesz jak zobaczysz że ja się wpisałam. Miłego urlopu, pozdrówka serdeczne dla Was.
Ewo Moje rh w tym roku i rok wcześniej nie wymagały oprysków, moze po jakimś czasie i Wasze sie dostatecznie wzmocnią, dzięki za pamięc i może wstawię parę zdjęc choc co rok jest to samo, tzn na zdjeciach bo w ogrodzie sie zmienia, jest coraz ciaśniej , niektóre rh zaczynaja mnie przerażac wielkościa.
Karolabuziaki dla Ciebie dzielna dziewczyno , szkoda ze jests daleko.
Sylwia Ty jak Jola i Gosia nie potrzebujesz juz mojej pomocy w rozpoznawaniu ptaków, świetnie sobie radzicie, bardzo sie tym cieszę ze jak mnie nie ma to inni podejmują ten temat.bold text
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:59, 08 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Franczeska mimo że rośnie pod brzoza jest coraz wieksza, zdjecie niezbyt oddaje wielkośc.




Pozdrówka i buziaki dla Wszystkich. No to zajrzę tu za dwa lata
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Monia81 21:02, 08 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Bożenko i ja się cieszę, że się pojawiłaś dzięki Twoim radom moje dwa rodki ożyły i cieszą swoim wyglądem, wiosną dostają miksturę i służy im to bardzo często sobie wchodzę na Twój wątek i przeglądam fotki z wcześniejszych lat pozdrawiam i dużo zdrówka życzę
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
tulucy 22:36, 08 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Twoja Francesca to moja wielka miłość Bogdziu pozdrowienia serdeczne
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Dorota123 14:01, 09 cze 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Cieszę się, że się odezwałaś Ogród wygląda cudownie, a pod Franczeską mam pamiątkowe zdjęcie, które bardzo lubię. Do tej pory chwalę się możliwością zobaczenia Twojego pięknego ogrodu.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewa777 14:17, 09 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Bogdziu, nawet nie wiesz jaka radość sprawiłaś swoim pojawieniem się na forum Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze. Ogród masz cudowny - często wspominamy z mężem wizytę u Ciebie. To są niezapomniane chwile.

Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AniazUroczyska 14:56, 09 cze 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Bogdzia napisał(a)

Haniudzięki , wogóle to wspaniały sposób ,rozdawanie roślinek by zapewnic sobie miłe wspomnienia. Dziękuję.



Masz rację Bogdziu, to dobry sposób. Wszystkim kojarzysz się z różanecznikami , a mnie dodatkowo z judaszowymi srebrnikami Cieszę się, że zdążyłam Cię poznać i zobaczyć Twój cudowny ogród. Pozdrawiam ciepło!
sylwia_slomc... 20:39, 09 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Ależ cudne obrazki pokazałaś, warto było czekać To i kolejną nieobecność przeczekamy, wiedząc, że U Ciebie wszystko dobrze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
oliwka 21:43, 09 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
O Jesssu od tych kolorów i od zapachu aż kręci się w głowie - pięknie! Bogdziu gdy zbliża się czas kwitnienia rododendronów, chyba wszyscy na forum myślą o festiwalu kolorow w twoim ogrodzie.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies