Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:31, 14 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaW napisał(a)
Bogdziu, jak dobrze, że od czasu do czasu dajesz znak, że jesteś. Tęsknimy, ale i rozumiemy. Buziaki i uściski dla Ciebie.
Ogród prezentuje się przecudownie


Agnieszko miło Cie widzieć, dziekuję. Też zaglądam do Ciebie i niezmiennie podziwiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:33, 14 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Bogdziu całkowicie i w 100% zgadam się z wywodami Ani, zaglądaj, pokazuj bez zobowiązań Ogrodowisko jak narkotyk przyciąga, bawi, pociesza, edukuje
Pozdrawiam serdecznie


Aniu z Tobą miałam kontakt telefoniczny, niezbyt intensywny ale jednak, dzieki , buziaczki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:36, 14 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hankaandrus_44 napisał(a)
A ja stale, z Tobą na huśtawce! Pozdrawiam.


Miło mi Haniu, też lubię się pohuśtac ale musze Cię zmartwic, woda juz nie szumi , zasypaliśmy jeziorko od kaskady z ciężkim sercem , starość.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ElzbietaFranka 21:37, 14 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
Bogdziu nigdy Twoj ogród i piękne kwasoluby nie znikną z pamięci. Tych widoków się nie zapomina otttt tak.

Pozdrawiam i zdrówka zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Bogdzia 21:39, 14 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Waclaw napisał(a)


Podzielam zdanie Małej Mi.
"Wrzuć tylko czasami jaki obrazek".
Pozdrawiam



Dzięki że zaglądasz,czy taki mały kwiatek Cię usatysfakcjonuje?

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ewsyg 21:47, 14 cze 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Bbożenko, brakuje mi Twojego ogrodu i Ciebie
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Bogdzia 21:54, 14 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
mirkaka napisał(a)
Bożenko, rozumiem że masz oczy chore, nie chcesz pisać, ale wstaw tych parę zdjęć, jak teraz.
Susza Bożenko jest i u mnie, u Innych są powodzie, trudno, na wiele rzeczy nie mamy wpływu.
Ja już przestaję kosić trawnik, żeby lepiej trzymał wilgoć, nie walczę też z chwastami na trawniku, bo one są zdecydowanie lepiej przystosowane do suszy niż moja trawa
Moje Rh też są już ogromne, też przerażają, najgorsze że mnie już nudzą, a jak są takie upały to przekwitają błyskawicznie i bardzo szybko brzydną.
Myślę coraz częściej żeby się ich pozbyć
Pozdrawiam, i zdrowia życzę


Mirka zaglądam do Ciebie, właściwie do wszystkich dawnych osób zaglądam ale nie na bieżąco tylko od razu czytam kilka stron. Nie likwiduj rh, masz piękny ogród i okres kwitnienia rh jest na pewno bardzo ważny w tym ogrodzie. Pięknie skomponowałas rabaty z nimi i moim zdaniem masz zachowany umiar w roślinach , a że są krzyczące w czasie kwitnienia moim zdaniem to nie wada, nie kwitną zbyt długo i taki festiwal kolorów u Ciebie jest cudowny, nie zmieniaj nic bo na takie duże rośliny czeka sie latami.Rzadko komu udaje się miec o kazdej porze roku tak piekny ogród, bardzo proszę wycofaj sie z tego pomysłu.Zobacz jak wielkie są moje, tam gdzie czerwona kropka jest mój M, te juz naprawdę sa za wielkie




na poniższych zdjeciach są azalie, M znów zaznaczony kropką




____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:02, 14 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526






U mnie problemem jest mój M , jemu zawsze żal wyrzucic jakąs roślinkę.W tym roku po 20 latach mojego marudzenia wykopał w końcu jeden rh który był naszym pierwszym rh w ogrodzie i którego on kupił i juz w momencie kupowania był zasuszony. Dwadzieścia lat dojrzewał do tej decyzji.To ten CW



____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:06, 14 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ElzbietaFranka napisał(a)
Bogdziu nigdy Twoj ogród i piękne kwasoluby nie znikną z pamięci. Tych widoków się nie zapomina otttt tak.

Pozdrawiam i zdrówka zycze


Dzięki za dobre słowo o moim ogrodzie , w Twoim tez jest co podziwiac, czasem zaglądam. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:08, 14 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ewsyg napisał(a)
Bbożenko, brakuje mi Twojego ogrodu i Ciebie


Nie wrócę juz na tak długo jak dawniej ale bedę zaglądac od czasu do czasu. Pozdrówka serdeczne Ewo.Fajnie że sie widziałysmy to wiem z kim ,,gadam"
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies