Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

paniprzyroda 01:18, 04 maj 2022

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdziu jak miło wiedzieć,że pojawiasz się tu czasami. Mnie też zdarzają się długie przerwy w bywaniu na forum. Buziaki.
____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 20:17, 04 maj 2022


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aniu i Mariolko , oczywiście że bywam , przecież nie można o Was zapomniec, ale najczęsciej zaglądam jak sie obudze w nocy to na telefonie czytam , pisac juz mi sie nie chce bo na telefonie nie jest wygodnie.Prawde mówiac to jestem prawie na bieżąco u zaprzyjaźnionych osób. Pozdrówka śle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:18, 04 maj 2022


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
BASIA8 napisał(a)
Piękna wiosna Buziaki przesyłam.


Basiu wiosna zawsze cudna, również pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:22, 04 maj 2022


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Joku napisał(a)
Miło oglądać twoją wiosnę. Dla mnie przekwitające przebiśniegi to znak że wiosna już na dobre się zaczęła.


Jola ja reaguje na przebisniegi całkiem inaczej niż Ty. Najpierw radośc że w końcu zakwitły a potem jak przekwitają smutek że znów trzeba na nie czekac caly rok. Jak przekwitną przebiśniegi zaczyna sie wyścig, kwiatek po kwiatku , dzień po dniu, miesiąc po miesiącu i pory roku jedna po drugiej, dla mnie to powód do smutku ze wszystko tak prędko mija. Pozdrawiam Jolu. Do Ciebie tez zagladam i do Basi , wiem co się u Was dzieje. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:23, 04 maj 2022


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zawitka napisał(a)
A moje szafirki siedzą 4 cm nad ziemią i zastanawiją się czy kwitnąć


Teraz to pewnie w najlepsze kwitna
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Joku 20:58, 04 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Z telefonem mam podobnie, też podczytuję po nocy. Działa jak środek nasenny, tylko oczy się psują. Przekwitaniu przebiśniegów też towarzyszy mi smutek że już po seansie i że trzeba czekać następny rok. To takie wdzięczne kwiatki.
Miło mi czytać że zaglądasz. Ja teraz też, wcześniej jak twój wątek strasznie pędził nie nadążałam.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Urszulla 20:58, 04 maj 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Fajnie że dajesz oznaki zaglądania, jak u Ciebie z suszą? Rodki podlewasz? W Pszczynie podobno już niektóre olbrzymy kwitną, widziałam u kogoś znajomego w wątku
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 12:45, 05 maj 2022


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Joku napisał(a)
Z telefonem mam podobnie, też podczytuję po nocy. Działa jak środek nasenny, tylko oczy się psują. Przekwitaniu przebiśniegów też towarzyszy mi smutek że już po seansie i że trzeba czekać następny rok. To takie wdzięczne kwiatki.
Miło mi czytać że zaglądasz. Ja teraz też, wcześniej jak twój wątek strasznie pędził nie nadążałam.


Teraz nie ma obaw że nie zdążysz za moim wątkiem bo na ogół śpi. Czytałam u Ciebie o sangwinarii, ja mama obydwie , nie dbam o nie szczególnie , rosną i nic sie nie dzieje. Pojedyncza łatwiej sie rozrasta a pełna jakos nie chce , jak była mała kępka tak nadal jest. Krótko kwitna ale najładniejsze sa ich liście szczególnie jak otulają pędy kwiatowe. Wita ma ich dużo więcej wiec pewnie od niej masz najlepsze wiadomości.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 12:51, 05 maj 2022


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Fajnie że dajesz oznaki zaglądania, jak u Ciebie z suszą? Rodki podlewasz? W Pszczynie podobno już niektóre olbrzymy kwitną, widziałam u kogoś znajomego w wątku
Pozdrawiam serdecznie


Susza u mnie oczywiscie jest, podlewam ale nogi mam juz nie te co kiedys więc i stac długo nie mogę wiec podlewanie coraz krótsze.Ogród pomału podupada tak jak i ja.U mnie tez niektóre juz kwitły lub kwitną np













____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ewsyg 13:08, 05 maj 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Witaj Bożenko
Jak cudnie, że pokazujesz swój ogród i te piękne rodki. Zdrówko i siły do ogrodu bardzo potrzebne.
Pozdrawiam i czekam na więcej
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies