Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

BASIA8 21:05, 08 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Zakupy cebulowe super uwielbiam Nasze zakupy ogrodnicze
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Bogdzia 21:12, 08 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
BASIA8 napisał(a)
Zakupy cebulowe super uwielbiam Nasze zakupy ogrodnicze


Ja tez uwielbiam kupowac ale ogród nie chce wszystkiego pomieścic.Pozdrówka Basiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:05, 09 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ta wiadomosc jest dla Sylwii. Pokazuję konary odcięte wskutek choroby klona i cały klon który pozostał. W środku widac że jest dosc pusto , to wynik wyciecia gałęzi ale pomału ta przestrzeń zarasta.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Alija 20:28, 09 wrz 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
Bogdzia napisał(a)


Ja tez uwielbiam kupowac ale ogród nie chce wszystkiego pomieścic.


Bogdziu! Ha, ha, większość z nas chyba tak ma, ale kupowanie roślin to taka przyjemność.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 20:41, 09 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Bogdzia napisał(a)
Ta wiadomosc jest dla Sylwii. Pokazuję konary odcięte wskutek choroby klona i cały klon który pozostał. W środku widac że jest dosc pusto , to wynik wyciecia gałęzi ale pomału ta przestrzeń zarasta.


Dziękuję Ci Kochana, podnosisz mnie bardzo na duchu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:45, 09 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Bogdzia napisał(a)


Sylwia takich ilości jak Ty to ja nie kupuję, nie ma gdzie sadzic a M nie chce mi poszerzac rabatek i wiek mi wypomina. Miałam tez kupic wysyłkowo bo na rannikach mi zależy ale same ranniki to nie warto sobie głowy wysyłkami zawracac. U mnie komarów nie ma ale tez nie było takich opadów jak u Was , choc owszem padało ale i podlewanie tez bywało potrzebne. Komar czasem sie zdarza ale pojedynczy.Drzewa najlepiej przebarwiają sie w suchych latach ale poczekamy i zobaczymy jak bedzie w tym roku. pozdrówka .

U mnie Ginnala już w kolorze, jeszcze nie pełnym, ale dobrze już widocznym i brzoskwinia Harnaś i Klon Ussuryjski i jeszcze kilka innych roślin w tym niektóre piwonie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 09:25, 12 wrz 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja może dokupię cebulek ale na wyprzedaży jesiennej. Na razie nie myślę o jesieni, chociaż widać ja już na każdym kroku.
Aż sie chce powiedzieć "a mi jest szkoda lata".
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ewa777 14:36, 13 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18478
Mi też szkoda lata i to bardzo.
Zakupy cebulowe udane. Twój ogród wiosną właśnie kojarzy mi się z łączkami krokusów, a teraz będzie ich jeszcze więcej
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Bogdzia 20:28, 15 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Alija napisał(a)


Bogdziu! Ha, ha, większość z nas chyba tak ma, ale kupowanie roślin to taka przyjemność.


Dla mnie to jest nałóg z którego muszę się niestety wyleczyc bo juz nawet nie mam co wykopac by znaleźć kawałek wolnego miejsca.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:31, 15 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)

U mnie Ginnala już w kolorze, jeszcze nie pełnym, ale dobrze już widocznym i brzoskwinia Harnaś i Klon Ussuryjski i jeszcze kilka innych roślin w tym niektóre piwonie

U mnie trochę piwonii też przebarwionych ale dla mnie najważniejsze jest przebarwienie sie buków, klonów i strzępka a na nie troszke jeszcze trzeba poczekac .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies