Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatki i rabatki u Elizy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatki i rabatki u Elizy

an_tre 21:52, 06 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
eliza3 napisał(a)
Cieszyłam się, bo czekałam na owoce kilka lat... w końcu są, posmakuję, zobaczę czy dobre... wyjechałam tylko na kilka dni... i co? Coś czy ktoś nadgryzł, naddziobał bez pytania... tylko kto lub co?
Jak mi smutno




U mnie takie spustoszenie w owocach robią osy zjadły prawie wszystkie śliwki

Jak obejrzysz to usuń fotkę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Milka 11:39, 07 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Eliza, gruszki pewnie zjadły osy, tak było co roku u mnie!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
wanda7 12:38, 07 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Elizo u mnie też. Gruszki są słodkie i osy lgną do nich jak do miodu. NIektórzy zakładają na drzewach siatki ale wygląda to okropnie
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
eliza3 21:29, 07 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
irena_milek napisał(a)
Eliza, gruszki pewnie zjadły osy, tak było co roku u mnie!

Irenko może i osy, mam wrażenie, że w tym roku jest ich wyjątkowo dużo.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
majkel0326 21:32, 07 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Elu,u nas też tego lata jest sporo os.Nawet pod juką zrobiły sobie gniazdo,musieliśmy je wyprosić ze względu na bezpieczeństwo córki.Przy śliwkach tez są roje.
____________________
Maja - Moje roślinki
eliza3 21:34, 07 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
wanda7 napisał(a)
Elizo u mnie też. Gruszki są słodkie i osy lgną do nich jak do miodu. NIektórzy zakładają na drzewach siatki ale wygląda to okropnie


Mnie też się nie podobają siatki na drzewach, ale trzeba czasami dokonać wyboru, owoce albo wygląd. Ja na razie stawiam na wygląd, może kiedyś to się zmieni
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 21:38, 07 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
majkel0326 napisał(a)
Elu,u nas też tego lata jest sporo os.Nawet pod juką zrobiły sobie gniazdo,musieliśmy je wyprosić ze względu na bezpieczeństwo córki.Przy śliwkach tez są roje


Na dzieci trzeba szczególnie uważać, synek koleżanki po ukąszeniu potrzebował szybkiej interwencji lekarskiej, nikt nie wiedział, że był uczulony.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
hanka_andrus 22:16, 07 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Osice są agresywne tego lata,bo lipiec był chłodny i teraz wylęgło się dużo robotnic....konkurencja ogromna....a pożytków nie było zbyt wiele.Teraz na wszystkim można je spotkać.Ja na borówkach też ich mam pełno.
Elizo witam wieczorową porą i życzę zdrowia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eliza3 22:44, 07 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
hanka_andrus napisał(a)
Osice są agresywne tego lata,bo lipiec był chłodny i teraz wylęgło się dużo robotnic....konkurencja ogromna....a pożytków nie było zbyt wiele.Teraz na wszystkim można je spotkać.Ja na borówkach też ich mam pełno.
Elizo witam wieczorową porą i życzę zdrowia.


Haniu jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy.. te robotnice to strasznie życie nam utrudniają i wszędzie ich pełno, chociaż jak tak spojrzeć z większej perspektywy to bardzo zaradne są , można z nich przykład brać
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Celina 09:19, 08 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816






W tym roku wyjątkowo nie wysiewałam studentek. Twoje mają sie dobrze!
Zbierasz nasiona i wysiewasz te same co roku?
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies