Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatki i rabatki u Elizy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatki i rabatki u Elizy

Kindzia 20:34, 19 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kochana Ty Moja...nie będę miała czasu na urlopie teraz, mam jeszcze sporo spraw do zrobienia...ale zaraz w następną sobotę po 25-tym czerwca? Pasuje Wam Elu?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
eliza3 19:31, 28 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Kindzia napisał(a)
Kochana Ty Moja...nie będę miała czasu na urlopie teraz, mam jeszcze sporo spraw do zrobienia...ale zaraz w następną sobotę po 25-tym czerwca? Pasuje Wam Elu?

Kasiu, obejrzałam fotki ze spotkaie, było świetnie, szkoda, że nie było mnie z Wami.

Nasze spotkanie też musimy przełożyć, kolejny wyjazd już zaplanowany, ale lato jeszcze się nie kończy, mam nadzieję, że uda się nam wypić razem kawkę.





____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 19:41, 28 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Dzisiaj zostawiam zdjęcia moich juk karolińskich. W tym roku oszalały, kwiatostany osiągnęły imponuącą wysokość, ponad dwa metry...
Są piękne, jedne z moich ulubionych roślin.
Posadziłam trzy rośliny w różnych miejscach ogrodu, wszędzie im dobrze.











____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 19:44, 28 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Najwyższe wyrosły na wystawie wscodniej pod dachem, gdzie wody jest jak na lekarstwo.







____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 19:48, 28 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Lawenda.
W tym roku dość wysoka, bo nie podcinałam zbyt nisko, trzeci sezon w tym miejscu.







____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 19:53, 28 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Rabata pod oknem zaczyna się bielić.







____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
anna_g 20:27, 28 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Imponujące te juki i boska lawenda Jaki misz-masz Elu... Masz po prostu dużo pięknych i kwitnących roślin i ślicznie jest u Ciebie...
Bodziszek zamierzam sobie nabyć ale jednak wolałabym niski. Nie lubię jak się coś pokłada niestety bo bardzo nie lubię podwiązywać - nie umiem chyba albo nie mam cierpliwości i potem mi to szpeci... Szkoda że nie byłaś u Kasi alb lato się dopiero zaczęło - może i nam uda się spotkać.
I co byłaś u Kapiasa na zakupach?
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kasik 20:56, 28 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ela- te juki obłędne, a lawenda jeszcze bardziej obłędna. Oczu nie można oderwać.

Pozdrawiamy z Grzesiem Ciebie i Witka
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
eliza3 21:13, 28 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
anna_g napisał(a)
Imponujące te juki i boska lawenda Jaki misz-masz Elu... Masz po prostu dużo pięknych i kwitnących roślin i ślicznie jest u Ciebie...
Bodziszek zamierzam sobie nabyć ale jednak wolałabym niski. Nie lubię jak się coś pokłada niestety bo bardzo nie lubię podwiązywać - nie umiem chyba albo nie mam cierpliwości i potem mi to szpeci... Szkoda że nie byłaś u Kasi alb lato się dopiero zaczęło - może i nam uda się spotkać.
I co byłaś u Kapiasa na zakupach?

Ja też potrzebuję niski bodziszek, bo mam parę miejsc gdzie by się przydał.
Z tym podwiązywaniem to zawsze kłopot, zwłaszcza po deszczu, dzisiaj ze sznurkiem biegałam i podwiązywałam po tych ulewach, i wygląda jak wygląda.
Wiatr o mało mi nie wyłamał juki tak silnie wiało.
U Kapiasów w końcu nie byłam, a teraz przy takich upałach to aż strach sadzić, tym bardziej , że ciągle gdzieś wyjeżdżam, a syn nie dopilnuje roślinek z podlewaniem tak jak bym chciała.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 21:18, 28 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Kasik napisał(a)
Ela- te juki obłędne, a lawenda jeszcze bardziej obłędna. Oczu nie można oderwać.

Pozdrawiamy z Grzesiem Ciebie i Witka

Faktycznie juki dały czadu w tym roku.
Zrobiłam im specjalną sesję, bo w tych upałach ich żywot nie będzie długi.
To samo z lawendą, ledwo zakwitła, a już widać, że długo nie będzie tak piękna.
Dzisiaj tak była oblepiona bzykającymi, że trudno było podejść i fotki zrobić, a pachnie obłędnie.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies