Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja największa pasja - ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja największa pasja - ogród

kasik778 18:25, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
eliza3 napisał(a)
Ja też chyba pójdę otrząsnąć roślinki z lodu, skoro tak straszycie, na ogród patrzę tylko z okna dawno nie byłam


Eliza ja jak mam chwilkę to lecę spojrzeć, czy mi się jakieś rośliny nie łamią, ale zimno zapowiadają na jutro okropne, więc tylko skoczę dołożyć do karmnika i z powrotem do domu
____________________
kasik778 19:06, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Kindzia napisał(a)
Ja nie otrząsam, wiadomo dlaczego...muszą sobie dać radę same.
Jak tam ciurkadełko? Masz coś upatrzonego Kasiu?
Pozdrawiam


Kasiu oglądałam różne ciurkadełka, ale cenowo wszystko jest poza moim zasięgiem, więc ciągle na tapecie jest ciurkadełko z Obi, kwota 500 zł z pompą jest rozsądna
____________________
EPODLAS 20:42, 25 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kasik, obejrzyj w necie 400 odcinek Maji w ogrodzie. Tam jest pokazane jak zrobić tanie ciurkadełko. Ja takie chce zrobić - identyczne. Już pewne starania zrobiłam w tym kierunku. Potrzebny duży płaski pieniek topoli. Ma być właśnie z topoli. Jak by się to zrobiło we własnym zakresie to by nie było drogo. Na pewno grubo poniżej 500 zł. Ciurkadełko to jest w bardzo ładnym ogrodzie, wygląda bardzo naturalnie.
____________________
Mój ogród
kasik778 20:44, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
dorkow0 napisał(a)
Witaj Kasiu... U mnie też masa śniegu na iglakach, ale nie otrząsałam, chyba jutro się za to wezmę...
A Hiacynty, już czuję ich zapach, jaki kolor by nie był...
Pozdrawiam serdecznie...


Ja pootrząsałam, bo nie mogłam na to patrzeć

Hiacynty już wypuściły pąki, nieźle pędzone przez ogrodników
____________________
kasik778 20:46, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Urszulla napisał(a)
A ja wczoraj potrząsałam śnieg z tuj.....i sobie za kołnierz naładowałam....to był zimny prysznic.

Hiacynty mówicie...dobrze że do sklepu nie jeżdżę tylko eM-a wysyłam...bo bym pewnie pokupowała.....te moje na Wielkanoc będą


Ula też część, co dałam radę to postrząsałam, bałam się, ze mi się połamią

Hiacynty za chwilę zakwitną, bardzo szybkie są, a na Wielkanoc kupię następne
____________________
kasik778 20:47, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Urszulla napisał(a)

no cóż wiosna idzie.....a u mnie w lutym koszyk (a raczej wózek) pełny donic, drugi koszyk pełny nasion i jak zostanie to jeszcze jeden koszyk mały na donice......trzeba oszczędzać.


Ula ja już dzisiaj za nasiona zapłaciłam, o rany zaszalałam, cała lista tego jest
____________________
kasik778 20:48, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
popcarol napisał(a)
Z moim M odwrotnie - wysłany na zakupy kupi najdroższe z możliwych - do wyboru najtańszy, średni i najdroższy produkt, wiadomo że weźmie najdroższy. Tym sposobem nawet z moimi przydasiami wydajemy mniej - tak mi się przynajmniej wydaje - gdy to ja robię zakupy do domu

pozdrawiam Dziewczyny, też wypatruję wiosny!


u mnie jest dokładnie na odwrót mój M jest niemożliwie oszczędny i jeśli ktoś u nas coś oszczędzi to na pewno on, ja nie mam tego w genach
____________________
kasik778 20:50, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
asc napisał(a)
A ja nie lubię zakupów i jak tylko się da to wysyłam eMa...... ale on ja M Karoliny robi zakupy

Wyjątek stanowią zakupy w ogrodniczym...ale tam przydasiem wszystko wiec już też unikam takich sklepów


Aniu ogrodnicze to pułapka bez wyjścia, nawet kiedy powtarzam różne mantry i inne zaklęcia to nic nie działa, rośliny same wskakują mi do koszyka
____________________
kasik778 20:52, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
EPODLAS napisał(a)
Kasik, obejrzyj w necie 400 odcinek Maji w ogrodzie. Tam jest pokazane jak zrobić tanie ciurkadełko. Ja takie chce zrobić - identyczne. Już pewne starania zrobiłam w tym kierunku. Potrzebny duży płaski pieniek topoli. Ma być właśnie z topoli. Jak by się to zrobiło we własnym zakresie to by nie było drogo. Na pewno grubo poniżej 500 zł. Ciurkadełko to jest w bardzo ładnym ogrodzie, wygląda bardzo naturalnie.


Kochana jesteś zaraz zobaczę ten odcinek, myślę, ze M potrafi bez problemu z drewna coś wyczarować ciekawa jestem co to no i wizja 500 stów w kieszeni jest bardzo kusząca, he he
____________________
ka1sia 21:29, 25 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Kasiu, ciurkadełko będzie? super! a jak czarodzieja domowego posiadasz, to sukces murowany mój mąż jakoś w tym kierunku uzdolniony inaczej , dobrze, że ma inne zalety Pozdrawiam, kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies