Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja największa pasja - ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja największa pasja - ogród

EPODLAS 21:57, 25 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kasik, mnie to ciurkadełko bardzo się podobało, bo wyglądało bardzo naturalnie no i koszty też nie są bez znaczenia. Bardzo lubię wykorzystywać materiały z odzysku. Chcę obudować starą cegłę - studzienkę, zrobić ścieżkę z płaskiego kamienia. Ale na początku chcemy skończyć zaczętą na jesieni rabatę.
____________________
Mój ogród
kasik778 22:17, 25 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
kasiu, Bożenko mój M przed chwilą stwierdził, ze ma przecież specjalne wiertło do kamienia i betonu i on może mi przecież przewiercić otwór w kamieniu czy drewnie, muszę tylko wymyślić skąd wykombinować materiał na ciurkadełko a resztę zrobi się okaże, bo planów jest tyle, ze głowa boli, tylko skąd brać czas i pieniądze, ale to już pytanie retoryczne
Bożenko ciekawa jestem tej rabaty, co tam planujesz
____________________
an_tre 23:19, 25 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
kasik778 napisał(a)
za oknem zima a ja wczoraj pobiegłam do Biedronki, aby kupić coś wiosennego, były ostatnie dwa hiacynty

nawet nie wiem jaki kolor, będzie niespodzianka od razu przesadziłam je do ładnej doniczki, bo nie podobały mi się w tych małych plasticzkach...



Dziś w polo też ich sporo stało, ale było zbyt zimno, zeby je kupić, jeszcze jechałam do pracy, może później kupię i będą już bardziej rozwinięte, bo te miały same pąki albo, bez...
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
EPODLAS 21:39, 27 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kasik, nie ma co ukrywać finanse są ważne, ale można dużo rzeczy wymyślić, żeby te koszty obniżyć. Dobrze że mamy takie "złote rączki" Kasik ta rabata jest jeszcze nieskończona, nawet darnina nie jest do końca zerwana, ale zarys jest i pierwsze rośliny są posadzone. Wsadziłam tam brunerę (na wiosnę będę ją dzielić) zawilce, żurawki parę niedużych krzewów. Będą też hosty i jeszcze nie wiem co. Na skarpie też będą przesadzenia, tak że czeka mnie masę pracy i dobrze, bo mam dosyć siedzenia w domu.
____________________
Mój ogród
Tess 14:12, 28 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Kasik, dawno nie zaglądałam, ale teraz w samą porę wdepnęłam.
Ciurkadełko za kilkaset złociszy własnoręcznie zrobione mnie zaintrygowało.
Dzięki, Bożenko
Kasik, buziam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Madzenka 10:11, 03 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasik i kiedy zaczynacie dłubać ciurkadełko ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasik778 10:15, 03 lut 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Aniu te hiacynty piękne, moje błękitne jak się okazało, ale mam zakaz ich kupowania do domu, bo mają zbyt intensywny zapach tak jak lilie i mojego M ciągle głowa bolała...
____________________
kasik778 10:16, 03 lut 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
EPODLAS napisał(a)
Kasik, nie ma co ukrywać finanse są ważne, ale można dużo rzeczy wymyślić, żeby te koszty obniżyć. Dobrze że mamy takie "złote rączki" Kasik ta rabata jest jeszcze nieskończona, nawet darnina nie jest do końca zerwana, ale zarys jest i pierwsze rośliny są posadzone. Wsadziłam tam brunerę (na wiosnę będę ją dzielić) zawilce, żurawki parę niedużych krzewów. Będą też hosty i jeszcze nie wiem co. Na skarpie też będą przesadzenia, tak że czeka mnie masę pracy i dobrze, bo mam dosyć siedzenia w domu.


no to czekam niecierpliwie co ci się urodzi, bo ja mam ciągle tyle planów, że aż mnie to przeraża, kiedy czas na to znajdę...
____________________
kasik778 10:18, 03 lut 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Tess napisał(a)
Kasik, dawno nie zaglądałam, ale teraz w samą porę wdepnęłam.
Ciurkadełko za kilkaset złociszy własnoręcznie zrobione mnie zaintrygowało.
Dzięki, Bożenko
Kasik, buziam


Dzięki Tessik za wizytację, ja w tym roku mam tyle wydatków, że mój M musi wszystko sam zrobić, a że ma talent to będzie się wykazywał
____________________
kasik778 10:19, 03 lut 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Marzena2007 napisał(a)
Kasik i kiedy zaczynacie dłubać ciurkadełko ?


Madżenko mam tyle rzeczy do zrobienia, że ciurkadełko jest na dalszej liście, no i najpierw muszę znaleźć kamień, który mi się spodoba
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies