Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Tess 21:16, 07 lis 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
beta napisał(a)

Tessi, Becia, ale ja Was uwielbiam !!!!!!!!!!!! dostarczacie mi tyle banana na twarzy
Może tytuł jest odrobinę pesymistyczny ale naprawdę odzwierciedla moje frustracje dotyczące ogrodu - wiecie, że to są absolutnie subiektywne odczucia może mnie nie zlinczujecie lecz wciąż nie czerpię pełnej przyjemności z ogrodu, aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mam nadzieję, że w przyszłym sezonie się to zmieni



hi,hi to

Tess zasugerował

to całkiem niechcący wyszło

ale Tess jest Mądra Kobiet i się nie gniewa

a z ogrodem jest trochę jak z ubiorem, musi Ci pasować i musisz się w nim dobrze czuć, i nie ważne że wszyscy w koło będą Ci mówić że pięknie wyglądasz, Ty musisz to czuć

buziam Dorko


Zupełnie nie rozumiem, za co niby miałabym się gniewać Przecież pożartowałyśmy jedynie

Dorka, Ty naprawdę zmień tytuł, bo on tworzy dodatkową barierę w Twoim postrzeganiu ogrodu.
A przyjemność z ogrodu zaczniesz czerpać kiedy już zobaczysz pierwsze efekty. Tak myślę
Buziam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
iza_1611 11:28, 08 lis 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Jestem również za zmianą....Dorcia świtnie Ci idzie

obserwuję i podziwiam
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Welka 16:14, 12 lis 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
O berberysach odpowiedziałam u siebie.
Cofnęłam się troszkę u Ciebie i dopiero teraz zauważyłam piękne zakupy i nowe nasadzenia
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
iza_1611 15:30, 07 gru 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Witaj Dorotko,

widzę, że i u Ciebie dłuższa przerwa...ja ostatnio nie mam na nic czasu
a przecież postanowiłąm sobie "zaprojektować" - jakkolwiek to brzmi mój ogród

Chciałam przez zimę zrobić projekt każdego miejsca w moim ogrodzie,
żeby od wiosny wziąć się do roboty
a nie jak do tej pory rozmyślać - może tak a może siak....wisz chyba co mam na myśli...

Napisz Dorotka co tak kochana u Ciebie słychać
Pozdrawiam i ściskam
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Dorka 22:47, 11 gru 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Cześć Izuś,
bardzo się cieszę, że piszesz do mnie niestety u mnie przerwa, trochę obserwuję ale nie jestem tak aktywna jak inni trochę zajęłam sie innymi sprawami a mniej planowaniem ogrodu trochę opadłam z sił, brak mi weny, też miałam plany, że zajmę się planowaniem na przyszły sezon ogrodowy ale jakoś mi nie idzie zżera mnie zazdrość jak inni sobie radzą z ogrodami a ja nie daje rady. Zobaczę co będzie na wiosnę, póki co, mój wcześniejszy optymizm gdzieś się zakopał
A o Tobbie wypowiem się u Ciebie
Całuję cię u siebie
____________________
Dorota Białołęka
beta 23:13, 21 gru 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę,
aby przy świątecznym stole nie zabrakło
światła i ciepła rodzinnej atmosfery,
A Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Kondzio 14:34, 23 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Wesołych Świąt

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Welka 10:50, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Życzę Ci, aby w Twoim sercu nigdy nie zabrakło miłości, zrozumienia i optymizmu,
a radości niech dodaja Ci spełniane marzenia



Wesołych Świąt!
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Madzenka 21:45, 24 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monitka 23:00, 24 gru 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dorotko radosnych Świąt życzę! i spełnienia marzeń...tych o pięknym ogrodzie także

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies