Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Diana 14:04, 30 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
no w życiu nie wyglądasz!!!!!!!!!!!!!!!! zazdroszczę
córki przesliczne!!!!!!!!!!!!
Dorka 14:35, 30 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
dzięki wielkie,

"wszystkie dzieci nasze są" ................piękne oczywiście
____________________
Dorota Białołęka
beta 23:11, 30 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Dorotko dziś nie udała mi się zdjęc zrobić, ale może jutro
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Dorka 15:13, 31 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Dobrze Beatko, nie ma sprawy, kiedy dasz radę to będzie ok
____________________
Dorota Białołęka
Tess 15:49, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dorka, tak się nie robi
Daj do awatarka aktualne zdjęcie

I pinokiu jeden, powiedz, czyje Ty córki (piękne) pokazujesz?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Dorka 16:43, 31 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Kochanieńka, czy chcesz powiedzieć, że wyglądam jak dzieciak ? trochę masz rację hi, hi

a córki .......................z tego co pamiętam, to moje

A przy okazji to chyba ściągnęlam Cię myślami bo jakiś czas temu przeczytałam Twoją relację z kajaków i właśnie piszę na Twoim wątku
____________________
Dorota Białołęka
beta 19:01, 01 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Dorotko, u mnie w wątku wkleiłam tego bodziszka, zajrzyj
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Moniika 21:22, 02 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Dorka napisał(a)
Dzięki dziewczęta za komplement ale ja już jestem kobietą w dojrzałym wieku , w tym roku mam 40 mam nadzieję, że nie będę miala kryzysu...........

Lekka poprawka co do moto............. poki co jeżdżę jako "plecak" czyli pasażer z mężem, natomiast jedna córka włąsnie zrobiła prawko na moto.
Ale żeby nie było - ja też przymierzam się do tego (mam nadzieję, że nie jest to pierwszy objaw kryzysu wieku średniego)


A co do wieku córek to hm 19 i 20, wiem, że nie wyglądam ale już się do tego przyzwyczaiłam - i nawet jest to fajne hi, hi

No jak miło ja tez mam 40 w roku ale o kryzysie nie ma mowy!!!! Twoje córki sliczne bardzo do Ciebie podobne moja ma 10 lat i zupełnie do mnie nie podobna jasne kręcone włosy itd .. A syn 16 skończone 185 cm wzrostu - dawno mnie przerosł pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
beta 22:08, 02 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Moniczko masz syna w wieku mojej córki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Dorka 10:00, 03 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Monika352 napisał(a)

Dzięki dziewczęta za komplement ale ja już jestem kobietą w dojrzałym wieku , w tym roku mam 40 mam nadzieję, że nie będę miala kryzysu...........

Lekka poprawka co do moto............. poki co jeżdżę jako "plecak" czyli pasażer z mężem, natomiast jedna córka włąsnie zrobiła prawko na moto.
Ale żeby nie było - ja też przymierzam się do tego (mam nadzieję, że nie jest to pierwszy objaw kryzysu wieku średniego)

A co do wieku córek to hm 19 i 20, wiem, że nie wyglądam ale już się do tego przyzwyczaiłam - i nawet jest to fajne hi, hi

No jak miło ja tez mam 40 w roku ale o kryzysie nie ma mowy!!!! Twoje córki sliczne bardzo do Ciebie podobne moja ma 10 lat i zupełnie do mnie nie podobna jasne kręcone włosy itd .. A syn 16 skończone 185 cm wzrostu - dawno mnie przerosł pozdrawiam Cię serdecznie


Hejka,
a w jakim miesiącu kończysz ? tak pytam z czystek ciekawości i witaj w klubie szalonych czterdziestek !!! kryzys............ a tak sobie czasami przychodzi ale też szybko odchodzi dziękuję Ci za komplement a jeśli chodzi o Twoje dzieci to geny i hormony czasami mam wrażenie rządzą się swoimi prawami Uwielbiam dziewczynki z kręconymi włosami - są takie słodkie a syn 185 cm śmiało może zostać bodyguardem córki na imprezach

Również gorąco Cię pozdrawiaj i wpadaj czasem (dodam, że ja też incognito odwiedzam Twój wątek i oczywiści niemiłosiernie zazdroszczę Ci miejsca do leżakowania)
____________________
Dorota Białołęka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies