Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 16:09, 02 paź 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
No nie łajaj mnie już wiem, wiem że ładnie jest u Gosi lubię się z Tobą droczyć

Tu mam jedną

i tu drugą
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 16:15, 02 paź 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Cześć Justi widzisz jak to jest , że za plecami dysponuje się ogrodami innych ale widzę, że Ty się nie gniewasz więc poproszę to zdjęcie jak przyglądam się tej pęcherznicy - jej rozmiarowi !!!!!!!!!!!!!! i temu co mówisz o jej przycinaniu to nie wiem, czy nadal ta rabata w takim razie nie jest za wąska, hm.......... ale już nie będę jej poszerzać i jeszcze żółta ??? to dopiero będzie ale naprawdę ładnie wygląda ta kompozycja
____________________
Dorota Białołęka
Tess 17:12, 02 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dorka napisał(a)
Cześć Justi widzisz jak to jest , że za plecami dysponuje się ogrodami innych ale widzę, że Ty się nie gniewasz więc poproszę to zdjęcie jak przyglądam się tej pęcherznicy - jej rozmiarowi !!!!!!!!!!!!!! i temu co mówisz o jej przycinaniu to nie wiem, czy nadal ta rabata w takim razie nie jest za wąska, hm.......... ale już nie będę jej poszerzać i jeszcze żółta ??? to dopiero będzie ale naprawdę ładnie wygląda ta kompozycja


No przecież Justi już Ci wkleiła ładniejsze zdjęcie tej rabatki

Rabaty nie poszerzaj. Jak sie okaże za wąska (a może tak być) to podkrzesasz świerki. Albo skrócisz im gałązki.

Lubisz się ze mną droczyć?
Chyba powinnam być z tego powodu rada, bo kto się czubi, ten się lubi..)))))))
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
justi 17:56, 02 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Pewnie, że się nie gniewam Fajnie że się moje wypociny na coś przydały, wkleiłam już zdjęcie. Dzis dorzucę jeszcze coś u siebie. Ta rabatka trochę zbrzydła już, bo jesień i wiadomo ... wszystko suche i takie byle jakie.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Dorka 19:29, 02 paź 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
No jasne Teresko, że nie z każdym można się droczyć więc................. już wiesz o co cho buziaki
____________________
Dorota Białołęka
Kondzio 20:49, 02 paź 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
monitka 20:55, 02 paź 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dorka a może drenie np. ivory halo by tam pasowały? czytam że krzewu jakiegoś szukacie to może ten się nada...coś bym tam też dała...Może derenie bliżej sumaka a potem hortensje w grupie (będzie fajny efekt) a pomiędzy nimi miskanty. Namieszłam chyba...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
iza_1611 14:32, 06 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Super nasadzenia Dorotka
mimo wszystko idzie Ci wspaniale - tylko tak dalej...a chorobie się nie daj...

Trzymam kciuki i jak zwykle zaglądam do Ciebie
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Tess 15:42, 10 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dorka, ta długotrwała cisza mnie niepokoi

Co Ty za niespodziankę nam szykujesz?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Gardenarium 23:25, 11 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dorka napisał(a)
Kochani, robię rabatę pod świerkami i chciałam prosić Was o opinie

Rzut poglądowy na całość przed:



Masz dość mało miejsca między świerkami, wydaje mi się, że z czasem będziesz świerki od spodu podcinać. Zdaje mi się, że projektowane nasadzenia są za małe, nieproporcjonalne do wielkości tła.

Moim zdaniem a nawet jestem pewna, że zdecydowanie trzeba rabatę poszerzyć, aby weszło średnie piętro. Może jakieś kule na pniu, np. żółte trzmieliny, hortensje w jakimś ciągu, chociaż 5 szt, a nie po jednej w szczelinie między świerkami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies