Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

hanka_andrus 20:39, 04 wrz 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dawidzie,a piwonia cudna!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Moniika 21:49, 06 wrz 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
tengel27 napisał(a)
No to na dobrą zapowiedź piwonii moja krzewiasta z zeszłego roku - w tym podmarzła niestety, ale już nadrobiła zaległości.



Dobrzez ze odrobiła zaległości bo piękna uszkodzony by było pozdrawiam Monika
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Nati 19:07, 08 wrz 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
witaj, znalazłam cię przez ogród dendrologiczny fajnie że ktoś tak blisko ma podobne pasje zauroczył mnie clamatis lilie i oczywiście funki widziałamładne egzemplarze, chyba wpadnę po sadzonki domu nie kojarzę ale chyba przy drodze jak się jedzie do barlinka ?

fajnie będę zaglądać i do ogrodu też chodzę czesto to pewnie się spotkamy

pozdrawiam i zapraszam do siebie
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
tengel27 18:21, 09 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Nati napisał(a)
witaj, znalazłam cię przez ogród dendrologiczny fajnie że ktoś tak blisko ma podobne pasje zauroczył mnie clamatis lilie i oczywiście funki widziałamładne egzemplarze, chyba wpadnę po sadzonki domu nie kojarzę ale chyba przy drodze jak się jedzie do barlinka ?

fajnie będę zaglądać i do ogrodu też chodzę czesto to pewnie się spotkamy

pozdrawiam i zapraszam do siebie



Super, że jest ktoś na forum i to tak blisko No to chyba trzeba będzie na kawkę się spotkać Dom przy drodze do Barlinka - prawa strona, część w kolorze żółtym

A ja dziś po weekendzie pracy w Barzkowicach.Dziś miałem chwilę na bieg po stoiskach, więc obejrzałem wieńce...







... i zrobiłem drobne zakupy. Poza deskami do decou kupiłem roślinki.



Zakupy naprawdę niewielkie, wziąłem powojnik 'Hakuookan', który ma stworzyć kompozycję z różą 'Graham Thomas'. Poza powojnikiem moja pierwsza jeżówka 'Pink Double Delight'. Natomiast na skalniak dojdzie lewizja długopłatkowa 'Little Plum' oraz dziewięćsił bezłodygowy. Wziąłem także jedną sasankę 'Rubra', bo moja niestety nie przeżyła moich przeróbek rabaty.

Jutro wolne, więc ogrodowych prac ciąg dalszy... byle pogoda dopisała
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
monteverde 18:29, 09 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Super zakupy Dawidzie szczególnie lewizja
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Nati 21:38, 09 wrz 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
super ja też miałam jechać do barzkowic ale zupełnie finansowo się nie zabezpieczyłam całkiem zapomniałam że to już teraz,nawet miałam chęć ale w tamtym roku staliśmy godzinami w korkach i mężu mójnie dał się namówić, zakupy ciekawe niektórych roślinek nawet nie znam, będę musiała poczytać na ich temat.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 21:45, 09 wrz 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
jak bym wiedziała że pracowałeś w barzkowicach zabrałabym się z tobą z wilelką chęcią jak będziesz miał kiedyś jakieś ogrodowe wypady zawsze jestem chętna, dla mnie każde doświadczenie się liczy, narazie nie pracuję jestem po ekonomi i szukam coś konkretnego w swoim zawodzie, ale ostatnio zaczynam się zastanawiać czy nie szukac czegos w ogrodnictwie, tak mnie do tego ciągnie ale bez doświadczenia i szkoły ciężko.....

no nic fajnie że się odezwałeś, będę w kontakcie zawsze dobrze mieć kogoś z ogrodowiska tak blisko, może kiedyś się zbierzemy i pojedziemy na spotkanie forumowiczami, oni tak często się spotykają i wymieniają doświadczeniami



pozdrawiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
tengel27 16:32, 10 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Dziś minął mi kolejny wolny dzień na pracach kamieniarskich. Zwiozłem trochę kamieni i ułożyłem je od razu na swoje miejsca. Niewielki kawałek zrobiłem, a jestem wykończony jakbym nie wiem co robił. No, ale nie będę przynudzał - pokażę efekty.

Najpierw rzut oka na pierwszą zrobioną część, gdzie doszły nowo kupione rośliny.



A teraz co nowego:





____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 16:33, 10 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Kwiatek nowej jeżówki.



No i doczekałem się nagrody z programu "Rok w ogrodzie" - trzech katalogów. Cieszę się jak małe dziecko

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
grupa_trzyma... 17:07, 10 wrz 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Też mam katalog róż...miłego oglądania i gratulacje!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies