Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » "Ogród japoński po polsku"

Pokaż wątki Pokaż posty

"Ogród japoński po polsku"

Ayna 20:24, 28 sie 2012


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Kondzio napisał(a)
a kliknełas kilka razy na okienko


jakie okienko???
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Kondzio 20:31, 28 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
No zgadza sie ale mozesz pojechac do Wrocławia koło zo jest ogród japoński i wprogramie Maji tez był ogród japoński nawet jest film na jej stronie w kapiasach tez jest ale ten mi sie nie podoba
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Ayna 20:33, 28 sie 2012


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Do Wrocławia na pewno się wybiorę... nie w tym roku, ale w przyszłym?... kto wie...
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Kondzio 20:33, 28 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ayna napisał(a)

a kliknełas kilka razy na okienko


jakie okienko???
No bo jak chcesz wsadzic na swój wątek zdjecia to jest napis wgraj zdjecie i okienko i musisz kliknac na to okienko i pokazuje ci sie galeria i wybierasz zakładke jak oto chodzi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:35, 28 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ayna napisał(a)
Do Wrocławia na pewno się wybiorę... nie w tym roku, ale w przyszłym?... kto wie...
Jest swietny jestem pod wielkim wrarzeniem tego ogrodu
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Ayna 21:30, 28 sie 2012


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Tak klikałam w okienko "Przeglądaj" wybrałam pliki i w trakcie ładowania wyrzuca mnie z Ogrodowiska...
Sprawdzałam w wątku wgrywanie zdjęć i sporo osób ma ten sam problem... niestety...
Jutro spróbuję przekonfigurować Internet Explorera i zrobię ponownie testy...
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Kondzio 21:32, 28 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
To czymam kciuki i czekam na fotki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
moni 21:56, 28 sie 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Ayna napisał(a)

witaj w klubie ja też mam takie " marzenia " ale to odległa przyszłość ale tobie się uda.


Moni,
ogród japoński może być ogrodem naturalnym. Pamiętaj, że w Japonii również wykształciły się rózne style ogrodowe. Wpisz w google Portland japanese garden i wybierz grafiki do obejrzenia.
Mówią, że jest to najlepszy na świecie ogród japoński poza Japonią. Podzielony jest na pięć części zgodnie z różnymi stylami. Ja preferuję ogród naturalny, gdzie wszystko rośnie naturalnie, jakby to nie był ogród.
Wiem, że mój ogródek to zupełnie nie ta skala, ale pomarzyć zawsze można
Wiem też, że najpierw muszę stworzyć szkielet ogrodu, więc suchy stawek będzie robiony na samym końcu, ale jak to mówią nie od razu Kraków zbudowano..

Anya ale umie to jest ja chcę w swoim ogrodzie tylko rabaty z roślinami japońskimi w jednej stronie ogrodu w południowej części a reszta północna to zwykły sad owocowy i warzywnik nie wiem czy to co napisałam zrozumiałaś i inni a może to oderwane od rzeczywistości nie wiem .
____________________
Mona
Kondzio 22:03, 28 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
moni napisał(a)


witaj w klubie ja też mam takie " marzenia " ale to odległa przyszłość ale tobie się uda.


Moni,
ogród japoński może być ogrodem naturalnym. Pamiętaj, że w Japonii również wykształciły się rózne style ogrodowe. Wpisz w google Portland japanese garden i wybierz grafiki do obejrzenia.
Mówią, że jest to najlepszy na świecie ogród japoński poza Japonią. Podzielony jest na pięć części zgodnie z różnymi stylami. Ja preferuję ogród naturalny, gdzie wszystko rośnie naturalnie, jakby to nie był ogród.
Wiem, że mój ogródek to zupełnie nie ta skala, ale pomarzyć zawsze można
Wiem też, że najpierw muszę stworzyć szkielet ogrodu, więc suchy stawek będzie robiony na samym końcu, ale jak to mówią nie od razu Kraków zbudowano..

Anya ale umie to jest ja chcę w swoim ogrodzie tylko rabaty z roślinami japońskimi w jednej stronie ogrodu w południowej części a reszta północna to zwykły sad owocowy i warzywnik nie wiem czy to co napisałam zrozumiałaś i inni a może to oderwane od rzeczywistości nie wiem .
Nie dlaczego kazdy tworzy swój azyl taki jak chce I to jest własnie całkowita wolnosc i to lubie w ogrodnictwie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
moni 22:06, 28 sie 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
wiem wiem dziwna wizja ale tylko to potrafię bo przełożyć to na real nie jest łatwe ale może się uda
____________________
Mona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies