Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » "Ogród japoński po polsku"

Pokaż wątki Pokaż posty

"Ogród japoński po polsku"

waldek727 09:11, 16 lis 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Witaj Aniu.
Cieszy mnie to bardzo, że zdecydowałaś się założyć na ,,Ogrodowisku" swój własny wątek. Możesz być pewna, że będę u Ciebie częstym gościem. Mnie również fascynują ogrody japońskie, oraz ich tradycja. Poznając historię ogrodów tworzonych w różnych stylach chyba najwięcej czasu poświęciłem tym spod znaku ,,kwitnącej wiśni". Dla mnie ogrody japońskie, to już nie ogrody. To sztuka ogrodnicza przez duże ,,S".
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Gosiniak 12:11, 16 lis 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Moja rada brukuj jak najmniej oczywiście w ramach zdrowego rozsądku, tak aby było też praktycznie. Ja już trzy razy skracałam podjazd, i wciąż goście sobie jakoś radzą z zaparkowaniem. Z całą pewnością twój eM ma racje i nie powiększaj specjalnie parkingu, szkoda że mój eM myśli dokładnie odwrotnie do Twojego i wiele pracy kosztuje mnie przekonanie że podjazd za duży. Dla mnie wciąż jest za duży- piszę o swoim, ale trzeba iść na jakieś kompromisy
W skrócie wg mnie projekt dobrze wygląda i masz absolutny zakaz powiększania parkingu
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
bql3 10:37, 26 gru 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
życzę Ci oraz twoim bliskim spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. AD 2015r.


Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Ayna 13:13, 30 sie 2016


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Kostka położona. Projekt lekko zmieniony, więc zabieram się do zmiany przedogródka (chociaż pustka w głowie). Postaram się niedługo zamieścić zdjęcia i rysunki.
Janie nie ukrywam, że liczę na konsultację.
Pozdrawiam Wszystkich.
____________________
"Ogród japoński po polsku"
pietrz44 19:11, 30 lis 2017


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 11
Ayna napisał(a)
Kostka położona. Projekt lekko zmieniony, więc zabieram się do zmiany przedogródka (chociaż pustka w głowie). Postaram się niedługo zamieścić zdjęcia i rysunki.
Janie nie ukrywam, że liczę na konsultację.
Pozdrawiam Wszystkich.


No i gdzie te zdjęcia i rysunki. Warto ożywić ten wątek !
Marzena_Anna 21:08, 17 sie 2021

Dołączył: 26 maj 2020
Posty: 5
Witam wszystkich miłośników japońskiej sztuki ogrodowej. A oto mój japoński ogródek po polsku. Może kogoś zainspiruje.
Marzena_Anna 21:44, 17 sie 2021

Dołączył: 26 maj 2020
Posty: 5
I oczywiście azalie. Nie wyobrażam sobie ogrodu japońskiego bez nich. Zachęcam do odwiedzenia ogrodów w Podgórzynie koło Karpacza i w Jarkowie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies