Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mirkowy ogród (początki)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mirkowy ogród (początki)

Mirka 22:45, 06 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Toszka napisał(a)
u mnie też biało. Dobrze, że wczoraj zdążyłam cisa posadzić i buksy przesadzić. Dziś jeszcze podlałam, a teraz biało w ogrodzie
Toszko to chyba dobrze że biało. Dla roślin pierzynka
O Matko to jeszcze w grudniu przesadzasz rośliny, a ja się już bałam ruszać.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Aurelllia 23:03, 06 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
U mnie też biało dzięki wam wyjrzałam przez okno i sypie Rano szronik piękny, a jutro śnieżek
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Mirka 23:10, 06 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Aurelllia napisał(a)
U mnie też biało dzięki wam wyjrzałam przez okno i sypie Rano szronik piękny, a jutro śnieżek

Syn teraz przyjechał i mówi że jest ślisko i zamarza mokry śnieg. Niczym nie sypią. Rano trzeba uważać żeby się nie wywalić.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anabuko1 06:58, 07 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Mirka napisał(a)
ego nie znam. Kwitnie na bordowo.



ale ladne, rozchodniki.:0
U mnie też biało.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
pestka56 11:58, 07 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Pewnie TAR rozpoznałaby tego rozchodnika

Mirka, Ela miała na myśli bidetkę. Montuje się koło sedesu. Mam, choć moje łazienki duże i bidety spokojnie w obu by się zmieściły. Bardzo sobie oboje chwalimy.
Z białej ceramiki rozważ też Ravak. To czeska firma. M.in. mają specjalne produkty do małych łazienek i nietypowe rozwiązania, które można zaprojektować w programiku na ich stronie. Ja mam ich ceramikę i drzwi prysznicowe. W mieszkaniu też miałam tej firmy. Czyli używam już jakieś 15 lat. Nie zmieniają koloru, nie przebarwiają się, łatwo je myć. Kiedyś musiałam wymienić korek odpływu w brodziku. Napisałam i przysłali. Ale kiedyś można było kupić Ravak tylko w Leroy Merlin, a oni nie prowadzili części zamiennych. Teraz Ravak ma salony w PL i polską stronę https://www.ravak.pl/
____________________
Kasia
gobasia 12:42, 07 gru 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Mirka napisał(a)

Syn teraz przyjechał i mówi że jest ślisko i zamarza mokry śnieg. Niczym nie sypią. Rano trzeba uważać żeby się nie wywalić.


ja już zaliczyłam wywrotkę w tym roku...trochę obiłam sobie 4 litery..noo przecież zime mamy
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Rosa 17:35, 08 gru 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Mirka napisał(a)


Tu po przesadzeniu w październiku 2017r. Mają ponad 160cm.


Mirko w jakiej odległości od granicy działki posadzone są te świerki i jaka jest to strona świata?
Mirka 22:13, 09 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
pestka56 napisał(a)
Pewnie TAR rozpoznałaby tego rozchodnika

Mirka, Ela miała na myśli bidetkę. Montuje się koło sedesu. Mam, choć moje łazienki duże i bidety spokojnie w obu by się zmieściły. Bardzo sobie oboje chwalimy.
Z białej ceramiki rozważ też Ravak. To czeska firma. M.in. mają specjalne produkty do małych łazienek i nietypowe rozwiązania, które można zaprojektować w programiku na ich stronie. Ja mam ich ceramikę i drzwi prysznicowe. W mieszkaniu też miałam tej firmy. Czyli używam już jakieś 15 lat. Nie zmieniają koloru, nie przebarwiają się, łatwo je myć. Kiedyś musiałam wymienić korek odpływu w brodziku. Napisałam i przysłali. Ale kiedyś można było kupić Ravak tylko w Leroy Merlin, a oni nie prowadzili części zamiennych. Teraz Ravak ma salony w PL i polską stronę https://www.ravak.pl/

Aż tak bardzo mi nie zależy na nazwach rozchodników. Armatura o której piszesz jest ładna ale droga. O bidetce poczytałam dzięki.
Edit:Swierki 1m.od granicy sadziliśmy.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 22:15, 09 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
gobasia napisał(a)


ja już zaliczyłam wywrotkę w tym roku...trochę obiłam sobie 4 litery..noo przecież zime mamy
O to nie dobrze, uważaj Basiu. Nie lubię zimy.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
pestka56 13:30, 10 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Mirko, Ravak ma outlet na stronie. Dziś np. jest tam ze 30 różnych kabin prysznicowych i drzwi do prysznica w cenie 50% niższej, a oprócz tego szafki łazienkowe, wanna, brodzik (ale duży) i jeszcze kilka rzeczy. Warto tam zaglądać. To są pełnowartościowe produkty. W ten sposób kupiliśmy drzwi do kabiny prysznicowej.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies