Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mirkowy ogród (początki)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mirkowy ogród (początki)

Mirka 20:14, 14 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
olciamanolcia napisał(a)


Też w moim telefonie źle działa strona. Juz nawet go wyłaczyłam, Próbowałam się wylogować z Ogrodowiska ale nie działają ikonki...

Admin trochę poprawił ale u mnie jeszcze się zawęża strona. Przekręcanie tel. nic nie zmienia.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 20:22, 14 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Agatorek napisał(a)


Przyszłam se trawki pooglądać. I w sumie lubi bardziej rozplenicę bez kotków. Nawet kiedyś szukałam podobnej trawy (podobnej wielkością), bez kotków, i nie kwitnącej, ale nic nie znalazłam .

Stipy też masz piękne, kiedy jest ich pora na cięcie?

Edit: a czym dokarmiałaś rozplenice?

Zapraszam pooglądaj sobie
Ja za kotkami rozplenic nie przepadam są kłujące i czepiają się do ubrania jak przycinam.Za to uwielbiam kwitnące Miskanty.Co do stipy to ja ją przycinam jako ostatnią z traw jak już nie ma obaw przymrozków tak w kwietniu.
Tu jednej przycięłam czuprynę jesienią i widać żywa jest.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Agatorek 12:19, 15 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Tak myślałam, żeby stipy zostawić na koniec. Potwierdziłaś moje przypuszczenia, dziękuje

Ładnie się zazieleniła ta Twoja
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mirka 12:25, 15 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Agatorek napisał(a)
Tak myślałam, żeby stipy zostawić na koniec. Potwierdziłaś moje przypuszczenia, dziękuje

Ładnie się zazieleniła ta Twoja

Akurat ta jest zielona ale reszta gorzej i na tej samej rabacie rosną.
Coś się znów dzieje z forum u mnie na tel zrobiły się bardzo malutkie avatarki. A u ciebie?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
TAR 13:45, 15 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7588
az milo ppaptrzec na pierwsze oznaki budzacego sie zycia w ogrodzie. my sobote i niedziele tez spedzilismy czesciowo na dzialce, na razie porzadkujemy ale potem jak budowa sie zacznie to troche koparka nam pomoze
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Mirka 14:15, 15 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
TAR napisał(a)
az milo ppaptrzec na pierwsze oznaki budzacego sie zycia w ogrodzie. my sobote i niedziele tez spedzilismy czesciowo na dzialce, na razie porzadkujemy ale potem jak budowa sie zacznie to troche koparka nam pomoze

Tak człowiek od razu lepiej się czuje jak popracuje na powietrzu. Ja mam po weekendzie zakwasy hehe
Czekam z niecierpliwością na twoje relacje z nowego ogrodu.Ach jak my to lubimy
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mirkaka 14:41, 16 lut 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
wczoraj też trochę popracowałam, dziś cała połamana jestem, u nas już pogoda się psuje, teraz do kwietnia chyba będę musiała czekać na możliwość wyjścia popracować w ogrodzie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Mirka 14:56, 16 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
mirkaka napisał(a)
wczoraj też trochę popracowałam, dziś cała połamana jestem, u nas już pogoda się psuje, teraz do kwietnia chyba będę musiała czekać na możliwość wyjścia popracować w ogrodzie

A mnie zakwasy odpuściły wiec się szykuję na weekend ciąć dalej trawy i byliny i mam nadzieję że pogoda dopisze.
Do kwietnia to już musowo mieć ogarnięte w ogrodzie .
Mirko kilka dni odpoczniesz i dalej w ogród pobiegniesz
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
TAR 15:20, 16 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7588
u nas znowu alert ma wiac solidnie rowniez przez weekend, co mi troche plany burzy. chcialam polatac nad dzialka i wreszcie zobaczyc z gory z wytyczonym domkiem
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mirkaka 17:03, 16 lut 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Mirka napisał(a)

A mnie zakwasy odpuściły wiec się szykuję na weekend ciąć dalej trawy i byliny i mam nadzieję że pogoda dopisze.
Do kwietnia to już musowo mieć ogarnięte w ogrodzie .
Mirko kilka dni odpoczniesz i dalej w ogród pobiegniesz


Tak, tak, tylko tak jak Tar pisze u nas znów alert pogodowy, już zaczyna silnie wiać i deszcz pada. Pogoda masakra dziś
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies