Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ani ogród dla leniwych

Pokaż wątki Pokaż posty

Ani ogród dla leniwych

GorAna 22:24, 12 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Aniu, pozdrawiam noworocznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Monika1202 23:31, 12 sty 2015


Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 151
Piękne hortensje... piękne.
____________________
Monika, Wiejski Ogród Moniki , Cienista rabata , Glorioza Rotszylda ,
yolka 19:28, 25 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Aniu, gdzie jesteś, odzywaj się do nas
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
muza 04:48, 23 mar 2015


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Witam ponownie

Rzec bym chciała , ze snu zimowego sie budzę , chociaż zimnica za oknem nadal paskudna brrrr.
Narazie mój ogród także powoli budzi się , ale niewiele mam do pokazywania . No cóż dla leniwych ogród przecież .......
Krokusów nie mam niestety , kolejny rok zapomniałam , ale tulipków jest troszkę i za miesiąc bedą cieszyć oczy
W moim ogrodzie koloru brak więc zaopatrzyłem się w cebulki przeróżne i czekam na wiosnę ,żeby posadzić jednoroczne ( podobno od jutra ma być cieplej u nas ostanimi czasy w nocy minusy więc czekam z utęsknieniem na ciepełko ,a ze mną czekają cebulki i promanal w kolejce do oprysku .
A i jeszcze ..... za sprawą Marty Zielonej w Yucce trawy nabyłam i bratki ( juz posadzone
Dzisiaj natomiast M zlecił firmie ogrodniczej areację i wertkulację trawnika , mają to wykonać w połowie kwietnia.
Nasz trawnik ma bardzo dużo filcu ... Zawsze te prace wykonywaliśmy sami ale chyba mamy zbyt słaby sprzęt a trawnik ratować trzeba ...
Cieszę się ogromnie , bo trawnik mimo, ze bardzo gęsty , tylko wiosną wyglądał ładnie , pózniej pomimo nawodnienia i nawożenia bywało różnie ...........
A teraz po pracowitym "weekendzie" nie w ogrodzie niestety (lokalne targi OZE ) z iPadem w ręku lecę na "kominki"

Pozdrawiam wszystkich którzy zechcą do mnie zaglądać pomimo "...................
____________________
Ani ogród dla leniwych
yolka 21:36, 23 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
No wreszcie sie odezwałaś, U mmnie tez zimnica, nawet wczoraj i dziś okryłam niektóre rośliny. Czekam na prawdziwa ciepłą wiosnę z deszczem, bo sucho bardzo. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
muza 00:49, 25 mar 2015


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Nareszcie wiosennie . Po pracy pobiegłam do ogrodu opryski robić .Promanalem potraktowałam roßlinki z nadziejà , że minusów nie bèdzie nocnà porą. Jutro działam dalej.
Czy juz sadzić cebulowe?
Jutro zabieram się za porządkowanie żurawek.
Kilka fotek wrzucam szaro-burych z elementami wschodzących tulipków.
róże czekają na ciècie i na kwitnienie forsycjii
) powsadzalam do ziemi patyki od horti , z nadzieją, ze moze zamienią się w .........

I pytanie : jak zagospodarować poniższą rabatę bo brakuje mi pomysłu ?... Jak widzicie trawnik w kolorze ....a w zasadzie to bez koloru




Pozdrawiam
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 04:58, 28 mar 2015


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Nareszcie sobota, i czas na ogrodowe prace. Jak sie cieszę , mam nadzieję ze deszcz nie przeszkodzi .przecież z cukru nie jestem za oknem jeszcze szaro , ale ptaki już koncertują . Będę działać
____________________
Ani ogród dla leniwych
Ewik 10:05, 28 mar 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Zazdroszczę,ja rano na chwilę wyskoczyłam a teraz w pracy,i jutro też.Za chwilkę pełnia wiosny u Ciebie będzie.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
yolka 08:19, 05 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Alleluja
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
muza 16:13, 05 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Alleluja
____________________
Ani ogród dla leniwych
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies