Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ani ogród dla leniwych

Pokaż wątki Pokaż posty

Ani ogród dla leniwych

muza 20:39, 15 lis 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Jolu, dziękuję że zajrzalaś cieszę się że ogrodowe obrazki się podobają. Będę sie starała być i pisać , zimowe wieczory nastrajają do wspomnień letnich cudnych widoków. I tyle planów ogrodowych na wiosnę ....... Dla ciebie wspomnienie hortensji w pełnej krasie i pozdrawiam bardzo , bardzo)
____________________
Ani ogród dla leniwych
yolka 20:44, 15 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
muza napisał(a)
Jolu, dziękuję że zajrzalaś cieszę się że ogrodowe obrazki się podobają. Będę sie starała być i pisać , zimowe wieczory nastrajają do wspomnień letnich cudnych widoków. I tyle planów ogrodowych na wiosnę ....... Dla ciebie wspomnienie hortensji w pełnej krasie i pozdrawiam bardzo , bardzo)

Dziekuję za kwiatuchy, sliczne, masz naprawde co pokazywać. czekam na więcej. Jutro w Mai w ogrodzie będzie ogród jednej z forumowych koleżanek - Małej_Mi z wątku Ogrodnik mimo woli, gdybyś chciała zobaczyć. Miłej niedzieli
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
muza 21:15, 15 lis 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
FrancoPolo dzięki , za wizytę
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 21:20, 15 lis 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Dzièki za info , do Małej Mi mojej imienniczki zaglądam , więc jutro zasiadam przed telewizorem
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 21:39, 15 lis 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Franco , pisałam ale cosik mi zniknęło z ekranu wiec raz jeszcze . Miejsce modrzewia zajął buk . Fajny bo kolorowy , bordowy wiosna , ciemnozielone latem i jesienią brązowo złoty a zimą błyszczący światełkami . Modrzew poszedł na tyły . Błysnął piękna zielenią wiosną , a potem zmarnial , doczytałam że towarzystwo sosen mu nie służy, Przycielam mu drastycznie gałązki i zobaczę czy obudzi wiosną. Wklejam fotki buka i modrzewia i zapraszam czasami do mnie tak zacnego gościa modrzew buk w trzech barwach
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 21:54, 15 lis 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
lojalna_ napisał(a)
Piekne zdjecia jesienne bardzo ładnie u Ciebie przerwa spora była wiec zakupy juz chyba posadziłas

Bede zagladac , inspirujesz pomysłami

dzieki, za wizytę zakupy posadzilam , chociaż nie od razu niestety . Bo to był czas chorowania ale minął i oby tak zostało zaglądaj proszę , będzie mi super miło .wklejam obrazki z tamtego czasu [img i z obecnych dni size=640x478]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/74/745293/original.jpg[/img]
____________________
Ani ogród dla leniwych
Wichura4ad 02:07, 20 lis 2014


Dołączył: 13 lis 2012
Posty: 153
Witam Krajankę
Jest pięknie...
____________________
Piotr
muza 06:16, 20 lis 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Witaj Piotrze krajanie jesień Polska złota się juz skończyła , teraz szaro- buro niestety. Ale w zimowe wieczory będzie czas na planowanie zmian. Na Ogrodowiczan zawsze można liczyć . Zapraszam do mnie, bo będę w ogrodowej potrzebie . Pozdrawiam
____________________
Ani ogród dla leniwych
kitek81 19:16, 20 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
śliczne jesienne fotki super ta rabatka pod domem, mocno mi się podoba
pozdrawiam cieplutko
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
muza 06:10, 22 lis 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
kitek81 napisał(a)
śliczne jesienne fotki super ta rabatka pod domem, mocno mi się podoba
pozdrawiam cieplutko

Kasiu fajnie że zajrzalaś
____________________
Ani ogród dla leniwych
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies