Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

mazurka 17:25, 19 lut 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
mazurka 17:33, 19 lut 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
....ale w moich doniczkach ani chybił --WIOSNA!!!!!
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
mazurka 18:01, 19 lut 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
To słoneczko Irenko uchwyciłam dwa dni temu -dzisiaj sypie śnieg cały dzien ijutro trzepanko moich świerczków i cyprysów przymusowe ,oby tylko więcej nie dosypało, lękam sie o cyprysy są dosyc kruche.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Urszulla 18:12, 19 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Fajne oznaki wiosenne
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anabell 18:33, 23 lut 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj Małgosiu!!! spacerująć po ogrodowisku zaglądam do Ciebie. Od strony sąsiada masz już wysokie tło zieleni. w przedogródku dorodne pewnie cyprysy podciete i częściwo formowane. Tu bym powiększyła rabatę półwysepę kosztem trawnika. czyli w rogu ogrodzenia.
Dla kolorystyki coś wysokiego jak buk pędula czerwony, niżej w zestawienie żółtego i niebieskiego iglaka, lub odwrotnie.Będzie większy półwysep do obsadzenia, tam gdzie cień hosty , zuławki, w słoneczne trawy. to trzeba próbować zestawiać.chociaż wyobraźnią
Na żwirku widziałam kule duże , z czego one są? ........a karmik podpatrzyłam . mam do podcięcia brzozy to gałęzie wykorzystam do karmika. mam robic sama. Tyle naoglądałam się karmików na ogr.... że mam chęć , a nie mam żadnego.
Pytałaś Irenki o pnącą hortensję to Petiolaris . jak odszukam to Ci prześlę.
w tym roku też mam kupić podsadzić ścięte drzewo.
To w słonecznym miejscu, korzenie w cienistym.


Drugie zdjęcie ten sam krzew z innej stronyw cienistym miejscu.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
andziulka 00:16, 24 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Małgosiu! Fajnie, że zostałaś babcią Już bliżej wiosny zaczniesz chodzić na spacerki z wózkiem
Pozdrawiam
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
monteverde 00:32, 24 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mazurka napisał(a)

Małgosia w domu je trzymałaś, że tak już ladnie popuszczały? ja chyba już folie na stelaż założę i powynoszę tam donice tylko słońca jeszcze mało pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
mazurka 05:41, 24 lut 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Witam Ciebie Anabello w moim wątku--Twoje uwagi względem mego przedogródka do przemyślenia--przymiarek będzie sporo ,bo i pomysłów jest mnóstwo.Te kule o które pytasz to zwykła wiklina,kupione gdzieś na targu.Zapraszam częściej.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
mazurka 05:50, 24 lut 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Anka (Monte)--te donice całą zimę trzymałam w garażu w połowie lutego wniosłam do domu no i ruszyły.Smuci mnie jednak fakt że jedna hortęsja zaczyna marnieć--przypatrz się na pierwszym zdjęciu cos ją zaczyna atakować --jakis grzyb czy coś z nią robie nie tak?--ale ja na razie tylko podlewam--zaradż coś
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Roberto 06:43, 24 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witaj, Małgosiu. Serdecznie pozdrawiam z sąsiednego województwa , ładna posiadłość, na pewno możesz liczyć na naszą pomoc, po to jesteśmy na forum.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies