Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

mazurka 10:09, 24 lut 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Witam Robercika i jego fajniutką rodzinę.Cieszy mnie każda kolejna osoba z Mazur--może mały zlocik zorganizujemy sobie w przyszłosci,a moze nie warto odkładac i sie zorganizujemy w tym sezonie?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
zawitka 16:57, 24 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Witaj Małgosiu !!! Wpadłam do Ciebie pospacerowałam---dobrze że choć w doniczkach masz wiosnę bo ja w styczniu już kanciki robiłam i chyba pogoniłam ja------bo śnieg wszystko przykrył na drugi dzień. Znalazłam twoje pytanie kiedy mieszkałam w Ełku---to są lata 54 58 .Dawno ale wszystko pamiętam bo długo tam jeszcze potem jeżdziłam na wakacje. Mam tam sporo rodziny bliskiej choć spotykamy się na pogrzebach --az szkoda. Gosiu- jak zechcesz o coś pytać to pytaj na mojej stronie --wtedy odpowiem od razu.a tak to nie bardzo pamięta człowiek gdzie był.Pszepraszam że pouczam ale sama też się jeszcze ucze choć już potrójna babcią jestem Pozdrawiam cieplutko .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Roberto 17:05, 24 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
zlocik - czemu nie tylko niech no szybciej robi się wiosennie
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Juzia 19:17, 24 lut 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
mazurka napisał(a)
Witam Robercika i jego fajniutką rodzinę.Cieszy mnie każda kolejna osoba z Mazur--może mały zlocik zorganizujemy sobie w przyszłosci,a moze nie warto odkładac i sie zorganizujemy w tym sezonie?


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Anabell 00:38, 25 lut 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Małgosiu! jak dojdę do siebie mam anginę,. To zrobię zdjęcia samych stojaków do zawieszania doniczek, inne są na skrzynki. Kiedyś robił mi pan co potrafił spawać.Jeden stojak zrobił za szeroki i nie ma gdzie ustawić. sam tak wymyślił. Mam też na jednym pręcie co wsuwa się w ziemię, a górą po szerokości pręt , do niego spawane uchwyty wygięte z prętu do trzymania skrzynki na kwiaty.Stoi takie coś samo w górze.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
monteverde 00:47, 25 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mazurka napisał(a)
Anka (Monte)--te donice całą zimę trzymałam w garażu w połowie lutego wniosłam do domu no i ruszyły.Smuci mnie jednak fakt że jedna hortensja zaczyna marnieć--przypatrz się na pierwszym zdjęciu coś ją zaczyna atakować --jakiś grzyb czy coś z nią robię nie tak?--ale ja na razie tylko podlewam--zaradź coś

może mączniak lub inne świństwo popryskaj a po pewnym czasie wymień wierzchnią ziemię a może za dużo podlewasz? i ma za mokro?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaBialofi... 19:31, 03 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Och! Jakie cudne kurki masz na avatarku. A ta po lewej to jakby skrzydełka motyla miała. Będę zaglądać i sprawdzać jak tam z wiosną na Mazurach.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
jagoda99 14:21, 27 mar 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
bogumila 17:20, 27 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Wiosennych,zdrowych,wesołych Świąt...{przeczytałam od deski do deski}...pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
mazurka 17:55, 27 mar 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Katarzyno bardzo dziekuję za wizyte -reszta na Twoim wątku.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies