Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 11:05, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
dzięki...artystyczny, niech będzie
no mus podcinać, bo inaczej cień za duży się robi, a ja chcę aby tak pół na pół było, bo potem i na drabinie nie damy radę, więc póki można podcinamy...
też chyba musisz i potem może zmiel i jak my wykorzystaj na rabaty; dobry materiał na wzbogacenie gleby
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:08, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
reni napisał(a)


Irenko jak to jest, że my ogrodowo zakręcone nie możemy spokojnie usiedzieć i musimy ciągle coś zmieniać.. jestem ciekawa co wymyślisz


no zapomniałąm o bukach, one też zostają; jeszcze są tam 2 limki, jakieś zawieruszone lilie i róże i rh i horti Vanilia..
coś z bukszpanami i szałwiami będę zmieniać, co nie wiem, muszę sobie poogladać foty z wyprawy angielskiej
bo widzisz, zawsze coś wymyślamy, ale nie zawsze w praktyce się sprawdza z różnych powodów
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:11, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)
Fajnie oglądnąć fotki spotkaniowe,
a pewnie w Waszym ogrodowym domku;
cudownie



Ula, spotaknie fajne, ale na całym ogrodzie wszystko naraz rozgrzebane,, chyba jakiś plan mus zrobić, bo mamy chaos
ale za to przetaczniki są , jak należy

fajnie rozrosłą się trzykrotka wirginijska, szkoda że te kwiaty cały dzień nie pokazuje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
reni 11:13, 15 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
irena_milek napisał(a)
dzięki...artystyczny, niech będzie
no mus podcinać, bo inaczej cień za duży się robi, a ja chcę aby tak pół na pół było, bo potem i na drabinie nie damy radę, więc póki można podcinamy...
też chyba musisz i potem może zmiel i jak my wykorzystaj na rabaty; dobry materiał na wzbogacenie gleby


Tak, tak wiem..ja podcinam co roku ..najgorsza sprawa to świerki przy oczku bo te to muszę i po bokach poskracać, a że one wysokie no to już wyższa szkoła jazdy...gimnastykować się na drabinie.
Ja wszystkie gałązki rozdrabniam i na kompost daję
____________________
Ogród... reni
Milka 11:13, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sebek napisał(a)
Pooglądałem zdjęcia ze spotkania Macham


zaszaleli, tyle ogrodó zaliczyli

godecja coraz bardziej kwitnie, podoba mi się bardzo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:16, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
reni napisał(a)


Tak, tak wiem..ja podcinam co roku ..najgorsza sprawa to świerki przy oczku bo te to muszę i po bokach poskracać, a że one wysokie no to już wyższa szkoła jazdy...gimnastykować się na drabinie.
Ja wszystkie gałązki rozdrabniam i na kompost daję


czyli masz zaprawę, jak my
u nas oczka nie ma, wszystkie liście z okolicy by tam lądowały, a siły nie te, więc nie dałąbym radę to wszystko czyścić i zbierać; ale pomysł na wodę w ogrodzie jest, gorzej z realizacją

chyba za 2 lata weźmiemy dźwig do podcinania i już zostawimy, to będzie ostatnie cięcie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:27, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
JulkAd napisał(a)
No i w końcu doczekałam się tych fotek ze spotkania....Kondzia czubek super....


oj super, przypomniałaś mi...mus się dowiedzieć czym go tak utrwala!
kupiłam ostróżkę, w 2 kolorach, fiolet i niebieski, coś na zdjęciu nie bardzo widać..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ka1sia 11:31, 15 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Wpadam po krótkiej nieobecności, podczytuję wszystko, żeby z obiegu nie wypaść
Pozdrawiam, Irenko i macham z całej siły buziaki
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Milka 11:34, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kondzio napisał(a)
macham wruciliśmy do domu ubóstwiam was hi hi hi


nam z wami też było super, udana sobota
no i wyplewiłam aż 3 rabaty, w tym największą z rh, od razu inaczej

na niebiesko

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaW 11:48, 15 lip 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Widzę Irenko, że firletka dalej Ci kwitnie, u mnie też. Czy po kwitnieniu ją wywalasz na kompost i sadzisz nową, czy ścinasz te i zostawiasz na przyszly rok? Moja kwitnie już trzeci rok, teraz chyba się już nie uda, wszak to roslina dwuletnia (teoretycznie). Róża u mnie to najbardziej popularna Bonica, ale ja ją lubię, bo kwitnie nieprzerwanie do mrozów (tylko przekwitłe kwiatostany trzeba usuwać aż do września - potem już nie wolno, bo musi siły gromadzić na zimowanie, a nie na kwitnienie). Nie przykrywam jej - musi radzić sobie sama. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies