Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

gierczusia 18:12, 12 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ale się uśmiałam z tej kleptomanii Dzagi ... Fotka też super .. Na początku nie wiedziałam co gdzie jest .. Buziam Irenko, lecem zobaczyć , czy obfociłaś magiczne kancikowanie po angielsku
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:16, 12 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Jednak jeszcze nieeee ...,

A tam , poczekam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
dajana 18:59, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Irenko miło ze do mnie zajrzałaś .Szczerze mówiąc nie lubię się fotografować ale zdarzyło się i już .Pal licho moją osobę ale jaki ogród wdziałam to dopiero było doznanie.U mnie deszcz kurcze pada a miałam plany ,no cóz odwiedzę kilka osób na Ogrodowisku to tez miłe zajęcie .Moje pieski wszystkie lubiły misiaczki .mnie akurat to nie dziwi że twoja taka przytulona do misia .Usmiałam sie z rozmiarów budy no moze nie z rozmiarów lecz co można w niej robić jeśli ktoś miałby ochotęLubię grać w karty ale w budzie jeszcze nie grałam hi,hi.Pozdrawiam cię serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
JulkAd 20:16, 12 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
irena_milek napisał(a)


nie jest, raczej nie chcę tego, bp juz jedną sterylizowałam ona musi mieć klamoty, więc aby nam nie zabierałą, dostałą miśka

A wiesz Irenko, że moja Kora z miśkiem po chałupie teraz chodzi ( chyba wlaśnie ze względu na ciążę urojoną), ale bardziej niepokoją mnie nie jej zapędy kleptomańskie, a zawzięte kopanie dołków....i o ile spod bukszpana jestem w stanie ją wygonić, tak pod szmaragdami niestety już jej nie widzę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
ewa004 20:19, 12 lip 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Irenko dzięki kochana za chęć podzielenia się patyczkami Limki ,ale ja swoich mam już 10 sztuk ,więc będzie tych patyczków trochę
Ale moje Limki nie rosną tak bardzo jak Twoje ,coś im nie leży ,ale nawozu dostały kwaśnej ziemi dostały ,florowitem podlewam co jeszcze chcą ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Mala_Mi 21:42, 12 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tak, a Dżaga szkolona i będzie Ci asy podkradać od nas

Mojego ulubiona zabawką jest gumowa rybka o wielkości max 5 cm, która ma od kilku lat, ale gdzieś ostatnio ja wyniósł i nie widzę jej. Nosi ja wszędzie, na spacer, do łózka, ulubiona
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Evchen 21:47, 12 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Irenko, wulkanie energiii, ja tu nigdy nie nadążę czytać na bieżąco
Cmok
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
JulkAd 21:49, 12 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aniu mojej .....ulubioną zabawką była piłka do tenisa, też z nią spała, ale ostatnio przerzuciła się na "Tadzika" , czyli maskotkę ....Tadzik jest mnie więcej jej wielkości, więc pociesznie to wygląda
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
bociek 13:38, 13 lip 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Irenko, cofnelam sie dalekoooo. Kurcze, przesadzilas z tym chodzeniem po szerszeniu Wiesz, ze to sie moglo tragicznie skonczyc... Naprawde, nie mozna tak sobie lekcewazyc pewnych rzeczy Dbaj o siebie Irenko. Ogrod pieknie ewoluuje. I nikt mi nie powie, ze zwierzaki nie maja charakterow, maja, sa jeszcze takie specjalne, ktore maja ludzkie cechy. Jak Twoja Dzaga Usmialam sie z niej. Moje futro tak sie stesknilo za mlodym, ze lezal z glowa przytulona do niego i lapkami na klacie. Mlody nie mogl sie ruszyc bo kazda proba konczyla sie wbijaniem pazura Zwierzaki sa fajne, niewazne koty, psy czy rybki

Buziam Irenko
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Mirka 13:57, 13 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Irenko relacji oczekujemy ze spotkania kolejka się ustawia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies