Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Urszulla 14:43, 15 lip 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Czytam
z tymi psami nudno być nie może
pamiętam jak Łukasz przyniósł kota na własnych plecach Kazanowi pod nos, akcja była ostra, kot cudem jakoś wyszedł bez szwanku.

Twój ogród cieszy oczy
dawaj fotki, podglądam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
mira 14:51, 15 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
gratulacje plonu cyniowego - ja nie mam nic z 2 torebek buu - więc poproszę o dużo zdjęć na pociechę

siałaś wprost do gruntu ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 14:57, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
no to ja juz mogę sobie wyobrazić!!!!
nawet próbowałam wczoraj wleź na sosnę, ale i tak był za wysoko, na około 6m, więc inne sposoby wymyślaliśmy......psa uwiązaliśmy, cała się zapieniła!

stąd zabieram trawę, zdominowała ją żurawka.......czy zostawić tak, jak jest? w środku sa 2 piwonie

w końcu i u mnie kwitną floksy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:01, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mira napisał(a)
gratulacje plonu cyniowego - ja nie mam nic z 2 torebek buu - więc poproszę o dużo zdjęć na pociechę

siałaś wprost do gruntu ?



Mira, ostatnim rzutem na matę...wprost do gruntu i do tego po powrocie z Anglii!!!
już ich sporo, wysokie i niebawem pokażę kępy szybko poszły w górę po deszczach; a rozrzut chyba miałam, bo są w przeróżnych miejscach posiałam i inne rzeczy, już nie pamiętam co, na razie werbeny rozpoznaję i też późno, ale deszcze pomogły
będę zbierać nasiona, jakby co wyślę

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 15:02, 15 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gratuluję cynii, ja się bawiłam w sadzonki i miejsce za suche, bo są smętne pojedyncze kwiatki, buu...
wzięłabym trawkę, za ładna żeby tak wystawać spod żurawek

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 15:26, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jeden głos za zabraniem
chyba fart z cyniami, z groszkiem pachnącym i fasola ciut gorzej, ale na jednej juz są strąki, dziwne, taka mała i już?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Evchen 15:42, 15 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Irenko i ja macham wpadnę wieczorem na dłużej
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Bogdzia 15:50, 15 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Irenka , ale masz winogrona , jak na najlepszej plantacji. Strasznie mi szkoda tych moich. I mam dwa pytania po obejrzeniu ostatnich stron. Jak sie nazywa ta lilia którą nazwałaś ciemną i co to za ptaki i z czego zrobione i gdzie kupione stoja u Ciebie?Pozdrówka przesyłam a ogród nieustannie podziwiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 15:54, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa zapraszam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:58, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)
Irenka , ale masz winogrona , jak na najlepszej plantacji. Strasznie mi szkoda tych moich. I mam dwa pytania po obejrzeniu ostatnich stron. Jak sie nazywa ta lilia którą nazwałaś ciemną i co to za ptaki i z czego zrobione i gdzie kupione stoja u Ciebie?Pozdrówka przesyłam a ogród nieustannie podziwiam.



Bożenko, będę ukorzeniać sadzonki, bo Kondziu chciał, może się uda ale to na wiosnę ocenimy czy się udało

ptaki kupiłam na pchlim targu, mocno się targowałam...nogi są metalowe, korpus jakby z juty, albo coś w stylu sznurów marynarskich
co do lilii..nie wiem, sadzona przed czasami z Ogrodowiska.
dziękuję ci bardzo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies