Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

kaisog1
 mg 6729

Dodany 21:59, 26 paź 2012
...no własnie..... Macie jakieś sprawdzone, racjonalne diety? Oczywiście znam bardzo dobrze dietę NŻT (czyli nie żryj tyle) ale nie przypadła mi do gustu

Jak macie cus dobrego to podrzucajcie A może ktoś ma jakieś fajne jadłospisy na przykład

Dodany 22:03, 26 paź 2012
...rany...Gosiu...ale pojechałaś z tytułem wątka.. rewelka...
...ale ...Ty i pół kotleta...żarty jakieś....
...ja z pewnością będę tu częstym gościem
Matka
Obraz 452

Na mnie dobrze zadzialal stres...!!!ogrodowy i nie tylkopolecam!dzisiaj na wadze 60tka równiutka wybiłamniej niż przed ciążą

Ja też w diecie NTŻ nie gustuję, ale skuteczna to ona jest! I jojo nie grozi

Dodany 22:04, 26 paź 2012
Ale jeszcze lepszy jest mój Anatolbieganie za nim to najlepsza dieta!spalisz wszytsko

Dodany 22:07, 26 paź 2012
...zima to nie dobra pora na dietę...wczesna wiosna najlepsza...bardziej motywuje... chociaż to zależy pewnie od osoby..
Moniika
Image

Dodany 22:07, 26 paź 2012
Ja stosuję od kilku lat zasadę bardzo ściśle przestrzegana ze jem tylko do 18 , bardzo uważam ze slodyczami. Od kiedy zaczęłam codziennie sie ważyć i pilnować - schudłam powoli ale trwałe i utrzymuje te wagę która chcę. Ale zasada jest bezwzględna, zero fast foodów , slodkich napoi gazowanych, i jedzenia po 18. Jak jestem głodna, idę spać... Ewentualnie wypije kieliszek wina na pocieszenie i dość szybko organizm sie przyzwyczaja. Nie mogę sie zmusić do ćwiczeń, chociaż obiecuje sobie wciąż chociaż spacery... Ale wagę utrzymuje od kilku lat w miarę stałą. Będę trzymać kciuki i ... Lecę na wagę bo mi przypomnialaś ze dzis juz przeszłam na wino i ... nie wlazłam na wagę . SErdecznie pozdrawiAm m

Dodany 22:11, 26 paź 2012
Mnie bieganie za Kuba nic nie daje... stres zajadam czekoladą..... i w ogóle jadam od godziny 18 bo wcześniej Kuba mnie tak denerwuje, że nie jestem w stanie nic przełknąć

Najlepsze, że dla mnie zima jest okresem, w którym łatwo chudne. Dwa lata temu byłam na diecie, której nie polecam, dieta Dukana..... rezultaty rewelacyjne, wyglądałam lepiej jak przed ciążą. No ale i na zdrowiu sie to odbiło. Poza tym ta dieta to straszy rygor, posiłki nie do przełknięcię, bo ile mozna jeść tunczyka, jajka i popijac jogurtem?

Dodany 22:13, 26 paź 2012
Więcej pij-woda, zielona herbatka-oczyszcza i wypełnia żołądek to potem jeść się nie chcea przed posilkiem dodatkowo szklanka wodyi jedz powoli z małych talerzyków!no i, fakt, do 18tej i ogranicz slodkości(choć u mnie to nie możliwe)

Przyjedź do mnie na tydzień-zrobimy rabatkę i połowę ogrodu to szybko zrzuciszja oczywiście w tym czasie bedę się na leżaczku wylegiwać i ta wodę donosić

Dodany 22:13, 26 paź 2012
Kasiu byle jaka zadziała pod warunkiem że przestaniesz jeść po 18 ,i będziesz się dużo ruszać, tzn. uprawiać jakiś sport . u mnie się sprawdza nawet gimnastyka w domu i bardzo dobrze nordicwalking, tzw. kije. pływanie daje świetne efekty , ale ja po basenie jestem głodna jak wilk i nie mam siły nie jeść.

tak więc w punktach moja dieta
-odstaw chleb .
-pij masę wody rano na czczo
-nie jedz po 18
-nie odmawiaj sobie jedzenia , bo organizm automatycznie zaczyna odkładać jak się głodzisz i skutek jest odwrotny
-wieczorem gimnastyka 0,5 godż
- pod wieczór spacer z kijami
-po południu ewentualnie basen
-można zastosować zioła oczyszczające jelita ze złogów i toksyn- to daje podwójne korzyści , ba nawet potrójne ....cera się poprawia, ogólne samopoczucie , chudniesz .
- a jeżeli chodzi o sam jedzenie to ogranicz tłuste i cukry - i tyle