Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

alinak 23:24, 05 lis 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
jak przeczytałam te wszystkie posty to postanowiłam w sobotę odchudzać sie od dzisiaj . tyle wspaniałych diet i dziewczyny tyle wiedza na ten temat . byłam pełna podziwu . postanowiłam rzucić tylko chleb , kawę , słodycze ... i choć tyle .

dieta dzień pierwszy-
godz. 8 00 ---mamo ???? zrobić ci śniadanie ???. no pewno .
schodzę do kuchni ....o lol ... jajka smażone na szynce i masełku + .....3 kromki chleba z masełkiem . a to tylko to zjem i zaczynam dietę .

godz. 10 00----- M woła ALIIIIII - PIJEMY KAWUSIĘ . no nie - przecież mam nie pić ....a to jeszcze wypiję i popije wodą ...rozpuści się . ale kawka bez ciasteczka ...Ala no coś ty - nie szalej z tymi dietami .
boziu przecież ja nie szaleję .

godz 14 .00 - no na reszcie jakaś dietetyczna potrawa - obiad tylko zupa warzywna włoska . jestem w siódmym niebie . udało się .

17.00- telefon od koleżanki - nuda wieje - idziemy do pizzerii na kawkę ???. nnno możemy , ale ja tylko wodę z cytryną

19 00 - menii spotkania w pizzeri . kawa po wiedeńsku z bitą śmietana + ciepła szarlotka z lodami i bitą śmietaną.

19.30 --- aaa to może zamówmy te pizze - tak dobrze pachnie ...ale tylko małą ( 30 cm )

20,00 no nie nie mogę się ruszać- kije do łapy i komu diety temu czas w drogę . 10 km . żeby te dzisiejsza dietę spalić .

mam nadzieję że jutro dam rade ...no dobra chociaż z słodyczami . a potem sie zobaczy
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
dajana 23:44, 05 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
ha,ha,ha Alinko uśmiałam się okrutnie .Niestety pokusa czasem wygrywa Co to takie grzeszki wobec tego marszu 10 kilometrowego !!Szarlotka wyparowała a i pizza wraz z nią .,,jesteś rozgrzeszona he,he Dobrej Nocki życzę O poranku zamiast kawy zieloną herbatę proponuję .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
monteverde 23:45, 05 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ala i Ty też się chcesz odchudzać? z czego się pytam? ale metoda Twoja świetna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
alinak 00:04, 06 lis 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
no przyznaje że nie tylko ja miałam z siebie polew . rodzinka też
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
kaisog1 13:33, 06 lis 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Alinko umarłam ze śmiechu! ....no ale skąd ja znam "taką" dietę?? hahhahahahha
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 13:39, 06 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Fajna dieta Alinki, mnie pasuje
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 13:45, 07 lis 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dziewczyny..... dzisiaj zjadłam śniadanko, chlebek i biały serek, teraz piję herbatę czerwoną (słysze normalnie jak mi pożera tłuszcz ) i zjadam drugi kilogram marchewki surowej.....

....ile ja bym dała za kawałek ciasta drożdżowego....... i czekoladkę, i tofika...... iiiiii............... TFU, Blehhhh - marchwka mniam! (będe miała alergie na marchewke niedługo )
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
jotka 14:09, 07 lis 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Alinko, sukces przed Tobą Zaczęłaś prawidłowo, bo zdecydowałaś się na diętę OD DZISIAJ, a większość z nas OD JUTRA

Ilość spożytych kalorii i ilość wydatkowanych - to jest ważne przy utrzymaniu wagi i przy odchudzaniu.
Mnie się ostatnio udaje obniżać wagę systematycznie. Początek był z konieczności, bo z powodu ciężkiej choroby straciłam 4 kg - zbędnego balastu pozbyłam się mimo woli ..
A potem zachęcona tym pozytywnym zjawiskiem i naturalnym zaciśnięciem żołądka jadłam po prostu mniejsze porcje. No i te słodycze poszły w odstawkę - w domu dyżurna gorzka czekolada, a na wielkie smutki śliwka w czekoladzie (ale nie więcej niż jedna jednorazowo w ramach terapii żeby nie przedawkować
Nie odstawiajcie chleba i ziemniaków, a tylko przyglądajcie się smarowidłom, okładzinom, sosom i dodatkom. Musimy się wzajemnie wspierać, bo teraz niekorzystna pora roku - jeść się chce więcej i częściej. Oprócz marchewek polecam jeszcze suszone jabłka - chipsy jabłkowe własnej produkcji



____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
kaisog1 14:19, 07 lis 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Jola próbowałam suszone chipsy jabłkowe ale to nie mój smak kompletnie...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kuklik 14:24, 07 lis 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Wczoraj znajoma mnie nakręciła i zapisałam się na konsultację do dietetyka Schudłam od stycznia 6 kg, przydałoby się jeszcze ze dwa, ale niestety już mi kilogram wrócił. To chyba ta jesień...tylko chodzę i myślę co by tu zjeść... Mam wizytę w przyszły piątek, zdam wam relację co się mądrego dowiedziałam. Zależy mi na tym żeby to 6 kg nie wróciło....
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies