Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

agam 17:50, 07 lis 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
dajana, monteverde wielkie dzięki. Na zdjęciu nie widać tego i owego, ale.... każda babka zawsze ma jakieś ale.
Wiem jedno, 8kg temu czułam sie lepiej, byłam bardziej pewna siebie. I o to chyba w tym wszystkim chodzi. Mamy podobać się sobie.
Właśnie chrupię selera naciowego (kaisog niezła alternatywa dla marchewki ), a dzieciaki mają naleśniki ze słodkim serem a M ze szpinakiem z przepisu Anuli.
Zaraz wskakuję na orbitreka 30-40 minutek (polecam - ćwiczy praktycznie wszystkie partie ciała i bardzo szybko widać efekty) a potem seria brzuszków.
Wiem że dla niektórych ćwiczenia to katorga, ale sam szybszy marsz daje wspaniałe rezultaty zwłaszcza u osób które nigdy wcześniej nie ćwiczyły.

Pozdrawiam
____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagna 07:52, 11 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Hej dziewczyny

no widzę, ze nie tylko ja na diecie
Ja od ok miesiąca zmieniłam nieco żywienie. Nie tyle żeby schudnąć choć mam nadwagę, ale nie najgorzej sie z tym czuję ile dlatego że zaczęłam bardzo chorować, osłabiony organizm, bóle głowy, kręgosłup powodował drętwienia najpierw skóry na udach a potem członków. Ogólnie ostatnie pół roku były zdrowotnie dramatyczne.
A po miesiącu na prawdę lepiej, bóle głowy w zasadzie sporadyczne, kręgosłup zdecydowanie mniej boli i ogólnie lepiej sie czuję.
Moja dieta to ograniczenie do minimum produktów kwasotwórczych.
zero kawy ( wcześniej nawet 5 dziennie) ( nie skłamałam- pozwalam sobie na 1 tygodniowo i bardzo to celebruję),chleb tylko ciemny lub wcale, warzywa, zielona herbata, jak najmniej mięsa, niektóre strączki i owoce.
wykaz produktów macie np. tu:
http://perfectme.pl/artykul/56
nie wiem czy chudnę ale mam wrażenie ze mi odzież nieco mniej tyłek opina, na pewno lepiej się czuje, na pewno mam lepszą cerę i bielszą kłapaczkę.
Do tego ssę ( mam nadzieję, że dobrze odmieniłam ) olej słonecznikowy. To dodałam sobie jako gratis nie wiem czy działa, fakt jest ze o 2 tyg stosowania dostałam wyprysków na skórze , ale za to teraz jest czyściutka. mam też mniejsze problemy ze skórą głowy.
Dla mnie każda dieta jest okropna ale ta pozwala mi jeść i o ile na początku zdawało mi sie ze z dozwolonych produktów to ja nic nie zrobię , o tyle po czasie okazało się ze mogę całkiem sporo i do tego zróżnicowanie. Więc polecam.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Kondzio 22:01, 19 lis 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kaisog1 napisał(a)
...no własnie..... Macie jakieś sprawdzone, racjonalne diety? Oczywiście znam bardzo dobrze dietę NŻT (czyli nie żryj tyle) ale nie przypadła mi do gustu
no to nie ma dla nas juz diety
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Pszczelarnia 13:15, 22 lis 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256


Ja się nie ważę w ogóle i nie obiecuję żadnego wysiłku ćwiczeniowego.

Gosia, racje żywnościowe koniecznie, człowiek się przyzwyczaja do "mniej" i jest dobrze. Czy uwierzysz, że ja kiedyś ważyłam 74 kg i miałam rozmiar 42? Ja Pszczółka Ci to mówię.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kaisog1 22:17, 22 lis 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ewa żartujesz?! W życiu bym nie uwierzyła
Schudłam już 2 kilo! A w sumie jem wiecej posiłków ale porcje znacznie mniejsze No i nie smażone kotleciska z panierą i frytki
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
alinak 22:29, 22 lis 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
dziewczynki ja tez sie pochwalę . z 69 na 66 .w ciągu miesiąca .

-odstawiłam chleb . jadę na styropianie i suchej karmie ( ryżowe wafle i pieczywo wasa - 3 zboża ).
- 1 raz w tygodniu sauna przez 15 min.
- nie jem po 18
-pije 1,5 l . wody dziennie
-2 razy w tygodniu baardzo szybki marsz z kijami ( 10 km w 50 min)
-jem wszystko inne


aha i tańczę kiedy popadnie
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
agam 09:15, 23 lis 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
kaisog1, alinak, gratulacje Małymi kroczkami do celu, tak trzymać.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Sebek 19:26, 24 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja żadnych diet nie stosuję, a biegam - staram się po 30 minut dziennie. I rezultaty są - od wiosny schudłem dość trochę - i rozmiar ubrań się mi zmniejszył o xl do s - w porywach xs

i tylko i wyłącznie polecam bieganie - nie pomogły mi żadne spacery, jazda na rowerze czy basen - tylko i wyłącznie to
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
popcorn 08:08, 26 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hmm... moja dieta? Trzeba być ZAJĘTYM. Jak się ma co robić, to nie ma czasu na jedzenie.
I jeść w miarę zdrowo...
Pracuję w domu, więc nie jem śmieci, tylko domowe posiłki, chleb piecze Teściowa, wędlin nie kupujemy... sporo warzyw, czasem jakiś owoc, sok pomarańczowy wyciskany samemu, zielona herbata 2x dziennie, kawy zero...
gubi mnie pepsi (mój nałóg), ale za to słodyczy prawie nie jem
Ważę mniej niż przed ciążą, i tak od 6 prawie lat

pozdrawiam i trzymam kciuki za osoby na diecie!
____________________
Mój nowy ogródek
Agacia 19:54, 29 lis 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
No to ja też zacznę Od tego, żeby jeść o stałych porach: 7:00, 11:00, 14:00, 18:00 i pić min. 8 szklanek płynów dziennie. Małymi kroczkami Jak się uda to już będzie wielki sukces

P.S. Zgadzam się z Karoliną, u mnie też dieta pt. 'Być zajętym' się sprawdza. Najgorzej jak przychodzi wieczór, wreszcie wszystko jest zrobione i człowiek zaczyna mieć czas... A jeszcze dobry film, lampka wina i wszystkie postanowienia idą się czesać
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies