Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 22:44, 10 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Bywają też inne, trzeba szukać.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 22:50, 10 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
gusiarz napisał(a)
Janinko - jestem już u Ciebie - plany na nowy warzywnik? Dobry pomysł! Swoje warzywka najsmaczniejsze zawsze są. Wiem, wyjazdy męża dołują człowieka bardzo. Ledwo się człowiek przywyczai, że jest ktoś obok, a on musi już wyjechać - mój eM też duuużo podróżuje. I w ogrodzie sama większości działam. Planuj Janinko nasadzenia - a wiosną musimy się koniecznie spotkać!
Planów mam dużo i warzywnik i obsadzanie rabat ale mało czasu.Zajmuję się wnuczką i tak właściwie to tylko w soboty mam czas ale na wiosnę dzień dłuższy to i po południu może coś zdziałam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Gosiniak 23:03, 10 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Janina napisał(a)
Bywają też inne, trzeba szukać.

Będę będę, ale fajnie że mi o swoim przypomniałaś, to i powtórnie pochodziłam u ciebie, nie ma co w ogródku masz ślicznie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
dajana 20:23, 11 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Janinko ,poczytałam u ciebie i bardzo bym cię chciała pocieszyć ,tylko nie wiem co zadziała Prowadzisz samotne życie i całkowicie poświęcasz je innym Pomyśl czasem i osobie ,,ty tez jesteś ważna .To twoje życie !!znajdż w tym oddaniu wobec innych okienko dla siebie To ważne ,musisz mieć chwile osobistego szczęścia , takie twoje na wyłączność. Łatwiej ci będzie znieść tą prozę życia .Byłaś kiedyś u męża? jesli nie, odwiedż go!! jedz ty na miesiąc do niego Tylko nie mów że nie możesz bo musisz się opiekować wnusią, wszystko da się pogodzić i na wszystko znaleść rozwiązanie Zwiedzisz piękny Kraj i wrócisz napełniona radością Rozważ taki wyjazd i wszystko inne powyżej .Nie chcę wyprzedzac faktów ale chyba wiem co mi odpiszesz . Buziaczki Janinko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 17:43, 12 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Miło mi że się o mnie martwisz....nie jestem tak całkiem samotna,jak wiesz mam 5 dzieci.Jedno wyfrunęło z gniazda {ta córka której dziecko bawię} reszta mieszka ze mną,bo twierdzi że nie ma jak u mamy.Do nieobecności męża się przyzwyczaiłam,gorzej jest jak on jest w kraju dłuższy czas to po jego wyjeżdzie dzieci i ja czujemy pustkę,potem znów się przyzwyczajamy do jego nieobecności i tak wkoło macieju,ale może to się niedługo skończy.M.coś przebąkuje,że może zrezygnuje z tej pracy i wróci,jest coraz ciężej, pracują po 12 godz.i boli go kręgosłup a najmłodszy już nie jest.Pytasz czy byłam u niego,owszem byłam, było cudownie.Jeśli zostanie w tej pracy to w tym roku też może pojadę ale latem, teraz jest tam nie ciekawie,noc polarna,chyba tylko przez 1 godz.jest widno poza tym mrożne wiatry no i kto by się wnusią zajął.Ściskam serdecznie.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Urszulla 22:36, 12 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Pozdrawiam z Nowym Rokiem.............bywaj często na O. ....wnuczkę uzależnij przebywania z Tobą na forum ...u Bogdzi może podglądać ptaszki i czytać bajki....będzie raźniej mieć wsparcie ....a później może pomoże Ci w ogrodzie?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Janina 09:54, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dziękuję za pozdrowienia....wnuczka interesuje się Ogrodowiskiem,pyta kto do mnie napisał,robi zdjęcia przeważnie ptaszkom i wszystko chce pokazać na forum.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 11:32, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Przed chwilą moja wnusia Ola zrobiła zdjęcia ptaszkom,niestety przez szybę.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Gosiniak 11:39, 13 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ale świetnie uchwyciła, brawo dla Oli, pozdrawiam Janinko
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Janina 11:43, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies