Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 11:56, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 12:07, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Wieczorne zdjęcia.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Urszulla 12:11, 13 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Janinko w odpowiedzi na odwiedzinki mnie
......ja też widzę co bym chciała ale jeśli chodzi o rysunki to makabra.....ale Danusia w niektórych wątkach wrzuca takie projekciki......coś dla siebie można znaleźć...........najlepiej śledź wątki i się podszkolisz......a przy tej okazji i inni też pomogą. To jest już moja druga zima na forum............więc już się zadomowiłam..

Polecam przeczytanie wątku bukszpanowego II Danusi ...od początku.....wiem że to ponad 1000 stron.....ale warto na raty.....ja z ogromną przyjemnością tej zimy czytam wątek I (też 1000 stron) więcej tu takich zakręconych i to jest optymistyczne. Mój M. już się przyzwyczaił....jest nieźle.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Janina 12:16, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Prześledziłam część wątków ale nie sposób szybko i wszędzie dotrzeć ale pomalutku poczytam, rozeznam się i może coś dla siebie znajdę.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Gosiniak 12:19, 13 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
U mnie też tak ładnie sypało wczoraj- takie duże płatki, teraz też sypie, ale taka drobnica to już nie ma tego efektu, powtarzam się ale zdjęcia ptaszków cudaśne
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Toszka 12:39, 13 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Janinko, jak już bedziesz załamana, że nie dajesz rady wątków czytać, to pomyśl, ze nie jesteś osamotniona
Ogrodowisko jest cudowne i tu (w przeciwieństwie do wielu innych for) na po raz setny zadane pytanie nikt ci nie warknie "masz przegladarkę". Tu jak przystało na prawdziwych ogrodników wszyscy wykazują się anielską cierpliwością
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
zawitka 13:54, 13 sty 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Witaj janinko!!!! Nie martw się czas szybko leci wiem coś o tymbo moj M tez lata do Corki ale nie eypuszczam go na długo .Ty masz dzieci przy sobie a ja zostaję sama bo Syn mieszka osobno.Masz fajny domek i ogródek choć rozumiem Cie że ci smutno Trzymam za Ciebie kciuki a jak Ci smutno poczytaj sobie Ogrodowisko to się uśmiejesz czasami Tego Ci życzę Pozdrówka
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Janina 14:31, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Toszka napisał(a)
Janinko, jak już bedziesz załamana, że nie dajesz rady wątków czytać, to pomyśl, ze nie jesteś osamotniona
Ogrodowisko jest cudowne i tu (w przeciwieństwie do wielu innych for) na po raz setny zadane pytanie nikt ci nie warknie "masz przegladarkę". Tu jak przystało na prawdziwych ogrodników wszyscy wykazują się anielską cierpliwością
Jestem osobą dość nieśmiałą i krępuję się tak bez przerwy pytać...nie chcę się narzucać ale pomału się przekonuję,że ludzie są tu fantastyczni i zawsze służą radą .Pozdrawiam
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 14:35, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
halina_zawitkowska napisał(a)
Witaj janinko!!!! Nie martw się czas szybko leci wiem coś o tymbo moj M tez lata do Corki ale nie eypuszczam go na długo .Ty masz dzieci przy sobie a ja zostaję sama bo Syn mieszka osobno.Masz fajny domek i ogródek choć rozumiem Cie że ci smutno Trzymam za Ciebie kciuki a jak Ci smutno poczytaj sobie Ogrodowisko to się uśmiejesz czasami Tego Ci życzę Pozdrówka
Dzięki za mile słowa,człowiek czuje że nie jest sam.Ogrodowisko przeglądam i bardzo mnie wciąga
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 14:38, 13 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Gosiniak napisał(a)
U mnie też tak ładnie sypało wczoraj- takie duże płatki, teraz też sypie, ale taka drobnica to już nie ma tego efektu, powtarzam się ale zdjęcia ptaszków cudaśne
Duże płatki śniegu fajnie wyglądają a dzisiaj też drobnica sypie.Ptaszek w locie faktycznie się Olci udał.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies