Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Gosiniak 20:55, 16 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Pikny niesłychanie!
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
grazyna 12:10, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Janina napisał(a)
...Ja jutro z mężem wyjeżdżam na zamojszczyznę do jego rodziny, po drodze odwiedzimy mojego tatę.


Masz męża z zamojszczyzny? A dokładniej? Znam b.dobrze tamte strony
Ty masz Tatę gdzieś pod drodze, to jak znaleźliście się w Kłaju?

Janinko, możesz napisać na PW. jeżeli nie chcesz tutaj się otwierać.
Ale... czy pod moim postem jest info: Napisz wiadomość.?

Ja pod Waszymi widzę, lecz nie pod swoim. Jak wiesz, jestem tutaj niedawno, więc nie wiem czy wszystko dobrze poustawiałam w profilu?

Janino, piszesz, że masz ogród 8 lat, czyli w 2004r zaczęłaś sadzić coś tam.
Ja w 2005r pierwsze ruchy w ogrodzie poczyniłam, tzn. mam o rok młodszy.

Mieszkasz w cudnym miejscu, wielka działka, blisko puszczy, samo szczęście!

Chcesz na wiosnę rzucić się w wir pracy (jak my wszyscy) - już wiesz co i w której szkółce kupować będziesz?
W Niepołomicach jest duży sklep ogrodniczy pod wiaduktem (za biedronką a przed tesco)
ma dobre (i dużo) rośliny.

Janino obie mieszkamy blisko puszczy, ja też mam dorosłe dzieci ( 2 synów) lecz jeszcze pracuję w Krakowie, i przy obecnych ustawach; jeszcze troche lat pracy przede mną

Ściskam


____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Gosiniak 12:15, 17 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Janino, macham do Ciebie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
wronada 17:28, 17 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Witaj Janino przyszłam się przywitać. Pospacerowałam po Twoim ogrodzie i bardzo mi się podoba. Zima bardzo piękna. U nas też dużo śniegu nasypało.Zdjęcia wychodzą pięknie ale ja też jak wszyscy tęsknię do wiosny
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
hanka_andrus 17:41, 17 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wiosennego kwiatucha wstawię na przywitanie,bo dawno tu nie byłam.I biegnę na rabatki pooglądać.....

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Janina 20:44, 17 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
grazyna napisał(a)

...Ja jutro z mężem wyjeżdżam na zamojszczyznę do jego rodziny, po drodze odwiedzimy mojego tatę.


Masz męża z zamojszczyzny? A dokładniej? Znam b.dobrze tamte strony
Ty masz Tatę gdzieś pod drodze, to jak znaleźliście się w Kłaju?

Janinko, możesz napisać na PW. jeżeli nie chcesz tutaj się otwierać.
Ale... czy pod moim postem jest info: Napisz wiadomość.?

Ja pod Waszymi widzę, lecz nie pod swoim. Jak wiesz, jestem tutaj niedawno, więc nie wiem czy wszystko dobrze poustawiałam w profilu?

Janino, piszesz, że masz ogród 8 lat, czyli w 2004r zaczęłaś sadzić coś tam.
Ja w 2005r pierwsze ruchy w ogrodzie poczyniłam, tzn. mam o rok młodszy.

Mieszkasz w cudnym miejscu, wielka działka, blisko puszczy, samo szczęście!

Chcesz na wiosnę rzucić się w wir pracy (jak my wszyscy) - już wiesz co i w której szkółce kupować będziesz?
W Niepołomicach jest duży sklep ogrodniczy pod wiaduktem (za biedronką a przed tesco)
ma dobre (i dużo) rośliny.

Janino obie mieszkamy blisko puszczy, ja też mam dorosłe dzieci ( 2 synów) lecz jeszcze pracuję w Krakowie, i przy obecnych ustawach; jeszcze troche lat pracy przede mną

Ściskam


Przepraszam,że dopiero teraz odpisuję ale wcześniej nie miałam czasu a potem nie wiem dlaczego nie mogłam się zalogować.Odpowiem Ci po kolei, mój mąż pochodzi z małej wioski Żabcze blisko Hrubieszowa,natomiast ja pochodzę z Kielc i tam mieszka mój tata.Z mężem poznaliśmy się w Kielcach,przyjechał z moim kuzynem,którego poznał w wojsku.Obydwaj byli absolwentami Wojskowej Szkoły w Giżycku i jechali do swojej pierwszej pracy do Krakowa, zachaczając o Kielce.W Kłaju znależlismy się, bo M pracował w jednostce w Bochni a w Kłaju dostaliśmy mieszkanie i wyjechałam z moich ukochanych Kielc
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 20:48, 17 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
hanka_andrus napisał(a)
Wiosennego kwiatucha wstawię na przywitanie,bo dawno tu nie byłam.I biegnę na rabatki pooglądać.....

Nie ma co oglądać na rabatach wszędzie pełno śniegu a za kwiatka dziękuję
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
grazyna 21:54, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Janina napisał(a)
mój mąż pochodzi z małej wioski Żabcze blisko Hrubieszowa,natomiast ja pochodzę z Kielc i tam mieszka mój tata.Z mężem poznaliśmy się w Kielcach,przyjechał z moim kuzynem,którego poznał w wojsku.Obydwaj byli absolwentami Wojskowej Szkoły w Giżycku i jechali do swojej pierwszej pracy do Krakowa, zachaczając o Kielce.W Kłaju znależlismy się, bo M pracował w jednostce w Bochni a w Kłaju dostaliśmy mieszkanie i wyjechałam z moich ukochanych Kielc
[/b]


Ale ciekawa historia !
No nie, tej wioski nie znam, ale Hrubieszów tak, a już Zamość i jej okolice znam bardzo dobrze
Tam mieszka moja Mama
W Kielcach mąż mój ma siostrę cioteczną, ciotkę z którymi jesteśmy w bliskich stosunkach
A ja mieszkam w Niepołomicach Blisko, prawda ? Stąd pochodzi Mama mego męża
Choć poznaliśmy się w Zamościu
Nie ma to jak życie pisze scanriusz

A zatem do następnego pisania/czytania, do miłego Janinko
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Janina 22:07, 17 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Ale numer..::::::::: bywamy w tych samych miejscach a do Ciebie rzut beretem.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 22:32, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Janina napisał(a)
Przed chwilą moja wnusia Ola zrobiła zdjęcia ptaszkom,niestety przez szybę.


Brawa dla Oli !! Ja też mam wnusię Olę Twoja to juz duża dziewczynka, być może pokocha ogród i poczuje bakcyla Kto raz przekroczy ten próg juz nie chce powrotu Sliczny bałwan i jak cieszy nie tylko dzieci .Pozdrowienia posyłam Janinko,dla Oleńki także !
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies