Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 22:38, 17 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Wiesz Dajanko ona chyba już zaczęła się interesować tym co robię,ciągle pyta czy mi jakieś zdjęcie na Ogrodowisko zrobić i tak się cieszy jak jej powiem że chwalili jej zdjęcie.Jak pozdrowię ją od Ciebie to się ucieszy
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
grazyna 10:46, 18 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Janina napisał(a)
Ale numer..::::::::: bywamy w tych samych miejscach a do Ciebie rzut beretem.




Nie ma innej opcji zatem, poznać w realu się musimy, może potem "rajdki" rowerowe do siebie robić będziemy ?
Przez puszczę
Dla zdrowia fizycznego i pychicznego
Ale fajnie

Już to widzę
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
dajana 11:08, 18 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Janina napisał(a)
Wiesz Dajanko ona chyba już zaczęła się interesować tym co robię,ciągle pyta czy mi jakieś zdjęcie na Ogrodowisko zrobić i tak się cieszy jak jej powiem że chwalili jej zdjęcie.Jak pozdrowię ją od Ciebie to się ucieszy[/quote

Kilka słów do Oli zatem .Oleńko jesteś śliczną i mądrą dziewczynką a zdjęcia robisz lepsze ode mnie Uchwycić ptaszka w locie to wielka sztuka Rób proszę tez zdjęcia tego wszystkiego co babcia będzie wyczniać wiosną w ogrodzie .Każde zdjęcie nas wszystkich cieszy ,,każdy krzaczek, kwiatuszek pajęczynka ,robaczek, wszystko co tylko zwróci twoją uwagę .Przy okazji babcia będzie z ciebie dumna .Posadż własne kwiatki i pokaż nam jak rosną Moje wnusie w ubiegłym roku zasiały niezapominajki ,codziennie je podglądały Kiedy pokazał się pierwsze kwiatek skakały z radości .Ania miała nawet własnego pomidorka .Ogród i rośliny to wielka radość nie żałuj jej sobie .Może kiedyś poznasz moje wnusie Najstarsza z pewnością przypadnie ci do gustu, jest w twoim wieku na imię ma Julka .Serdecznie cię pozdrawiam i czekamy na zdjęcia .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 14:50, 20 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Ola jest Ci bardzo wdzięczna za mile słowa.Jak jej powiedziałam,że może na wiosnę posadzić sobie jakieś kwiatuszki i sama pielęgnować to się wiosny doczekać nie może.Kazała pozdrowić Ciebie i Twoją Julkę co niniejszym czynię.Miłej niedzieli Dajanko.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Gosiniak 16:03, 20 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Janino- ale masz pociechę z tej Oli, ogrodniczka i fotografka w jednej osobie, ciekawe po kim takie zdolności, ja już chyba wiem
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
grazyna 22:28, 20 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Janino wnuczka tak Ci w głowie zawróciła , że o nas prawie nie pamiętasz
Jak po weekendzie ?
Ściskam


____________________
Grażyna Tu odpoczywam
dorkow0 12:28, 21 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Pozdrawiam i serdeczności przesyłam... Co tam słychać, Janino...?
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
hanka_andrus 13:13, 21 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Janeczko na dzisiejszy dzień,
Agnieszka wiosnę budzi!Czas ruszać do ludzi!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Janina 19:17, 21 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
grazyna napisał(a)
Janino wnuczka tak Ci w głowie zawróciła , że o nas prawie nie pamiętasz
Jak po weekendzie ?
Ściskam
Pamiętam o Was i zaglądam ale nic nie wpisywałam.Caly weekend siedzialam w domu a dzisiaj fatalna pogoda,ślisko i na pole tez nie chce się wychodzić.

____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 19:19, 21 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
dorkow0 napisał(a)
Pozdrawiam i serdeczności przesyłam... Co tam słychać, Janino...?
Dzięki za pozdrowienia, u mnie nic ciekawego,monotonia dnia codziennego.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies