Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 19:21, 21 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
hanka_andrus napisał(a)
Janeczko na dzisiejszy dzień,
Agnieszka wiosnę budzi!Czas ruszać do ludzi!
Haniu bardzo Ci dziękuję za piękny kwiatek.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
hanka_andrus 21:06, 21 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Codzienna monotonia też może być piękna!Chociażby widzieć chłopców wcinających mamusine kotlety!
No i słoneczko czasami w okno zajrzy...choć na chwilę.Wszystko powinno cieszyć!
Siejesz w tym roku coś na parapet?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
dorkow0 21:17, 21 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Janino, jakoś tak smutno zabrzmiało, że monotonia dnia codziennego... Ja Cię proszę, Ty się nie smuć, tylko myśl co będziesz wiosną robić... Hania pyta o nasiona... Też myślę coś posiać, tylko niewiele, bo miejsca brak... Ale Kobeę posieję, bo piękna jest latem...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Janina 21:42, 21 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Nie smucę się dzieci mają ferie,mała Justynka codziennie przychodzi jest wesoło ale każdy dzień podobny do drugiego,ta zima tak przygnębia:Kiedyś miałam kobeę,faktycznie bardzo ładna ale chyba nic nie posieję nie mam miejsca no chyba że mi coś wpadnie w oko
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
grazyna 21:44, 21 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
quote=Janina napisał(a)
pamiętam o Was i zaglądam ale nic nie wpisywałam.
Caly weekend siedzialam w domu a dzisiaj fatalna pogoda,ślisko i na pole tez nie chce się wychodzić.



Oj, jak ja pobudziłam swoje (chyba wszystkie) mięśnie by jakoś dotrzeć do domu z pracy, coś koszmarnego, epidemia ślizgania
W takich momentach to ciesz się, że nie musisz wychodzić
A szkoda, że nic nie napisałaś przez week, wczoraj była cudna pogoda na spacery po puszczy, mogłyśmy się umówić Nawet z "ogonkami "
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Janina 22:07, 21 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Wiesz tak jakoś nie wiedziałam co pisać,poczytałam trochę wątków,obejrzałam zdjęcia Danusi z budowy domu.W sobotę sprzątanie z całego tygodnia bo w tygodniu opiekuje się moją wnuczką (ma 2 latka) i tak nabałagani,trzeba za nią ganiać i pilnować jak oczka w głowie,wszędzie wejdzie i nie ma kiedy sprzątać.W niedzielę siedziałam w domu a po południu przyjechała córka ale napewno kiedyś się umówimy
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
hanka_andrus 22:15, 21 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No i wnusia jest do obsługi! Wesoło,tylko trochę męcząco.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
grazyna 09:31, 22 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Jasne Nic na siłę Kiedyś ...

Tak blisko siebie jesteśmy Czy ktoś tu na O. może też tym się pochwalić ?

Ja nie cierpię nudy Energii mam za dużo, mimo nadwagi Mam to pewnie po Mamie, Bogu dziękować, że ciągle nowe pomysły wpadają mi do głowy i dodaję sobie roboty. Ot taka sympatyczna adrenalinka
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Janina 09:47, 22 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Musiała byś przyjechać do mnie w sobotę albo w niedzielę bo w tygodniu to nie bardzo jestem wolna dopiero wieczorem .Myślałam,że może lepiej na wiosnę i przynajmniej ogródki swoje pooglądamy.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 09:54, 22 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Zaraz muszę się wylogować bo zaraz mała przyjdzie i muszę nią zająć.Dzisiaj wyjątkowo póżniej bo zawsze to przychodzi na 8.Fajnie że jesteś energiczna lubię takich ludzi może dlatego,że sama jestem domatorem i przeciwności mnie przyciągają.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies