Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Ogrodowisko przemówiło, czyli nasze powiedzonka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko przemówiło, czyli nasze powiedzonka

Margarete 16:47, 23 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A oto dyskusja na temat cebulowych - gatunki w sktrócie ale wszyscy wiedzą o jakie chodzi :
ana_art napisał(a)
wiesz gladiatry były u nas w takim niby regale, nie w kartonach Munt fakt był jeden w kartonie do tego 3 czy 4 Quiny. W L zaś czosnków było sporo


gladiatry - czosnki gladiatory
Munt - czosnek Moyunt Everest
Quiny - Quin of the night
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:49, 23 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I jeszcze jedno :
ana_art napisał(a)
Marzenko według mnie fajnie to wygląda, aczkolwiek nie wiem czy z czasem runianka nie zarośnie krokusów.. póki co podobywuje mi się.

podobywuje mi sie -
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Hogata 07:48, 24 paź 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Traktat o śmierci plaskatej


gierczusia napisał(a)

A teraz specjalnie dla Was relacja z placu boju ....znów biegałam po nocy z latarką w krzokach ... Jak mnie jutro ani pojutrze na forum nie będzie , to znaczy ze mnie w wariatkowie zamknęli i wtedy przybądżcie z odsieczą plizzzzz


I główny zainteresowany we własnej osobie ... Złapany na grasowaniu ... Odszedł do krainy wiecznych łowów , czy jak kto woli , zginął śmiercią plaskatą ... Zdjęcie słabe , sorry...



____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Nati 23:46, 28 sty 2014


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
żurawka gypsy rose - Gypa jak się podoba? ostatnio się z takim powiedzeniem zetknęłam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Margarete 19:58, 29 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Opowieści Ani asc vel Małej Mi na temat wycinania liści od cebulowych...........która to czynnośc nazwana jest przy jej radosnym słowotwórstwie : upierdutaniem
Mala_Mi napisał(a)


Konstancja -............................

Więcej nie pieje nad słowem pisanym.. czekam na książkę.. i odpowiadam na konkrety... na foto tylko jest Lucifer z piekła rodem... tulipany i iryski już o tej porze dawno śpią, a zaschłe listki upierdutałam równo z ziemią
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
grupa_trzyma... 09:51, 30 mar 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Margarete napisał(a)
Opowieści Ani asc vel Małej Mi na temat wycinania liści od cebulowych...........która to czynnośc nazwana jest przy jej radosnym słowotwórstwie : upierdutaniem

Powiedzonko cudne! I jakie daje możliwości
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Mala_Mi 09:38, 24 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rozmowa Konstancji z Madżenką..czyli przemyślenia o rozwoju w ogrodniczkowaniu

Konstancja

ja ewoluowałam z poziomu małpy do postaci spionizowanego homo sapiens ... ale ciągle w listku na drzewie ...


Madżenka

Hi hi Darwin by sie ucieszyl Musimy pokazać rysunkową ewolucje Homo Ogrodnicusa


Ogrodniczkowanie - hasło Konstancji
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 23:03, 03 cze 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No to jeszcze dodam Mandżenkowe przedpłocie..........na okreslenie miejsca z przodu domu, przed płotem.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
dorciabe 20:34, 12 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
A jak coś z czymś konweniuje to chyba Madżenka zapoczątkowała
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gardenarium 20:52, 12 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Margarete napisał(a)
No to jeszcze dodam Mandżenkowe przedpłocie..........na okreslenie miejsca z przodu domu, przed płotem.....


tego słowa zgodnie z wyszukiwarką ..użyła pierwsza Lena, nie Marzenka. Jeśli ma być porządek

http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?commit=Szukaj&page=8&q=przedp%C5%82ocie&search_in=posts&utf8=%E2%9C%93

w 2012 roku, a takowe przedpłocie jako pierwsza zrealizowałam i pokazałam jako wzór dla wszystkich, że o uliczne miejsce również należy dbać w ogrodzie, ale u mnie nazywa się "hidcotowa rabata".
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies