Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 22:50, 07 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Hogata napisał(a)


Ale pięknie u Ciebie ...wpadłam zobaczyc jak tam rabata brzozowo kulkowa ....czy decydujesz się na danicę jako kulki..? czy stawiasz na bukszpany....no powiedz coś więcej .....a te trawki jakie ? hihihi ciekawska jestem ....już widzę gdzie ta rabatka będzie ....brzozy pewnie doorenbosy.....??????


Będą kulki bukszpanowe , cisowe ..... będzie hosta , może trawka ostnica cieniutka lub inna ale o jasnym odcieniu .... odrobinę czerwieni wprowadzę żurawką lub berberysem z tych niższych ..... wiosną tulipany, białe lub biało zielone, czosnki olbrzymie ....Myślałam również obwódce trawiastej ...... Nie wiem jeszcze .... możliwości są ogromne ale nie chciałabym przesadzić ale raczej dostosować klimatem do całości ogrodu A co do brzóz to raczej doorenbosy ale zastanawiam się nad szczepionymi aby mi nie wyrosły do nieba

No zastanawiam się jeszcze nad wkomponowaniem klona palmowego


Witam Sylwia.
Bylam już u ciebie w ogrodzie nie raz, ogród cudny. Bardzo fajne zmiany, najpier kamienie, później totalna rewolucja. I ciagle zmiany...
Jestem bardzo ciekawa rabaty z brzozami. Będę podglądać...


Witaj Agatko ..... widzę , że śledzisz od samego początku ......to miłe Zobaczymy co z tego wyjdzie .... wszystko przed nami tzn przede mną pozdrawiam i zapraszam ciągle !
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 22:52, 07 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sylwia wyślij wywrotkę śniegu do mnie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Hogata 22:53, 07 lut 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Kamienie pamiętam dobrze, chociaż już dawno to czytałam. Ale jak zobaczyłam że wszystko usuwasz, to pomyślałam "co ona robi?", przecież jest fajnie. Ale zmiany u ciebie to strzał w 10!!!
I bardzo inspirujące masz rabaty
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
monteverde 22:56, 07 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja też czekam na te zmiany Syla buziole
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
gierczusia 11:42, 08 lut 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Syla napisał(a)
Gierczusia .... sąsiadami się nie przejmuj to tylko czkawka szkoda , że nie poszli za przykładem i do swojego ogrodu takiej inhalacji sobie nie sprawili

Pytasz o tę ścianę wodną którą Danusia podesłała ???


Achh Ci powiem sąsiedzi..... Moi z obu stron cierpią na niechęć ogrodniczą... Wyobraź sobie ,że mają .....tylko trawę ... No i patrzą na nas ,jak na wariatów... Ogólnie to mi to dyndaale gdyby oni teź mieli ciut zieleni to by się bardziej kameralne zrobiło , bo w przypadku szeregówek o to jest bardzo trudno


Tak , pytałam o tą ścianę wodną od Danusi
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Lena 11:49, 08 lut 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Sylwia pozdrawiam - czy zrobiłaś fotki z rana - dzisiaj takie piękne słońce było

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
aneta230972 12:11, 08 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Lena napisał(a)
Sylwia pozdrawiam - czy zrobiłaś fotki z rana - dzisiaj takie piękne słońce było



A ja myślałam samolubnie, że tylko u mnie tak pięknie świeciło
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Magda70 13:38, 09 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ha dziewczyny...nawet do mnie to słoneczko doszło dziś
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
bacowa 14:28, 09 lut 2013


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Witaj , Sylwia
mam pytanie , pod tymi drzewkami sa żurawki ,może pamiętasz ich nazwę ?







anula_wn 19:18, 09 lut 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Slwia, piękna zima u nas też biało !
miłej niedzieli
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies