Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

malgorzata_s... 22:09, 16 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
ewakatowice napisał(a)


to chociaż napisz/zadzwoń do nich, zdjęciami się wesprzyj i zażądaj rekompensaty. Ba jak nie to na forum ogłosisz kto takie cudeńka wysyła do klientów.


Telefonu nie odbierają. Email wysłałam i czekam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gierczusia 15:01, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mathildis napisał(a)


Ło matko co się tu wyrabia wszystko obwiśnięte chcą obcinać...sprawdzam, ale na razie nic takiego nie mam... ale na miejscu facetów to bym się zastanowiła zanim bym do Ciebie przyjechała.
sprawdzanie klasówek nieźle daje się we znaki


Noo właśnie ,ze też obwisach męskich nie pomyślałam ... Te sprawdzanie klasówek to jest moja zmora ..aczkolwiek bardzo się cieszę ,że mogę sprawdzać je w domku w pidżamce a nie muszę być skoszarowana w pracy jak to mają w Niemczech ...

Ale Ty Aniu możesz bezpiecznie do mnie przyjeżdżać.. Nawet o przyszłe ( oby nie ) obwisy bać siem nie musisz... Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:02, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Nie byłam, nie trawię tej pani...ale wiem, że tam była. Syn mi meldował.
Jakoś mi ta knajpa nie wyglądała nigdy na tyle żeby tam wejść...wolę Greka

Buziol


... Ja zaś koffam Wietnamczyka .. Pod względem kulinarńym ofkurs .... Ale dobrą ruladę zwłaszcza w wersji "mega" też bym chętnie wpakowała

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:04, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Gierczuś... wątpiłaś w moje hosty??????


Anek .. Pamiętasz w jakim stanie one dotarły ???? Był już koniec sezonu i z donicy sterczały tylko łodygi..... Nooo przyznam bez bicia że wątpilłam .. ale ńiepotrzebnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:07, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bleebla napisał(a)
No proszę przeczytałam o pożytecznych jaszczurkach a u mnie lubią się na tarasie wygrzewać
Żurawek mam 6 sztuk. Zimę pierwszą przetrwały ( jeśli to zimą można nazwać) teraz jaszczurki pomogą przetrwać resztę roku

Do sałatki z roszponka polecam dodać suszoną żurawinę wymiata


Cieszę się ,że jesteś również w posidaniu broni anty - opuchlakowej .... Ja mam już młode pokolenie

A co oprócztej żurawiny dajesz do roszponki ???....aaa...a sos ??? Miodowo musztardowy ?????

Moje ślinianki szaleją
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:07, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)
widziałaś?
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4072-aranzacja-ogrodka-przy-szeregowcu?page=157

Nooooo ... Już się ślinię na ta podusię
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:12, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Eluś opuchlaki mi w paczce przysłali z żurawkami. Matko kochana jak to dzisiaj nikomu wierzyć nie można nawet w szkółkach

Noo niestety ... Gdybym Ci powiedziała skąd ja ostatnio przywlokłam opuchlaki to byś nie uwierzyła

Ale tak mi się coś wydaje ,że te czarne pierniki są nie do wytłuczenia .... Ja już rąbię owadofosem i nicieniami 3 razy sezonami ...i. Nic.....

Myślę ,że szkółkarze mają ten sam problem

Byłam tak zdesperowana ,że próbowałam zorganizować przemyt poważnej chemii z Ukrainy , ale niestety nie wypaliło.... U nas te porządne siekiery wycofano po dyrektywach unijnych ...że niby szkodliwe... Szkodliwe , czy nie ..aaaaa..... Teraz mamy opuchlaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 15:18, 17 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ja kupowalam w tej samej szkółce co Gosia - na szczęście nie żurawki... ale też to co mi przyszło to wołało o pomstę... bez lupy nie szło zobaczyć sadzonek, a derenie to nie były sadzonki tylko wetknięte na świeżo w ziemię ucięte patyczki, owszem z korzonkami ale nie nowymi... przy sadzeniu mi się rozsypały - masakra...
Uznałam, że jak będę kupowała żurawki w szkółce to chyba sobie każę wyjąc z doniczek, bo jak nie to nie wezmę...
A skąd to przywlokałaś te opuchlaki ostatnio???? Buźka i pozdrowionka
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 15:19, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ewuś nie pomyślałam Część wyrzuciłam bo mnie cholera wzięła a część która miała jeszcze korzenie opłukałam z ziemi i posadziłam. Gupia jestem i tyle


Ja też tak robię ..nieeeee.. Nie wyrzucam.... .. płuczę prawie wszystko co skądś przytargam...echhhh , tylko czemu już jest musztarda po obiedzie ??


ewakatowice napisał(a)
To chociaż napisz do nich i zażądaj rekompensaty, bo jak nie to na forum ogłosiła , kto takie cos przysyła



Dobrze mówi ..... Nalaać Jej

Czemu ja ofiara takiego czegoś ne zrobiłam ...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:22, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
Ja kupowalam w tej samej szkółce co Gosia - na szczęście nie żurawki... ale też to co mi przyszło to wołało o pomstę... bez lupy nie szło zobaczyć sadzonek, a derenie to nie były sadzonki tylko wetknięte na świeżo w ziemię ucięte patyczki, owszem z korzonkami ale nie nowymi... przy sadzeniu mi się rozsypały - masakra...
Uznałam, że jak będę kupowała żurawki w szkółce to chyba sobie każę wyjąc z doniczek, bo jak nie to nie wezmę...
A skąd to przywlokałaś te opuchlaki ostatnio???? Buźka i pozdrowionka


Kuleeee. ....To jest po prostu skandal ..... U mnie u Żurka jest zawsze czysty towar.. Ale ostatnio w ich ogrodzie pokazowym zauważyłam nowego rodka bo jeszcze z metką był ,tez miał seksi koronki ... Teraz już nawet tam będę bała się kupować

A czarne paskudy ostatnio przywlokłam z naszej wspólnej eskapady

Buziaki ... Gorące
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies