Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

malgorzata_s... 19:47, 15 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
gierczusia napisał(a)
Małgosiu.. Wiąz jest naprawdę spektakularny...ale jeśli ten mój jest chory , to trzeba Ulce powiedzieć koniecznie , bo moj jest własnie od Kapasów......

Ściskam


Już doniosłam Mam nadzieję że jednak nie jest chory. U Kapiasów też nie były całe w kwiatach
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgnieszkaW 19:49, 15 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dziewczyny, bez emocji, może on jest zdrowiuteńki, przecież to wiosna dopiero, więc jeszcze nie widać...poza tym wiązy "łapią" te chorobe od innych drzew, które są nosicielami, ale zapomniałam, z jakich
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
GosiaJoanna 19:49, 15 kwi 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Po prostu czytam uważnie a i pamięć fotograficzna mam mega dobrą.
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 19:58, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Już doniosłam Mam nadzieję że jednak nie jest chory. U Kapiasów też nie były całe w kwiatach

Noo dzięki ,że doniosłaś , bo ja tylko lewym okiem na ogrodowisku bo prawą część ciała przygniótł mont ewerest klasówek ....że też ta baba robi tyle tych sprawdzianów .. Echhhhh...

Ps.. Ja też mam nadzieję ,że nie jest chory .. Przecież teraz jak jż się chyba ukorzenił , to bym przez niego musiała wytargać połowę tarasu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:01, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Dziewczyny, bez emocji, może on jest zdrowiuteńki, przecież to wiosna dopiero, więc jeszcze nie widać...poza tym wiązy "łapią" te chorobe od innych drzew, które są nosicielami, ale zapomniałam, z jakich

Aguś ...

Jak tu sie pozbyć emocji , skoro to jedna z moich największych atrakcji w ogrodzie i ma ( w założeniu ) zapewnić cień na tarasie , na którym zawsze !! absolutnie zawsze jest patelnia ...

I jak tu nie być rozemocjonowaną ??

Z tzw pozostałych drzew mam buczka purpurea pendula , tulipanowca ( mikro ,żeby nie było ) i brzozę Youngii... Czy to te " chorobliwe "????? Pamiętasz może ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:02, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Po prostu czytam uważnie a i pamięć fotograficzna mam mega dobrą.


Gośka .. Nie dość ,że powala mnie Twoja pamięć to jeszcze skromność

Ściskam ... I buziaki zasyłam gorrrące na Koniec Świata
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AgnieszkaW 20:03, 15 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
gierczusia napisał(a)

Aguś ...

Jak tu sie pozbyć emocji , skoro to jedna z moich największych atrakcji w ogrodzie i ma ( w założeniu ) zapewnić cień na tarasie , na którym zawsze !! absolutnie zawsze jest patelnia ...

I jak tu nie być rozemocjonowaną ??

Z tzw pozostałych drzew mam buczka purpurea pendula , tulipanowca ( mikro ,żeby nie było ) i brzozę Youngii... Czy to te " chorobliwe "????? Pamiętasz może ???


Chyba żadne z nich, więc spokojnie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kindzia 20:09, 15 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Trudno sobie Isabellę wygooglać po polsku Napisz rosa Isabella Rossellini i w grafice ją zobaczysz
Masz buczka czerwoniastego pendula? Śpi u Ciebie jeszcze? Martwię się o swoje świeżoki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 20:18, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)


Chyba żadne z nich, więc spokojnie

Uffffff czy ten rumor , który spowodował kamień spadający z mego serca doleciał aż do Jury ??

Od razu mi lepiej

Dzieki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:21, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Trudno sobie Isabellę wygooglać po polsku Napisz rosa Isabella Rossellini i w grafice ją zobaczysz
Masz buczka czerwoniastego pendula? Śpi u Ciebie jeszcze? Martwię się o swoje świeżoki


Byłam dociekliwa w kwestii Isabelii i znalazłam ..,,, piękna

O buczka się nie martw...od tych paru lat kiedy u mnie rośnie jest najpóżniej startującą rośliną..nooooo... Może tylko oprócz figi .... Ale jej w sumie wolno

Zobaczysz potem ten spektakl różowiutkich listeczków .to całe czekanie Ci zrekompensuje
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies