Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

anna_g 22:06, 17 cze 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Eluś - pozdrawiam - powiadomienia mi uciekły... na nowo zaznaczam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
ewa004 22:19, 17 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Moja bratowa uczy religii ,
Muszę jej to powiedzieć zemszczę się za to że powiedziała że mam swoje ceglane mury otynkować bo są be
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
JulkAd 22:29, 17 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
baraga1904 napisał(a)
...melduję uprzejmie że kwitnie mój drugi kwiatek na tulipanowcu...buuuu...a ja mam nos spalony i w pracy 24 godziny od piątku non stop...
...tylko mi Żon zdjęcia wysyła....


to ja współczuję, nie dość, że spalony nos to jeszcze dziecioki na okrągło...trzeba miec oczy dookoła głowy...wiem co to jest...
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 22:31, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ZbigniewG napisał(a)

Masz bonusa żeby Ci nie przeszło ...


Zbyszku .. Ty mnie normalnie przyszedleś wodzić na pokuszenie .. Tą burgundy lace ... A potem Danusia trąbi: ograniczać ilość gatunków .. A Ty mnie tu takie kfffiatki

Ps. Jest piękna
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:33, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewa004 napisał(a)
Moja bratowa uczy religii ,
Muszę jej to powiedzieć zemszczę się za to że powiedziała że mam swoje ceglane mury otynkować bo są be

Nooo ładnie .. Tuż Ci dałam narzędzie zemmmmmsty

A co do tych murów .. Kobita siem nie zna i tyle
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JulkAd 22:35, 17 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Ja jestem za lustrem i rozumiem, że ono na panelu będzie?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
ZbigniewG 22:39, 17 cze 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8906
gierczusia napisał(a)
..Zbyszku .. Ty mnie normalnie przyszedleś wodzić na pokuszenie .. Tą burgundy lace ... A potem Danusia trąbi: ograniczać ilość gatunków .. A Ty mnie tu takie kfffiatki
Ps. Jest piękna


Ela ale jaka frajda jest przy łamaniu zasad , ja zawsze podpadałem jak nie sekretarzowi POP to kapelanowi a prawidła ogrodowe to już nagminnie
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
gierczusia 22:40, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


to ja współczuję, nie dość, że spalony nos to jeszcze dziecioki na okrągło...trzeba miec oczy dookoła głowy...wiem co to jest...

No to jak już jesteśmy na głupim nauczycielskim temacie to Wam napiszę prawdziwą historę , którą przeżyła na zielonej moja Mama nauczycielka klas 1-3... Po kilku dniach zielonej w jednym pokoju zaczęło coś brzydko,pachnieć.. Po małym śledztwie doszły do wniosku ,że jeden gościu ani razu się nie umył ,.. No i wiecie jak pachniało ..a ze to było dawno temu i nikt wtedy nie gadał o molestowaniu seksualnym , to wzięły baby delikwenta do łazienki , wyszorowały i po sprawie.., ale po kilku dniach znowu to samo.. Nauczycielki obserwują a gościu wieczorkiem z mydełkiem i ręczniczkiem zapinkala co wieczór do łazienki a smród coraz większy .. Nie dało im to spokoju.. Któregoś dnia zaczaiły się za nim , poczekały aż wejdzie za kotarę i włączy prysznic .. I włączył .. Ale jak odsunęły kotarę , to gość kulił się w rogu mimo ,że woda leciała .. żeby go przypadkiem nie polała ..,

I tak to jest z dzieciakami
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:41, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)
Ja jestem za lustrem i rozumiem, że ono na panelu będzie?

Noooo .., co Julka , dobrze będzie ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:44, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ZbigniewG napisał(a)


Ela ale jaka frajda jest przy łamaniu zasad , ja zawsze podpadałem jak nie sekretarzowi POP to kapelanowi a prawidła ogrodowe to już nagminnie

No toź Ci mówię ,że na pokuszenie wodzisz ... Ale ja z natury uparty muł jestem .. Nooo , klasyczny koziorożec .. Więc kto wie , może burgundy lace u mnie zamieszka

Aaaa.. Ale Ty mimo ,że lamiesz prawidła ogrodowe ( przynajmniej tak twierdzisz ), to wszystko Ci super wychodzi
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies